VIDEO: Jūrmalā uz tilta notikusi smaga avārija

tautaruna.lv 25.novembris 2020, 7:00
 
Ekrānšāviņš no video/Degpunktā
Automašīnu apstāšanās uz tilta ir kategoriski aizliegta – to nosaka satiksmes noteikumi. Tomēr ārkārtas situācijā, kad spēkrats vairs nekust uz priekšu, tas ir pieļaujams, taču jādara viss iespējamais, lai nenotiktu avārija. Nedēļas sākumā kāds šoferis gan nepaspēja pabrīdināt citus braucējus, ka viņa automašīna palikusi bez ātrumkārbas, vēstīja raidījums "Degpunktā".

Pēcpusdienā iebraukšanu Jūrmalā uz tilta pār Lielupi bloķēja divi saskrējušies spēkrati.

Mikroautobuss “Ford” ietriecās aizmugurē “Fiat” “bulciņvāģim”, kas pēkšņi bija apstājies malējā joslā tehnisku bojājumu dēļ.

Busiņa šoferis saka, - bremzēt vairs nebija laika. Nācās raut pa kreisi, ieraugot šķērsli.

Lai arī busiņa šoferis, visticamāk, tiks atzīts par vainīgu, jo uzbraucis stāvošai mašīnai, jautājums par trīsstūri vai, pareizāk sakot tā neesamību, ir jāuzdod arī otra auto šoferim.

Aptuveni 60 gadus vecais vīrietis gan bija nonācis ātrajā palīdzībā, tāpēc viņa draugs Andrejs sniedza īsu skaidrojumu: “Viņš apstājās, tik tikko viņam salūza automašīna, un ietriecās tas buss. (DP: Trīsstūris bija?) Viņš nepaspēja pat uzlikt. Apstājās, ātrumkārba salūza, mēģināja ielikt ātrumā, saprata, ka nesanāks, labi, ka nepaspēja izkāpt no mašīnas, viņa automašīnā ietriecās tas buss.”

Andrejs piebilst, ka šī ir jau ceturtā reize dažu gadu laikā, kad “Fiat” šoferim pie iebraukšanas Jūrmalā salūst un apstājas mašīna. Cietušajam jau radusies doma, ka tas ir kāds lāsts. Iespējams, vīrietim tiešām Jūrmalā labāk iebraukt pa apvedceļu.

Avots

Komentē 4

 
Anonīms
 

Bez trīsstūra ir arī autiņiem avārijas signāllampas, ja vien tās nav izdauzītas trieciena rezultātā.

25.novembris 2020, 10:14 Atbildēt

Ja tās ir izdauzītas trieciena rezultātā, tad skaties komentārā...

25.novembris 2020, 10:23 Atbildēt

Stāvošās mašīnās ieskrien 2 iemeslu dēļ: neievēro distanci vai skatās telefonā, pārējais viss ir attaisnošanās mēģinājumi.

25.novembris 2020, 10:22 Atbildēt

no rita vai velos vakaros uz ta tilta metas melnais ledus atceros ka vienu gadu 5 gabali salikamies bezcerigi jo sabremzet un izvairities bija bezcerigi nekas nepalidzeja tapec vienmer pirms ta tilta vajag pec iespejas samazinat atrumu un but gatavam!!!

25.novembris 2020, 11:57 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 3:49

Jaunākās diskusijas