Daugavpilī pa dzīvokļa logu izmesti divi kucēni; viens gājis bojā

Portāls nra.lv 31.jan
 
VP
Vakar, 30.janvārī, Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde saņēma zvanu no kāda nevienaldzīga Daugavpils iedzīvotāja, kurš daudzdzīvokļu mājas pagalmā ir atradis maisu ar pamestiem kucēniem.

Ierodoties notikuma vietā, policisti konstatēja, ka bez uzraudzības ir atstāti divi kucēni. Lai identificētu suņu īpašnieku un noskaidrotu visus notikušā apstākļus, tika uzsākta administratīvā lietvedība.

Apsekojot tuvējās mājas, likumsargiem izdevās identificēt iespējamo vainīgo. Tika noskaidrots, ka likumpārkāpējs, visdrīzāk, bija izmetis maisu ar kucēniem pa sava dzīvokļa logu, šādā veidā mēģinot tikt vaļā no nevēlamā “ģimenes pieauguma”.

Daugavpils iecirkņa Austrumu nodaļas darbinieki ķepaiņus nogādāja drošībā - dzīvnieku patversmē “Labs draugs”, kur par tiem rūpējas patversmes speciālisti.

Diemžēl viens no kucēniem no grūtajām traumām ir gājis bojā, savukārt otrs atrodas Daugavpilī, Piekrastes ielā 2, un meklē jaunas mājas! Ja vēlies kļūt par labu un atbildīgu saimnieku, tad sīkāku informāciju vari iegūt, sazinoties ar patversmi pa tālruni 29 572 677.

Šobrīd izmeklēšana turpinās, savukārt dzīvnieku īpašniekiem par šādu likumpārkāpumu draud administratīvā atbildība.

Valsts policija atgādina, ka pēc LAPK 106.1 panta - par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem vai dzīvnieku nogalināšanas prasību pārkāpšanu - uzliek naudas sodu fiziskajām personām no septiņiem līdz trīssimt piecdesmit eiro, bet juridiskajām personām - no piecpadsmit līdz septiņsimt eiro, konfiscējot dzīvniekus vai bez konfiskācijas.

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:59

Jaunākās diskusijas