Vīrietis nespēj noticēt - divarpus gadus braucis ar zagtu auto; CSDD to nav piefiksējusi

tautaruna.lv 28.aug 2019
 
Pixabay
Juris vietnē Facebook dalījies ar savu stāstu, kurā atklājis, ka pirms diviem gadiem nopircis auto un, veicot visas nepieciešamās darbības Ceļu Satiksmes Drošības Direkcijā (CSDD) auto pārrakstot uz sava vārda, maksājot sodus, nav piefiksēts, ka mašīnā patiesībā ir zagta.

"Šodien saņēmu zvanu no Valmieras policijas sakarā ar manis pārdoto BMW 320. Es pirms divarpus gadiem 2017. gadā pavasarī, ja nemaldos, martā nopirku BMW Lietuvā. Pilsētu neatceros, bij neliela pilsētiņa. Auto atradu portālā "autoplius. lt"

Pasūtīju pirms pirkšanas "autoDna.lv" auto vēsturi. Auto vēsture nebija uzrādīts, ka auto ir meklēšanā. Auto bija reģistrēts Lietuvā un bija uz Lietuvas numuriem, tas arī likās drošāk. Bija reģistrēts, cik atceros, pus gadu vismaz.

Lietuvā satikāmies ar pārdevēju pie viņa garāžas, sarakstījām pirkšanas-pārdošanas dokumentu un devāmies uz Latviju. Pa ceļam iebraucām Jelgavas CSDD un ar dokumentiem, kas man bij uz rokas, tas ir, Lietuvas auto reģistrācijas apliecību, pirkšanas - pārdošanas un Lietuvas valsts auto numuriem, pirms tam veicu numuru salīdzināšanu. Lietuvas numurus paņēma CSDD un piereģistrējot uz mana vārda BMW, izsniedza Latvijas numurus.

Par cik auto bij paredzēts mācību auto, veicu pārbūvi, ieliekot dublējošos pedāļus un mainīju auto numuru, uz savu numuru. Pēc pārbūves bij jāveic vēlreiz numuru salīdzināšana. Kas bij +/- pēc mēneša. Gadā divas reizes bij jāveic TA. Par 30 mēnešiem, ja nemaldos, piecas reizes. Katru reizi pārbaudīja VIN numuru. Pirms pārdošanas izņēmu pedāļus, tas ir, šogad 2019 gadā. Pirms pāris mēnešiem un, saglabājot savu numuru, glabāšanā, uzlika CSDD rindas kārtībā jaunus numurus. Pirms tam bija jāveic numuru salīdzināšana. Un arī tad nebija nekādu problēmu.

22. augustā pārdevu auto, veicot attālināto parakstīšanau, arī tur nebija nekādu aizķeršanos. Vakarā saņēmu zvanu no policijas. Biju šokā kad uzzināju, ka auto zagts. Vairāk šokā par CSDD, ka divarpus gadus esmu braucis ar it kā zagtu auto.

Uz auto tika reģistrēti kursanti, kas ar viņu mācījās. Par šiem gadiem ir formēts protokols par ātruma pārsniegšanu ar šo auto, arī tad neko neteica par zagtu auto. Ir formēts protokols par drošības jostu nelietošanu. Arī tad auto nebija meklēšanā. Veicis visu laiku OCTAS un KASKO apdrošināšanas.
Grūti tam noticēt un ceru ka tā ir kaut kāda kļūme," cer Juris.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Jāsniedz tiesā uz visām tām iestādēm, kuras deva nepatiesas ziņas, tai skaitā uz csdd!

28.augusts 2019 Atbildēt

Nuuu, man savukārt savulaik CSDD mēģināja iestāstīt, ka mans salonā pirktais jaunais auto ir zagts. Pie tam jau martā, lai gan auto tikai jūlijā bija nobraucis no konveijera...

29.augusts 2019 Atbildēt

Tiesa.

29.augusts 2019 Atbildēt

Tas tak nekas traks, ka zagts un reģistrēts. Tur Jurim ir vismazāk jāuztraucās. Daudzi braukā ar zagtam mašīnām un močiem. Viņi tak viņus nav zaguši, bet nezinot to ieguvuši savā īpašumā. Kur nu vel piereģistrētu 2valstīs. Pilnīgi neko nevar izdarīt. Var braukt droši. Pat atņemt nav iespējams. Lai brauc uz Lietuvu un ķer to zagli un piestada viņam rēķinu vai vēl ko tur.

29.augusts 2019 Atbildēt

Nesaprotamas lietas mūsu valstī notiek. Vairs nevar paļauties uz atbildīgajām organizācijām par korektu īpašuma aizsardzību. Manā gadījumā kooperatīvā dzīvoklī piedeklarēti 2 nepazīstami eksemplāri. Tagad jāstaigā no organizācijas uz organizāciju, lai pierādītu, ka neesi "ēzelis". Caur latvija.lv izrādās var pieredģistrēties jebkurš jebkurā dzīvoklī, bet man jāmaksā komunālie maksājumi par svešajiem, nepazīstamajiem cilvēkiem. Varbūt rīt zvanīs pie durvīm un teiks- laižiet iekšā, es tagad te dzīvošu. ABSURDS !!!. Lasīju, ka lai skolēns dabūtu e-talonu trqnsportam, viņam jāatnes direktora parakstīta izziņa, bet pie manis var piedeklarēties visi, kam nav slinkums. Izdeklarēšu tagad mēneša vai vairāk laikā, bet tas var notikt atkal. Man nav tiesības pat caur tiesu uzlikt aizliegumu piedeklarēt kādu svešu. Atbild, ka biežāk vajag pārbaudīt, kas notiek portālā latvija.lv. Kā tad , tas akurāt būtu mans pien,akums...,bet klerkiem tik palielināsim algas un viņi lai ēd zemeņu kūkas uz ofisu jumtiem....Kad vienreiz būs kārtība! Es esmu vēl no tiem laikiem, kad es zinu noteikti, ka šāda situācija NOTEIKTI nebūtu varējusi būt...

6.septembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:50

Jaunākās diskusijas