Arta Skuja pēc dramatiskās aiziešanas no TV3 atradusi jaunu darbu televīzijā

tautaruna.lv 20.septembris, 16:45
 
Ekrānšāviņš no TV3
Arta Skuja, kurai nācās aiziet no darba TV3 pēc tam, kad viņa septiņus gadus bija darbojusies “900 sekundēs”, pievienojusies ReTV ziņu komandai un kopā ar Oskars Brasliņu vadīs analītisku raidījumu “Re:Skats”.

NRA jau rakstīja, ka Artas aiziešana no TV3 bija dramatisma pilna. Aculiecinieki zina stāstīt, ka tas bija dramatisma pilns mirklis - lai arī ēteru Arta noslēdza "kā parasti", smaidīga, korekta un ne vārda nepieminot par aiziešanu, pēc tam viņa esot izplūdusi asarās. Kāds vēlējies par sadarbību viņai pasniegt ziedu pušķi, bet viņa to nepieņēma un raudot aizsteigusies uz mašīnu un devusies prom, vēstīts Vitas Zvaigznītes materiālā "Televīzijas sejas pārdzīvo atbrīvošanu no darba" izdevumā "Kas Jauns".


Jaunais ReTV raidījums “Re:Skats” atskatīsies uz nedēļas svarīgākajiem notikumiem. Raidījuma producente ir Ilze Aginta, kurai ir ilggadēja pieredze mediju vidē, veidojot ziņu un analītiskos raidījumus kanālos LNT un TV3. Šobrīd viņas pamatdarbs ir Latvijas radio, producējot raidījumu “Pēcpusdiena”, vēsta ReTV.

Raidījuma moderatorei Artai Skujai ir ilggadēja žurnālistes un moderatores pieredze, strādājot gan LTV, gan LNT un TV3, kā arī Latvijas radio “Pēcpusdienā”, kas ir Artas Skujas pamatdarbs.

Raidījuma moderators Oskars Brasliņš ir ReTV žurnālists kopš 2014.gada, bet kopš 2017.gada ir ReTV Ziņu viens no vadītājiem. Kopš 2018.gada Oskars Brasliņš ir ziņu balss Radio TEV.

Pirmais raidījums “Re:Skats” būs šo svētdien, 26.septembrī. Arta Skuja vadīs raidījumu 3.oktobrī. Raidījums “Re:Skats” turpmāk katru svētdienu plkst. 21.00 kanālā ReTV.

ReTV Ziņu dienesta vadītāja Dana France: “ReTV Ziņu dienests pēdējā gada laikā strauji audzis kvalitātes ziņā. Liels prieks par to, ka skatītāji to ir augstu novērtējuši. Vēl lielāks prieks par to, ka ReTV Ziņu dienests kļūst arvien ietekmīgāks mediju vidē. Šo sezonu sākām ar jaunu analītisko raidījumu “Aklā zona”, kuru vada Ģirts Timrots. Tas ēterā ir tikai vienu mēnesi, bet skatītāji to jau ir atzinīgi novērtējuši. Tāpat arī ReTV Ziņu dienesta veidotās reportāžas no visas Latvijas rada plašu rezonansi sabiedrībā un ceram, ka arī “Re:Skats” skatītājiem sniegs vēl plašāku izpratni par norisēm sabiedrībā.”

ReTV ir viens no sešiem televīzijas kanāliem Latvijā, kas bez maksas pieejams visā valstī. ReTV piedāvā ziņas, izglītojošu un izklaidējošu saturu. Kanāla ReTV mērķis ir kļūt par primāro avotu reģionālo ziņu segmentā, aptverot ziņas no visiem Latvijas novadiem.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 13

 
Anonīms
 

Ja Arta neatrastu darbu TV, tad pat nevaru iedomāties, kurš vēl to varētu.

20.septembris, 16:48 Atbildēt

Vismaz par darbu nav jāuztraucas. Tāda padzīšana noteikti nav patīkama.

20.septembris, 17:55 Atbildēt

Bija ļoti laba , kāds iemesls padzīšanai ,... citādi to nevar nosaukt.

20.septembris, 20:49 Atbildēt

Gan jau kāds priekšnieks seksuāli uzbāzās. Kā krievi saka, domagalsja, bet Arta pirms kāzām nē un nē.

21.septembris, 9:39 Atbildēt

Artiņa malacite

Atceros no LNT laika

Patīkama vadītāja radio un balss arī dievīga

20.septembris, 20:53 Atbildēt

Žēl par 900 sekundēm, bet Timrots arī savā laikā lasīja ziņas 600 sekundēs. Lai veicas!

20.septembris, 23:22 Atbildēt

Prieks par Artu! Ļoti patika Arta! Vienmēr lietišķa, korekta, zinoša, bez liekvārdības un neveikliem,

nevajadzīgiem pašizdomātiem tekstiem.Bija laiks, kad mans mīłākais bija TV 3. Nu jau labu laiku kaut kas nogājis greizi. Vispār ļoti gribētos lai, skatītājiem tiktu dota iespēja novērtēt un izteikt vērtējumu par interesantāko TV raidījumu un kanālu, labāko modeatoru un vēl vairākām citām nominācijām. Domāju, tas tikai uzlabotu kvalitāti, jo, pēc manām domām, tā strauji kritusies.

21.septembris, 12:44 Atbildēt

Šorīt paskatījos TV-3 900 sek. Tā jaunā aizvietotāja ne pēc kā, visu laiku žestikulē ar rokām, kāda vella pēc nezinu, nav jau tomēr tirgus placis kur uzvedība nav galvenais. Apnika, pārslēdzu skatīties LTV-1

21.septembris, 15:04 Atbildēt

Ir tāda lieta ar to žestikulēšanu, bet varbūt tā ir mandrāža.

21.septembris, 23:31 Atbildēt

Man patīk Arta Skuja, laba dikcija, zinoša, augsts intelektuālais līmenis un ir arī labs ārejais veidols. TV3 zaudē atlaižot tik labu moderatori, diktori. Tā jaunā meitene ir tikai ķiķinātāja, koķeta, bet viņā nav tās zināšanu bāzes un sapratnes par tēmu, ko viņa pasniedz.

21.septembris, 15:17 Atbildēt

Arta Skuja dzīvē sasniegs visu jo diemžēl pazīstu viņu jau no bērnu dārza un skolas gaitās kopā ejot.

Tikai ejot uz mērķi to var sasniegt un Arta tam ir izcils piemērs. Novēlu veiksmi turpmāk un lai viss izdodas!

21.septembris, 22:04 Atbildēt

Cik jauka ziņa!Noteikti skatīšos!

21.septembris, 23:19 Atbildēt

Ļoti sāpīgi ,ka tik spilgta ētera personība ,kāda ir Arta ,netiek pienācīgi novērtēta.

Es arī nevaru pierast pie jaunās ,neizteikšos,bet nepatīk un viss.

Priecājos,ka Arta citur darbu atradusi un tiek novērtēta.Noteikti skatīšos raidījumu ,kur dzirdēšu viņas patīkamo balss tembru ,redzēšu profesionālo ,neuzspēlēto izturēšanos .

22.septembris, 18:18 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:39

Jaunākās diskusijas