Par Latvijas un Vācijas drošības dienestiem.

DŽA

Uzrakstīju atšķirību. Īsumā- ja es iesniedzu Latvijas drošības policijai faktus, par izdarītu noziegumu internetā- aicinājumus nogalināt visus ukraiņus, Latvijas policija nereaģē, nikolaju uzliek!  Bet, ja es to aizsūtu Vācijas drošības policijai, fricēnu reakcija ir ātra! Friči to uztver ļoti nopietni!

Bet tā mana tēma, tika dzēsta! Portāl, cenzūra ir aizliegta! 

 

10.jūlijs 2022, 21:53
DŽA

Un, portāl "Tauta runā", cilvēkiem sen jau ir liegta iespēja jūsu portālā runāt  :) tā saucās CENZŪRA.  Bet tā, ziniet, ir aizliegta. Es dzīvoju Vācijā, tiešām brīvā, liberālā un demokrātiskā zemē. Eiropas Savienības zemē.  Jums patiks mans raksts Vācijas žurnālā "Bild"? Par cenzūru Latvijā? Diezin vai. Un par Latvijas drošības policiju, kurai nav lustes izmeklēt noziegumus interneta vidē?

10.jūlijs 2022, 22:06
Marcis Dzelme

Cenzura bija LPSR un PSRS laikos...

12.jūlijs 2022, 16:18
DŽA

Marci, es saprotu to, ka esi cilvēks, ar "īpašām vajadzībām". Tas, tā, toleranti teikts. Ne- toleranti, tu esi garīgi atpalicis radījums, kurš pat rakstīt neprot. Tārps,  nelien cilvēku diskusijās, tev nav ko teikt. 

12.jūlijs 2022, 21:18
Jelena Sergejeva

Dža ir taisnība, Vācijā ir krietni savādāka attieksme par cenzūru. Vispār normālās Eiropas valstīs tā ir. 

16.jūlijs 2022, 7:26
Marcis Dzelme

Tu pats esi tarps,,

16.jūlijs 2022, 17:08
DŽA

Marci, kā tas ir- dzīvot bez smadzenēm? Vai nav nožēlojama eksistence?

17.jūlijs 2022, 14:23
Marcis Dzelme

Un tu dirts ar debiliem neta murgiem un neta pider!! Bendriker ..

18.jūlijs 2022, 9:26
Marcis Dzelme

Nervozais piders, un trako par to,ka vakar idzesa tavu komenti no Kas Jauns..

18.jūlijs 2022, 9:34
Aleksandrs78

Ja LV drošībnieki ir tie paši bijusie kgb darboņi,ja jaunos drošībniekus "konsultē" kgb speci un nevis jenķu, britu un vācu specdienestu asi, tad ko te labu gribēt varam? Ja visa valsts nodevēju dēl joproj'm pilna ar psrs okupantu armādu un jau visos milit. un spec. dienestos un valdībā vadošos amatos, ja to masa tiek naturalizēta pilsoņos prettiesiski, tad ko sagaidīt,ja klusējam,ja neprotestējam,ja neejam ielās, kā to dara citās, patiesi brīvās valstīs?!

26.jūlijs 2022, 13:37
Jelena Sergejeva

Man vienmēr ir bijis stulbs jautājums, ko jūs auni darīsiet, pēc divām dienām  kad sāksies pohas. 

26.jūlijs 2022, 19:14

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:43

Jaunākās diskusijas