Kas zināms par latvieti, kuru Īrijā vaino drauga slepkavībā?

tautaruna.lv 21.mai 2019
 
F64
Pirmdien Centrālajā krimināltiesā I.Ozoliņas prāvā apsūdzētā sniedza savu skaidrojumu par to, kā nazis, kas atradās viņas rokā incidenta brīdī, kļuva par slepkavības ieroci, ziņo baltic-ireland.ie, atsaucoties uz www.tipperarylive.ie.
Sieviete joprojām noliedz savu vainu slepkavībā un apgalvo, ka tikai aizstāvējusies uzbrukuma laikā.Apsūdzētajai nācās atspēkot prokurora apgalvojumu, ka slepkavības ieroci - nazi, kas vēlāk tika atrasts virtuvē atvilktnē - nomazgājusi, jo zinājusi, ka ir noslepkavojusi savu partneri un gribējusi atbrīvoties no asiņu pēdām, kurās iespējams noteikt DNS.


Kā jau ziņots, 48 gadus vecā latviete Inga Ozoliņa ir apsūdzēta viņas partnera Audrius Pukas slepkavībā Roscrea pilsētā pirms vairāk kā diviem gadiem. Vīrietis nomira no durtas brūces krūtīs.


Tiesā liecību sniedza detektīvs Stuart Beatty, kurš apliecināja, ka pēc incidenta vairākkārt nopratinājis apsūdzēto. Pēdējā reizē sievietei tika uzrādīti upura pēcnāves ekspertīzes rezultāti. Tie liecināja, ka nazis iedurts Pukas krūtīs 20 cm dziļumā, bet padusē - 13 cm dziļumā.

Ozoliņa skaidroja, ka, iespējams, nazis upura krūtīs iedūries brīdī, kad vīrietis mēģinājis izgriezt viņas roku, lai atņemtu ieroci, un tajā pat laikā spiedis viņu pie zemes. Par brūci padusē viņa sacīja, ka tas ir šokējoši, bet, iespējams, Pukas sevi nejauši sadūris pats.


Apsūdzētā apgalvoja, ka, paņemot nazi, viņas nodoms nebija nodarīt upurim miesas bojājumus vai nogalināt.


“Viņš uzbruka, es viņam netuvojos. Es domāju, ka viņš sadūrās, kad mēs virtuvē cīnījāmies.”


Kad apsūdzība izvirzīja apgalvojumu, ka Ozoliņa nomazgājusi nazi, lai slēptu DNS pēdas, viņa to kategoriski noraidīja.


“Kad es to mazgāju, es nedomāju ne par brūcēm, ne par ko tamlīdzīgu. Es vienkārši nolēmu pabeigt mazgāt traukus,” sacīja apsūdzētā, piebilstot, ka tajā brīdī bijusi šoka stāvoklī.


Uz apgalvojumu, ka viņa bijusi šokā, jo tikko bija nogalinājusi savu partneri, sieviete atbildēja: “Nē, es nezināju, ka viņš ir ievainots.” Ozoliņa skaidroja, ka to viņa sapratusi tikai pēc tam, kad atradusi Pukas guļamistabā uz grīdas.
Viņa noraidīja apsūdzību slepkavībā, apgalvojot, ka tikai aizstāvējusies, kad upuris viņai uzbrucis.Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:32

Jaunākās diskusijas