Princis Viljams sajūsminās par savu bērnības dienu elku

tautaruna.lv 24.jūlijs, 19:00
 
AFP/Scanpix
Princis Viljams atklājis, ka jau kopš bērnības viņu ir iedvesmojis kāds īpašs cilvēks, vēsta "People".

Viljams par savu elku uzskata bijušo ASV prezidentu Džonu Kenediju.

Princis atzīst, ka kopš bērnības ir apbrīnojis bijušo ASV prezidentu Kenediju un viņa paveikto. Viena no lietām, kas visvairāk bērnībā ir apbūrusi Viljamu, ir tas, ka Kenedijas vēlējās rekordīsā laikā nosūtīt pirmo cilvēku uz mēnesi.

"Mani jau sen iedvesmo prezidenta Džona Kenedija plānotā 1961. gada misija, desmit gadu laikā nosūtīt cilvēku uz Mēnesi. Viņš to nosauca par "Moonshot". Tas šķita traki. Tajā laikā mēs tikko palaidām pirmo satelītu. Cilvēka aizsūtīšana uz mēnesi likās neiespējama," sacīja princis Viljams.

Cilvēkiem ir milzīgas spējas nopraust mērķus un pēc tam censties tos sasniegt. Viņš atzina, ka Kenedijs spēja iedvesmot cilvēkus, koncentrēt labākos cilvēkus, ar labākajām prasmēm, lai sasniegtu mērķi.

"Veicot šo milzīgo lēcienu cilvēcei, "Moonshot" komanda apvienoja miljoniem cilvēku visā pasaulē un galu galā šī ambīcija nemaz nebija tik traka."

Pēc Kembridžas hercoga domām, šāda veida ambīcijas joprojām ir kritiski svarīgas arī mūsdienās, domājot par klimata problēmām. Princis uzstājās ar runu "TED talk", kurā aicināja pievērst uzmanību klimata pārmaiņām. Viņš atzina, ka šobrīt vajadzētu "Eartshots", lai koncentrētu vislabākos spēkus un domātu par nākotni, klimata pārmaiņām, ko rada cilvēks.

"Ja mēs nerīkosimies šajā desmitgadē, mūsu nodarītie zaudējumi būs neatgriezeniski. Un sekas ne tikai izjutīs nākamās paaudzes, bet arī visi mēs, kas šodien dzīvojam."

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Man arī Kenedijs baigi patika.

24.jūlijs, 19:37 Atbildēt

Merilinai Monro arī.

24.jūlijs, 21:42 Atbildēt
īpaši stulbs > 583738203030947

Viņai bija smuki pupi...

25.jūlijs, 9:04 Atbildēt

Cik var rakstīt par šito sūdu???

25.jūlijs, 7:42 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

tas lidojums uz Mēnesi bij grandiozs feiks.Rakstija vēl mērcot spalvu tintnīcā ,bet jau uz Mēnesi lidoja.Kad šitos ''mēnessnautus'' intervē tie paliek nervozi un agresīvi.Uz bībeles prasija žurnālisti lai zvēr,ka bij uz Mēness,bet visi atteicās

25.jūlijs, 9:56 Atbildēt

Tu ostins esi tikai tups neta dirsejs un ari tavi 99% neta draugi.

25.jūlijs, 10:32 Atbildēt
īpaši stulbs > marcis

Marci, publiskā telpā, komentējot politiskos jaunumus, lūdzu, rūpīgāk izvēlies metaforas, parabolas un citus salīdzinājumus vai eifēmismus. Citādi izklausies pēc prasta un neizglītota peredasta.

25.jūlijs, 14:46 Atbildēt
Marcis > izidors.m.rkak.ns

Tu tads neesi...

25.jūlijs, 15:02 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:42

Jaunākās diskusijas