Ukraiņu mūziķis "Misha Marvin" iekļauts Latvijas nevēlamo personu sarakstā

Ziņu aģentūra LETA 17.aprīlis, 18:42
 
Depositphotos
Latvija nevēlamo personu sarakstā iekļāvusi prokrievisko ukraiņu mūziķi Mihailo Mihailoviču Rešetņaku, kurš pazīstams ar skatuves vārdu "Misha Marvin", paziņojusi premjerministre un ārlietu ministra pienākumu izpildītāja Evika Siliņa (JV).

Mūziķis melnajā sarakstā iekļauts, pamatojoties uz likuma normu, kas nosaka - ja ārzemnieks ir Latvijas nevēlama persona, par viņa iekļaušanu sarakstā lemj ārlietu ministrs.

Rešetņakam noteikts liegums ieceļot Latvijā uz nenoteiktu laiku.

Valsts drošības dienestā (VDD) aģentūrai LETA apliecināja, ka dienests ir izvērtējis ukraiņu izcelsmes dziedātāja līdzšinējās aktivitātes un sniedzis savu vērtējumu Ārlietu ministrijai.

VDD Ārlietu ministrijai nosūtītajā vērtējumā ir norādījis uz riskiem, kas saistīti ar Krievijā joprojām aktīvi koncertējošā dziedātāja potenciālu uzstāšanos Latvijā, rekomendējot personu iekļaut Latvijai nevēlamo personu sarakstā.

Publiski pieejamā informācija liecina, ka Rešetņakam 20.aprīlī bija paredzēts koncerts Rīgā, klubā "First Club". Uz viņa aktivitātēm šonedēļ atbildīgo iestāžu uzmanību vērsa kāda sociālo tīklu lietotāja, norādot, ka mūziķis regulāri sadarbojas ar Krievijas izpildītājiem, kas slavina Kremļa režīmu.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas