Vīrietis nejauši nogalina savu sievasmāti

tautaruna.lv 18.okt
 
Lauris Aizupieties/F64 Photo Agency
Ukrainā kāds vīrietis nejauši nogalinājis savu sievas māti brīdī, kad apkopa ieroci. Par traģisko incidentu ziņo vietējie mediji.
Kā izrādījās, vīrietis bija mežzinis un dažas sekundes pirms notikušā bijis aizņemts ar ieroča apkopšanu. Mēģinot izšaut, lode nejauši trāpīja 78 gadus vecajai sievasmātei, kura bija atbraukusi ciemos pie meitas.

"Policisti saka, ka tā ir slepkavība, bet es tā neuzskatu. Tas ir nelaimes gadījums, kuru neviens nevarēja iepriekš paredzēt," paziņoja bojāgājušās meita. Arī vietējie iedzīvotāji uzskata, ka tas bijis nelaimes gadījums.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Sievasmāti? Nejauši? :))

19.oktobris Atbildēt

---mēgināt ''nejauši izšaut '' nav iespējams --- mēlīti var nospiest tikai apzināti --- es vēl kautkā saprastu ja šautu pa vārnu biezā krūmā aiz kura varēja sievasmāte gadīties-- vai pa šķunīša durvīm bet aiz tām veča knosās ..... un pat tad tā ir nejēdzība ---- tā (sekas neprognpozējot) šauj tikai diletants kas kaujas šaujamverķa iespējas nav sapratis --- vai galīgi apdullis --vai muļkis kam verkis ir rotaļlieta....

ja sievasmatei 70+ tad tam kadram visudrīžak ir armijasobligāta dienesta pieredze --

PS. ar patronu stobrā ieroci nēsā tikai speciāli trennētie specoperaciju vīriņi -- un arī tad pirksts nekad nav uz ""mēlītes''---

19.oktobris Atbildēt

Shit happens...

19.oktobris Atbildēt

A tak možno bilo?

19.oktobris Atbildēt

Sievasmātes nejauši nenosauj .

20.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 5:12

Jaunākās diskusijas