Vīrietis, kas loterijā laimē 1.3 miljardu, neierodas pēc laimesta

tautaruna.lv 4.septembris, 15:00
 
Kaspars Krafts/F64
Kāds ASV iedzīvotājs jūlija beigās loterijā Mega Millions laimēja vairāk nekā 1,3 miljardus dolāru, taču vēl nav ieradies, lai saņemtu savu laimestu. Par to, atsaucoties uz loterijas rīkotājiem, ziņo žurnāls People.

Kā informē organizatori, laimētā biļete tika iegādāta Speedway degvielas uzpildes stacijā aptuveni 30 kilometrus no Čikāgas.

Saskaņā ar loterijas noteikumiem uzvarētājam ir 12 mēneši no izlozes datuma, lai izņemtu savu laimestu, taču viņam 60 dienu laikā jāizlemj, ko darīt ar laimestu - izņemt to skaidrā naudā uzreiz vai ikgadēju maksājumu veidā.

Tajā pašā laikā saskaņā ar Mega Millions noteikumiem vienreizējais maksājums būs tikai 742,2 miljoni dolāru.

"Ar šādu balvu nav nekāds pārsteigums, ka uzvarētājam ir vajadzīgs zināms laiks, lai pieteiktos. Esmu pārliecināts, ka viņš pārdzīvo dažādas emocijas. Mēs cieši sadarbosimies ar uzvarētāju, ievērojot visas privātuma prasības, " iepriekš sacīja Ilinoisas štata loterijas direktors Harolds Mejs.

30. jūlijā tika atklāts, ka kāds ASV iedzīvotājs laimējis 1,3 miljardu dolāru džekpotu, kas ir viens no lielākajiem laimestiem Mega Millions vēsturē un trešais lielākais ASV.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Kārtējie meli

4.septembris, 20:03 Atbildēt

Tev iesaku nekad nepirkt loteriju biļetes, jo vari nejauši vinnēt. Nav zināmi gadījumi, kad nespēlētājs būtu vinnējis loterijā.Saki, kas ir tie ļaudis, kurus ik svētdienu redzi televizora ekrānā superbingo izlozēs? Varbūt viņi ir citplanētieši?

5.septembris, 5:50 Atbildēt
V ilis Gutmanis > rolands.60ab5f013fd32

Un jūs vēl ticat brīnumiem?

5.septembris, 20:48 Atbildēt

Labāk vēlāk tam ASV iedzīvotājam to neuzzināt. Ķers vēl trieka. To naudu Mega Millions varēs ziedot Ukrainas brīvības cīnītājiem.

5.septembris, 12:08 Atbildēt

varbūt jau trieka ķerusi.

24.septembris, 23:27 Atbildēt

Varbūt vēl laulības šķiršanas process nav noslēdzies.

6.septembris, 14:30 Atbildēt

Ha.

18.septembris, 13:08 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:33

Jaunākās diskusijas