VIDEO. Ilze Viņķele piepelnās ar "stand-up" komēdijām

tautaruna.lv 10.aprīlis, 12:55
 
Ekrānuzņēmums/1188.lv
Digitālā satura veidotāja Katrīne Vasiļevska raidījumā "Slavenības. Bez filtra" ir satikusies ar bijušo Veselības ministri Ilzi Viņķeli, kura ir zināma arī kā sieviete ar lielisku humora izjūtu. Šobrīd viņas aizraušanās ir "stand-up" komēdijas, kas ļauj aizmirsties pēc smagās tiesas ar valsti.

Ilzei ir pat īpašs humora blociņš, kurā viņa piefiksē ikdienā dzirdētus, kā arī savas dzīves jokus.

Bijusī ministre atklāj, ka nereti joki atnāk paši pie viņas, tad šīs idejas ātri vien jāpieraksta, lai neaizmirstas: “Man ir pierakstīti nesaistīti joki, kurus pēc tam mēģinu salikt vienotā stāstā.” Atbildot uz jautājumu, vai ir bijuši gadījumi, kad auditorija nereaģē uz, viņasprāt, smieklīgu joku, Ilze atbild, ka tā gluži nav bijis, bet auditorijas vidējo temperatūru varot sajust ļoti labi.

Ilze Viņķele atzīst, ka pašlaik ir “stand-up” komiķu amatieru līgā, bet ir pārliecināta, ka viņai ir potenciāls. Viņa atzīst, ka kopā ar savu komiķu kopienu pašas piedāvā savas uzstāšanās, kā arī viņas aicina uz dažādiem pasākumiem. Kaut arī pašlaik ievērojamu peļņu ar šo hobiju negūst, viņa ir pārliecināta, ka tam ir liels potenciāls.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas