Kā atrast labu bērna auklīti par saprātīgu samaksu?

nra.lv

Aukles prasa lielu naudu...

27.septembris 2018, 13:44
Ilga Briede

Kāds darbs, tādai būtu jābūt algai. Nedomāju, ka būtu prātīgi uzticēt savu bērnu auklei, kura prasa smieklīgi mazu algu.

29.septembris 2018, 20:41
Diana Alksne

Es gribu strādāt par auklīti, bet neesmu varējusi atrast šādu jauku darbu.

1.oktobris 2018, 9:49
Solveiga Kauce

Esmu strādājusi par auklīti. lai to darītu, mācījos, rakstīju kursa darbu, liku eksāmenu, ieguvu sertifikātu. vecāki uztic man savu vislielāko dārgumu - savu bērnu. Kā atrast auklīti? Tikai caur paziņām, draugiem, un tikai ar ieteikumu. Arī auklītes ir cilvēki ar ikmēneša maksājumiem un citiem izdevumiem.palasot sludinājumus, tiek meklētas atraktīvas, enerģiskas, ar izdomu un  augstāko izglītību medicīnā, ar valodu zināšanām. tas, protams, ir normāli.Ja pārdevējai, kasierei maksā 3,5 - 3,8 eiro stundā, tad rēķiniet paši, cik pienāktos šādai auklītei.Turklāt auklītei jābūt pašnodarbinātai personai, tātad viņa nedrīkst slimot, jo neviens neapmaksās slimības lapu.

8.oktobris 2018, 20:33
Maija

Nu nezinu. Man piedāvāja būt par aukli. 500, nelegāli protams.

9.oktobris 2018, 0:02
Rasma

Man ir paveicies un esu satikusi jaukus auklejamos un ari bernu vecaki ir apmierinati ar manu darbu. Sapazinamies darba sludinajumos un par darba samaksu vienmer aprunajam satiekoties. Man sanak 450/500.

16.oktobris 2018, 20:17
Daina Lūse

Kur atrast aukli? Ir 2 saiti e-aukle un ss. 

31.oktobris 2018, 15:54
Aija Praulina

Nez kāpēc ļoti daudziem liekas, ka darbs ar bērniem ( auklītēm, skolotājiem ) ir ļoti viegls. Un ka samaksai par šo darbu jābūt mazai. 

5.novembris 2018, 20:45
Inese Vanaga

Meklējiet nevis ar papīru un atsauksmēm,, bet ar sirsniņu. Un veel paskatieties, Kaa bērns uz viņu reaģē. Man izaudzināti 2 bērni, tagad braucu uz  Dk aukleet mazmeitu, viņai tikai 3 gadini, jau salauza atslēgas kaulu.  Bērns liidz 5 gadi jaaaudzina Kaa princis,tikai pielaujams mieriigs un labveeliigs paskaidrojums, ja kko nu galigi nedrīkst.Jau peec nedeelas Juus redzēsiet mazaa reakciju uz aukli. Tas tad arī buus galvenais kriteerijs.

14.novembris 2018, 13:24
Uldis Zīle

Bērnu man nav bet laba auklīte netraucētu...

19.decembris 2018, 19:18
Andris

Laba auklīte arī labi maksā. Bet, ja vajadzīgs arī vīru apkalpot, tad cenas ievērojami aug.

19.decembris 2018, 20:15
Andra Kaupe

Ja noteikti vajag lēti, manuprāt, labākais variants būtu pameklēt starp māmiņām, kuras ir bērna kopšanas atvaļinājumā un kopā ar savu mazuli var pieskatīt vēl vienu.

25.decembris 2018, 15:19
Mikelis

Maniem 2 bērniem aukle ir par EUR 600. Domāju, adekvāta alga priekš šī inflācijas un esmu drošs, ka aukle būs no tām, kas ir apmierināta ar dzīvi un līdz ar to šo apmierinātību nodos maniem bērniem atpakaļ.

4.janvāris 2019, 10:58
sranskis

Miķeli, cerams, ka maksā viņai oficiālu algu nevis aploksni!

14.janvāris 2019, 13:13
Anna Ance

Esmu sertificēta aukle. Ar pašvaldības līdzfinansējumu, tāpēc daudz lētāk. Rakstiet renatesemjonova@inbox.lv 

27.septembris 2019, 16:16
Maija

LV domā, ka santehniķim par stundas darbu jāmaksā 35 eiro, auklei pietiks ar 5-7 eiro par stundu. Dīvaina loģika, berns mazāk svarīgs par tualetes podu.

11.oktobris 2019, 21:42
Ingrida Lisovska

30 euro par pilnu darba dienu. Pilna darba diena parasti ir 8 plus 2 stundas māmiņai ceļam uz darbu un atpakaļ. Esmu aukle ar ilggadēju pieredzi un rekomendācijām no ģimenēm, kur esmu strādājusi, kā arī strādāju bērnudārzā.

13.oktobris 2019, 17:06

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:47

Jaunākās diskusijas