Zināms, kas, iespējams, noticis ar vienu no "Saimniekšova" preciniekiem

tautaruna.lv 18.okt 2019
 
Vladislavs Proškins/F64 Photo Agency
Iespējams, šova "Saimnieks meklē sievu" skatītāji šajā sezonā visvairāk sekoja līdzi notikumiem precinieka Vitālija sētā, kur kā izrādās par viņa sirdi cīnījās ne vien trīs atbraukušās daiļavas, bet arī draudzene Laura. Lai gan liels bija daudzu pārsteigums par to, ka šova noslēgumā viņš izlēma turpināt attiecības ar jau iepriekš sastapto Lauru, vēl lielāks pārsteigums varētu būt tas, kas tad noticis ar pašu Vitāliju.
Pēc dalības spēlē Vitālijs ir nesasniedzams - saimnieks neatbild uz zvaniem, bet sociālajos tīklos publiskojis lakonisku vēstījumu: ”Liekat visi mani mierā.," raksta portāls "skaties.lv". Kā atklāj ”Saimnieks meklē sievu” producente Sandija Miezīte, Vitālijs pēc filmēšanās paziņojis šova veidotājiem, ka pamet Latviju. Viņš it kā plānojis doties strādāt uz Vāciju. Vai tā patiešām noticis nav gan pagaidām skaidrs.

Jau vēstīts, ka, piesakoties šovam, precinieks bijis juridiski brīvs vīrietis, tomēr kā vēlāk izrādījās, tad sākotnēji dāmām kā māsīca iepazīstinātā dāma Laura patiesībā ir meitene, ar kuru Vitālijas veidojis attiecības.

Iespējams, šis publiskais stāsts parādīs meitenēm, kuras dzīvo šādās attiecībās, cik naivi, stulbi un neticami tas izskatās no malas,” par to, ko sabiedrība iegūs no Vitālija stāsta, spriež Sandija.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Šī saimnieksmeklesievu sezona ir ļoti tukša un nekāda..... mazs budzetiņš? izskatās, ka šis pasākums iet uz grunti....

19.oktobris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:53

Jaunākās diskusijas