FOTO: Kivičs un Skulme atrod pircēju savai gleznai

tautaruna.lv 21.mai
 
facebook.com
Mūziķis Andris Kivičs sociālajos tīklos atklājis, ka izdevies pārdot gleznu, kuras autori ir pats Kivičs un viņa mīļotā sieviete Liene Skulme.

Kivičs raksta, ka gleznas nosaukums ir "Kaķis".

"Urā, mūsu seriālā mūsu ar Lieni kopīgi tapusī glezna ar nosaukumu "Kaķis", (jo galerijā ir redzams, ka sākumā tas tiešām bija kaķis) ir atradusi pircēju Iglu hut Milzkalne īpašnieka Aivars Zvīdris personā.Viņš to mīļi ir uzdāvinājis savai sievai vārdadienā. Paldies un apsveicam. Prozit!" raksta Kivičs.

Jāatgādina, ka iepriekš tika ziņots, ka Liene Skulme ir atsākusi gleznot.

Abu kopīgajā Instagram profilā iepriekš tika publicēta bilde, kurā redzams, ka Skulme nodevusies gleznošanai.

"Es esmu ļoti priecīgs, ka Liene ir atsākusi gleznot," rakstīja Kivičs.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Interesanti, par cik dukātiem?

21.maijs Atbildēt

Nu laiks aizvākt no ziņām to salmu vīreli un viņa mazcenas sievieti. Starp citu, kauns Milzkalnes saimnieciņam par tik sliktu gaumi.

22.maijs Atbildēt

Pārsmējamies!!!!!!!!Ja sito smērējumu var nosaukt par gleznošanu un Milzkalnes īpasniekam nav ko ielikt tualete pie sienas, tad jau varēja nopirkt kādu smērējumu no kadas gleznas galerijas. Totāls sviets, jo tālāk, jo jautrak. Mans mazdēls 3 gadi ar krasam strāda tiešam kā gleznotajs, un sanak daudz skaistāk par Skulmenes smērējumu..........cik sekla maletāja, tik sekls pircejs bez saprasanas , kas ir glezna. Vai tiešam sieva pieņema tādu papīra loksni nosmērētu ar ūdeņkrāsām.......sekli.

22.maijs Atbildēt

Ļoti skaists smērējums. vajag. A. izd.... sū.......du un izlikt kopējai apskatei

22.maijs Atbildēt

Nesaprotu,kur cilveekiem taads ljaunums rakstot par Kivicu un Skulmi.Vai Kivics un Skulme jums kaut ko nozagu$i,apkraapu$i?Vinji dara to ,ko uzskata par pareizu vinju izpratnee un tas vinjus dara laimiigus,cerams.Ja nepatiik,ignoreejiet,nelasiet,juus tikai paraadiet pa$i,kaads zemiskums un naids juusos miit,ja citi dara to,kas jums nepatiik.Jauku visiem vasaru!

22.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:37

Jaunākās diskusijas