"Biju šokā un īsti nezināju, ko teikt". Valdis Kalnozols atklāj, kāda bijusi viņa trauma

tautaruna.lv 18.decembris 2023, 17:30
 
Foto: Ilze Zvēra/F64
Influencere Katrīne Vasiļevska un šovs “Slavenības. Bez filtra” ir devusies satikties ar Valdi Kalnozolu un viņa sievu, kuri šodien romantiskā gaisotnē atzīmē Valda vārda dienu. Sarunā ar Katrīni viņš pastāsta par savām sajūtām pirmo reizi satiekot savu tēvu 40 gadu vecumā un kādēļ šķirtiem vecākiem ir jādara viss, lai savstarpējie konflikti netraucētu bērnu audzināšanai.

Sarunas laikā Kalnozols atzīst, ka viņam vienmēr ir bijusi vēlme kļūt atpazīstamam, un viņš saviem skolēniem ir teicis, ka visiem slavenajiem cilvēkiem ir kāda bērnības trauma, kura liek dzīties pēc slavas un atpazīstamības. Viņa trauma ir bērnība bez tēva.

Es esmu bez tēva izaudzis un man ir kaut kāda trauma iekšā, ka es gribu parādīt, ka esmu tās mīlestības cienīgs. Man vispār sanāca ļoti dīvaini. Vienreiz uz tikšanos piesakās kāds kungs, ienāk iekšā un saka, sveiki, es esmu Jūsu tēvs!

Kā izrādās Kalnozola tēvs esot bijis augstas iestādes vadītājs, īstens komunists, tāpēc viņam bija nepieciešama kristāldzidra personīgā dzīve, un ārlaulības bērns tādu neradītu. Par šādu satikšanos Valdis bija šokā un īsti nezinājis, ko teikt. Pēc dažiem mēnešiem, viņa bioloģiskais tēvs aizgāja mūžībā.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:55

Jaunākās diskusijas