VIDEO: Ainažos notikusi smaga avārija; sekas traģiskas

tautaruna.lv 9.sep
 
Aivars Ķesteris/F64
Otrdien ap plkst. 11.00 Ainažu pilsētā notika smaga autoavārija, vēstīja raidījums "Degpunktā".
Kāds vīrietis, vedot piecus pasažierus, nespēja novaldīt mikroautobusa stūri un, gandrīz nebremzējot, ietriecās kokā. Palīgā cietušajiem steidza ugunsdzēsēji ar hidrauliskiem instrumentiem un prāvi mediķu resursi, taču diemžēl divus pasažierus vairs nebija iespējams glābt.

”Volkswagen Multvian” mikroautobusā brīdī, kad tas ielidoja ceļa malā augošajā kokā, atradās seši cilvēki, pārsvarā pensionāri. Sarkanais spēkrats brauca no Igaunijas puses, virzoties pa Valdemāra ielu uz Ainažu pilsētas centru.

Notikuma vietā pirmie no dienestiem ieradās mediķi, kurus izsauca kāds no ”Volkswagen” pasažieriem. Ārstiem uzreiz kļuva skaidrs, ka sekas ir traģiskas. Trīs brigāžu sastāvā mediķi ilgu laiku darbojās pie avarējušā auto. Diemžēl diviem septiņdesmit astoņus gadus veciem pasažieriem, kuri sēdēja aizmugurējā sēdeklī, brauciens beidzās letāli.

Pagaidām skaidras informācijas par avārijas iemeslu nav.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Līdzjūtība tuviniekiem. Šis ceļa posms patiesībā ir diezgan neforšs gan tiem, kas brauc garām, gan tiem kas brauc atpūsties un noliek mašīnas ceļa malā. Interesanti kādēļ nevar organizēt apstāšanos jūras pusē, kur nebūtu jāšķērso brauktuve? Siltās vasaras dienās tur patiesībā ir diezgan blīvi salikti auto un braukt garām ir ļoti bīstami, jo var izskriet kāds bērns vai šajā gadījumā arī pieaugušais... Savukārt stāvvietas šajā ceļa posmā ir tikai viena vai divas (maksas)

9.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:14

Jaunākās diskusijas