Indietis pandēmijas laikā ārpus mājas dodas sejas maskā no zelta

tautaruna.lv 11.jūl
 
REUTERS/SCANPIX/LETA
Kāds turīgs indiešu uzņēmējs, kuram ļoti patīk rotaslietas, iegādājies elpceļu aizsargmasku no "tīra zelta", vēsta "Mirror".

Biznesmenis Šankurs Kurade nekad māju nepamet bez iespaidīgām rotām, pandēmijas laiks nav izņēmums. Viņa personiskais juvelieris astoņu dienu laikā radīja sejas masku no zelta.

REUTERS/SCANPIX/LETA

Gandrīz 4500 eiro vērtā maska noklāta ar 60 gramiem zelta. "Es mīlu zeltu un es esmu ļoti apmierināts, valkājot šo masku. Tā ir neliela maska ar nelieliem caurumiņiem, tādēļ man nav problēmu ar elpošanu," apgalvo 49 gadus vecais bagātnieks.

Jau vēstīts, ka Indija pirmdien paziņojusi, ka valstī reģistrēto inficēšanās gadījumu skaits ar Covid-19 sasniedzis gandrīz 700 000, tādējādi apsteidzot Krieviju un kļūstot par trešo pandēmijas vissmagāk skarto valsti pasaulē inficēto skaita ziņā.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Katrs atpūšas, kā māk un var.

11.jūlijs Atbildēt

zārkā līdzi nepaņemsi to...

12.jūlijs Atbildēt

O,nē..Indijā nupat panesās mode.Kurš turīgs ,tas maskā pat iešu dimantus un citus dārgakmeņus..lai izceltos ar savu labklājību pārējo vidū.Tipa kā pie mums ar Rolex uz rokas

14.jūlijs Atbildēt

Jā, bet vai tiešām zeltā sanāk iestrādāt tādus caurumiņus, kas var vīrusa daļiņas aizturēt? Buļļa mēsli visa tā dižošanās, saķers kovidnieku, noliks pekas un tad būs visiem pie vienas vietas cik ļoti apkrāvies ar dārgmetāliem tas švītiņš bij.

15.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:15

Jaunākās diskusijas