Murgs ar OCTA!

Rita Lazda

Kāpēc OCTA būs jāpērk arī tiem auto, ar kuriem neviens pat nebrauc? 

4.oktobris
Jānis Ozols

Ja nebrauc, tad nav jāpērk.  Plāno pieņemt likumu, ka octa jāpērk arī tad ja parvietojies pa pagalmu, lauku, mežu. ..

4.oktobris
Emils Cimoska

Interesants " logo " - Lieto #tauta runā un mēs tevi atradīsim  !!! Arī DP jau meklē " oligarhu lietas '' publiskotāju ! Un atradīs ar !

10.oktobris
Sarmite Krieva

Kā kaut kas obligāts var būt tādā cenā! Man ir 14.bonus klase, un ar visu to, lētākā OCTA uz gadu ir 174,-eur!!! Braucu bez avārijām, bet pret citāda veida bojājumiem šī apdrošināšana neder. Tas nav normāli! Ja jauns autovadītājs, tad vispār summa ir anormāla. Vai tiešām man jāapmaksā tīši izraisīto avāriju sekas, visādu dulburu muļķības un biezo automašīnu sadegšana? Vai tik tiešām valsts nevar iesaistīties! Galu galā tā ir OBLIGĀTĀ apdrošināšana, ko nosaka valsts likumdošana, un uz kā rēķina iedzīvojas privātās firmas.

 

13.oktobris
Guntis Salms

Man ir 17.bonus klase un OCTA uz gadu ir 33,23 euro!!! Nesūdzos...un nesaprotu kur visiem rodas šīs astronomiskās cenas.

17.oktobris
Ratis V.

Guntis Salms, noteikti vēl šogad nav bijusi vajadzība iegādāties OCTA, pagājušajā gadā gan jau pirkta. Ar šo gadu ir pavisam citas cenas.

17.oktobris
Aivars

Ratis V. Pirms nepilna mēneša nopirku jaunu OCTA  uz gadu par 27,57  euro.

18.oktobris
Zanda

Aivar, kāda tad ir automašīna ja 27,57 ? Man ir Bonus-malus klase:12, automašīna Golf III, 20-gadu stāžā -nevienas avārijas, un LĒTĀKĀ polise uz gadu - 95.35 EUR.  Par ko ?? 

 

18.oktobris

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:59

Jaunākās diskusijas