Cinovska atklāti "uzbrauc augumā" NEPLP vadītājam Āboliņam

tautaruna.lv 1.novembris 2021, 17:30
 
Vladislavs Proškins/F64
Producente un TV kanāla Pirmais Baltijas Kanāls radošā direktore Žaklīna Cinovska sociālajā tīklā Facebook paudusi neapmierinātību ar Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumu, sākot ar 26.oktobri, anulēt SIA "Pirmais Baltijas Kanāls" (PBK) izsniegto apraides atļauju programmai "Pirmais Baltijas Kanāls Latvija" (PBK Latvija) un vērsuies pie NEPLP padomes priekšsēdētāja Ivara Āboliņa.
Cinovska raksta, ka šī nav pirmā reize, kad Āboliņš mēģina viņai "kaitēt".
"Nu re, mūsu tautudēls Āboliņš tagad varēs lepni sist sev pie krūts un iztēloties sevi kā Lāčplēsi, kas beidzot, beiiiidzot tak uzvarējis lielo, krievzemes KaščejuBesmertno! Laikam jau domās ordeņus karina pats sev pie ancuka! Tikai muļķīgāku veidu kā iešaut pašam sev kājā, (savu skatītāju kājās) šķiet var tikai tāds, kas prot kauties tikai ar siļķēm!
Bet, ja citu ieroču nav, izrādās arī siļķei ir spēks!
Bet, ja tā padomā... šī man jau nav ne tuvu pirmā reize, kur vien es dzīvē saskaros ar šo Āboliņa kungu, viņš vienmēr iemanās man kaut kā iekaitēt. Klau, Āboliņ, vai Tu manī gadījumā neesi ieskatījies?? Varbūt es Tev patīku, bet Tu nezini kā to izrādit?!
Ir gadījies redzēt, kad vīrieši, kā Tu, kas nezin kā pievērst sev sieviešu uzmanību, dara to dīvainos veidos. Šī tak jau ir vismaz trešā reize, atceries?
Tad, kad Tu uz īsu brīdi strādāji žurnālā, kur Liepnieks mani intervēja un Deinats bildēja... kā beigās Tu mani uzmeti, atceries? Man pat ir mūsu sarakste SMS saglabājusies.
Tad, kamēr bija iepriekšejais NEPlp sastāvs, man viss bija ok, bet, tiklīdz parādījies tu, tagad kā lielais priekšnieks daries tā, it kā mans iTV Tev būtu ko parādā. Nekas Tev nav labi, ne tas ne šitas, visu es daru- es daru nepareizi!
Un tagad šitas! Tiklīdz es pievienojos PBK, tā uzreiz kaut kas kasās. Kaut kas atkal jāaizliedz, jāatsaka, jāizposta un turklāt-nekavējoties!
Labi, tas jox, protams.
Cinovska uzskata, ka, sodot PBK, NEPLP ir sodījusi skatītājus.
Bet patiesība ir daudz bēdīgāka. Ir neizsakāmi žēl, kad arī šajā nozarē mūsu valstī sabiedrības likteni lemj personas, kas ne tikai neprofesionāli, bet arī subjektīvi, tikai pēc saviem un savu vērtību kritērijiem, bet galvenais tik sava šaurā izdevīguma dēļ interpretē likumus, pat tos dažreiz pārkāpj, bet izmanās aizsargāt sevi ar tādu pašu likumu interpretēšanu.
Vai, kā tur teica mūsu Veidenbaums... " ir vēders Dievs visaugstākais, un katrs pats sev tuvākais, tiklīiidz... kā izsalcis".
Bet, nu apetīte jau augot ēdot. Sevišķi garšīgi esot vidusāzijas ēdieni...! Ehh.. žēl, ka lokdauns, īstu plovu sagribējās!!
Bet visvairāk man būtu interesanti uzzināt, ko šāda veida cilvēki paši savā dzīvē paliekošu ir izveidojuši, radījuši?
Kā tādi sirseņi lidinās no viena darba - amata uz otru. Izposta, izsūc, sagrābj , ko var un lidinās grābt tālāk.
Bet neiepriecināšu Jūs, kas priekā berzē rokas, un tos, kas bija tā nu noraizējušies par mani, tā nu brīdināja, kur es esmu iesaistījusies. Kremļis mani apēdīšot un, kas tik vēl ne. Vislabākais, viens no izcilākaiem bija komentārs, ka , redziet es jau toreiz jaunībā zombēju skatītājus ar krievu propogandu, caur saviem Horoskopu raidījumiem! Un tagad re, mana īstā seja parādījās!
Reāli to visu lasot, gandrīz novēlos no krēsla. Nu , ko lai saka.
Varu tik atkārtoties, neiepriecināšu Jūs, jo NEPLP sodot ir kā PBK, sodījis jau Jūs skatītāji,. Jums taču atņemts kanāls latviešu valodā.
Bet es.. paldies Dievam ir veidi, vietas, idejas,cilvēki ar saprātu, iespējas un apvāršņi, kas neaprobežojas tikai ar ierēdņiem zināmo kaimiņvalsts robežu. Nuuu, ja nu vienīgi atkal kāds ierēdnis nepārvērtīsies par Betmenu. Bet Betmenus, cik zinu par deputātiem neievēl.
Tā kā, turpinam tik rakt, paldies, paldies visiem atbalstītājiem!! Dēļ Jums es mēs turpinām strādāt!" raksta Cinovska.
Kā ziņots, NEPLP lēmums pieņemts, jo gada laikā PBK Latvija programmas darbībā konstatēti trīs būtiski Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likuma pārkāpumi.

Pirmajā gadījumā saņemts sods par izsniegtās apraides atļaujas darbības pamatnosacījumu rupju pārkāpumu, pārraidot citu elektronisko plašsaziņas līdzekļu veidotus raidījumus programmā PBK Latvija. Otrajā gadījumā sods saņemts par noteiktā pienākuma - nodrošināt programmā Eiropas audiovizuālo darbu apjomu vismaz 51% apmērā no nedēļas raidlaika - neievērošanu. Savukārt trešajā gadījumā sods piemērots, jo programmā tika izplatīta informācija, kas apdraud sabiedrības veselību vai var radīt nopietnus un smagus tās apdraudējuma riskus. Proti, ka Covid-19 infekcija ir zema lipīguma slimība un no tās var pasargāties, ēdot siļķi.

Izvērtējot PBK izdarītos normatīvo aktu pārkāpumus, NEPLP secinājusi, ka katrs no pārkāpumiem bijis būtisks, jo ar tiem nodarīts kaitējums tādām īpaši aizsargājamām tiesībām un interesēm kā valsts un sabiedrības veselības un drošības intereses, īpaši ārkārtējās situācijas laikā. Tāpat arī sistemātiski pārkāpti elektronisko plašsaziņas līdzekļu programmu veidošanas noteikumi un programmai izsniegtās apraides atļaujas darbības pamatnosacījumi.

Padomes ieskatā, regulāra normatīvo aktu pārkāpšana, programmai izsniegtās apraides atļaujas darbības pamatnosacījumu būtiska neievērošana, kā arī valsts un sabiedrības veselību un drošību apdraudošas informācijas paušana nav savienojama ar elektronisko plašsaziņas līdzekļu darbības uzdevumu - informēt, izglītot un izklaidēt auditoriju, kā arī nav savienojama ar sekmīgu un tiesisku elektroniskā plašsaziņas līdzekļa darbību sabiedrības interesēs.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:16

Jaunākās diskusijas