FOTO: Gobzems ironizē par Covid ierobežojumiem lielveikalos

tautaruna.lv 14.oktobris 2021, 9:20
 
Romāns Kokšarovs/F64
Politiķis Aldis Gobzems, sociālajā tīklā Facebook publicējot bildes no dažādiem Latvijas lielveikaliem, ironizējis par ierobežojumiem Covid-19 izplatības mazināšanai, kas ieviesti lielveikalos, nodalot pret koronavīrusu vakcinēto un nevakcinēto cilvēku plūsmas.

Gobzema publicētajās fotogrāfijās redzams, kā lielveikali ar aizsargbarjerām nodala teritoriju.

"No vīrusa pasargājošs žogs.", "Drošā un nedrošā zona," ironiski komentē Gobzems.

Jau vēstīts, ka no pirmdienas valstī uz trim mēnešiem izsludināta ārkārtējā situācija, tādējādi spēkā stājoties vairākiem Covid-19 izplatības novēršanai paredzētiem ierobežojumiem.

Tostarp ieviesti ierobežojumi tirdzniecības vietām. Tirdzniecības vietas, kuras varēs apmeklēt arī personas bez Covid-19 sertifikāta, ir pārtikas veikali, aptiekas, optikas veikali, dzīvnieku barības veikali, preses tirdzniecības vietas, higiēnas preču veikali, telekomunikāciju veikali un degvielas uzpildes stacijas. Šajās vietās uz vienu apmeklētāju būs jānodrošina 25 kvadrātmetru platība.

Savukārt, strādājot drošajā režīmā, uz vienu apmeklētāju būs jānodrošina 15 kvadrātmetri.

Brīvdienās un svētku dienās tirdzniecības centros varēs strādāt tikai pārtikas veikali, aptiekas, optikas, dzīvnieku barības veikali, preses tirdzniecības vietas, higiēnas preču veikali un telekomunikāciju veikali. Tāpat būs pieejami tādi pakalpojumu sniedzēji kā kurpnieks un ķīmiskās tīrītavas.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas