VIDEO! Apdzenot kravas auto, šoferis rada bīstamu situāciju uz Bauskas šosejas

tautaruna.lv 11.jūlijs 2020, 17:02
 
Pixabay
Sociālo tīklu lietotāju sašutumu radījis kāds atgadījums trešdien, 8. jūlijā, uz Bauskas šosejas. Pārgalvīgs autovadītājs gandrīz izraisījis frontālu sadursmi.

Bīstamā situācija radusies uz Bauskas šosejas, kad apdzenot kravas auto un iebraucot pretējā joslā, automašīna gandrīz izraisījusi frontālu sadursmi ar šajā joslā pretim tuvojošos spēkratu, ziņo aculiecinieki.

View this post on Instagram

A post shared by Sadursme (@sadursme) on

Situāciju iemūžināja pretim braucošā šofera video reģistrators.

Sociālajos tīklos cilvēki norāda arī filmētāja pārgalvību - redzot, ka auto cenšas apdzīt smago automašīnu un izbrauc uz pretējās joslas, vadītājs nesamazina ātrumu, bet tikai nedaudz nobrauc no ceļa braucamās daļas.

Atgādinām, ka apdzīt priekšā braucošo auto var tikai pārliecinoties, ka pretējā joslā neatrodas automašīna vai atrodas drošā attālumā, lai manevru varētu veikt laicīgi, atgriežoties savā braukšanas joslā.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Gan jau ka bija mūli pielicis...

12.jūlijs 2020, 10:00 Atbildēt

Redzot ka kāds ir pārrēķinājies ar pretimbraucošā autiņa attālumu, filmētājs varēja piebremzēt un samazināt ātrumu. Arī fūras vadītājs varēja paņemt pa labi un piebremzēt. Tagad tas viss vairāk atgādina trīs āžus, kuri satikušies uz šauras laipas. Tad kad šķīdīs asinis un būs līķi, domāt par pieklājību un piekāpšanos būs par vēlu. Arī fūru vadītājiem jāsaprot ka Via Balticas Bauskas šosejas posms nav 8 joslu autobahn germany, kur var ieslēgt kruīzkontroli un lasīt avīzi, bet ir šaurs asfaltēts ceļš uz kūti... .

12.jūlijs 2020, 11:11 Atbildēt

Ja uz kūti, tad Vērotājs zina kur brauc...

13.jūlijs 2020, 17:16 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:52

Jaunākās diskusijas