Bokseris Kristaps Zutis pārmāca "interneta kareivi"

tautaruna.lv 24.jūlijs, 12:29
 
Bokseris Kristaps Zutis pārmācījis kādu personu, kura sociālajos tīklos runājusi nejaucības, piemēram, persona paudusi, ka piedāvājot naudu par boksera slepkavību.

Zutis vietnē Tik Tok publicējis video, kurā redzams, ka persona bokseri aizvaino, pat piedāvājot naudu par slepkavību un sakot, ka "nemaz daudz par šādu noziegumu neiedos.

Pēc tam video turpinājumā redzams, ka Zutis balamuti saticis uz ielas. Video vīrietis atvainojas, par internetā sarunātajām lietām.

Video izskan arī necenzēta leksika.

Līdz 5. augustam var pieteikties Latvijā nebijuša mēroga boksa šovam, kas jau drīzumā būs skatāms kanālā TV6, un kuram dalībniekus meklē dažādās nozīmēs labi pazīstamie Kaspars Kambala un Kristaps Zutis.

Jau rudenī kanāla TV6 skatītājus sagaida boksa šovs, kurā Kaspara Kambalas un Kristapa Zuša komandās sacentīsies dalībnieki, kuri šova laikā profesionālu treneru pavadībā tiks apmācīti, trenēti un sagatavoti noslēdzošajai cīņai ringā. “Mēs bieži savas spēju robežas vērtējam pēc citu nevarības - spriežot pēc savām spējām un pieredzes kāds mums saka, ka mums neizdosies, un mēs tam noticam. Tomēr patiesībā savu potenciālu varam atklāt tikai darot to, ko nekad iepriekš, iespējams, neesam darījuši. Ceļoties, krītot, izmēģinot, pārspējot sevi, riskējot, sperot soli nezināmajā. Dzīve un liktenis mainās, nevis sēžot uz dīvāna, bet tieši šādos brīžos, kad uzdrošināmies darīt,” stāsta šova režisore Aija Strazdiņa.

Basketbolists un bokseris Kaspars Kambala dalās stāstā par to, kā bokss ir mainījis viņa dzīvi: “Man bokss nozīmē pašpārliecinātību, disciplīnu un gribasspēku. Bokss man personīgi ir palīdzējis smagākajos dzīves posmos, kad šķiet, ka viss ir zaudēts. Bokss mani ir sapurinājis un uzlicis atpakaļ uz ceļa, un devis gan ticību sev, gan spēku spert nākošos soļus labākas dzīves virzienā. Bokss var pārvērst arī tavu dzīvi, tāpēc piesakies!”.

Dalībai šovā tiek aicināti pieteikties vīrieši vecumā no 18 gadiem, “kuri ir gatavi doties savas dzīves aizraujošākajā piedzīvojumā un pierādīt, ka ir gatavi smagi un mērķtiecīgi strādāt, lai sasniegtu neiespējamo,” aicina šova organizatori. Lai piedalītos šovā, pretendentam nav jābūt iepriekšējai boksa pieredzei, bet “ir jābūt reāla veča attieksmei un čempiona degsmei.” “Kādreiz mums, latviešiem, lai kļūtu par īstiem vīriem, bija jāiestāda ozols, jāuzaudzina dēls un jānosit čūska. Esmu pret vardarbību, tāpēc čūsku nonāvēšanu iesaku aizstāt ar iekāpšanu ringā, kas ir nopietna vīrišķības pārbaude,” aicina bokseris Kristaps Zutis.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 46

 
Anonīms
 

Video es redzēju vienu riktīgu urlu! Kristapam Zutim čuras ir galvā sakāpušas.

Ja smadzeņu nav, tad tās ir jāaizvieto.

Kristap Zuti, tu neesi letiņš, bet URLA!

Jādomā, ka šitas dalbojobs drīz nāks mani sist.

24.jūlijs, 13:10 Atbildēt

Tā varētu būt. Nestreso un kādreiz padomā, ko runā.Mārci es joprojām gaidu uz randevu.

24.jūlijs, 14:35 Atbildēt
Marcis > jelena.sergejeva

Jo Kristaps Zutis ir pederasts,un ar neta idiotiem nesatiekos..

24.jūlijs, 14:56 Atbildēt
Marcis > jelena.sergejeva

Un esi tikai debila, infantila,sranija un dolbana neta mauka ar saviem garigi slimajiem neta murgiem,un tev smirdigai prostitutei ie tikai darbs Lienes ielas sturi par mauku..

24.jūlijs, 15:12 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Vienreiz es savam paziņam ieteicu Lienes ielu. Iedomājies, ka viņš nosauca vārdu Mārcis.Neticēsi,bet tas(ā) bija poplārākais vārds. Tu tur esi populārais kadrs.

24.jūlijs, 16:09 Atbildēt
Marcis > jelena.sergejeva

Es tur drateju maukas..

24.jūlijs, 17:01 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > jelena.sergejeva

"Jelena Sergejeva", man domāt, tu vecis esi.

Piedod, ja kļūdos. Bet, ja es nekļūdos, tad nu sieviešu niks čalim ir draņķīgs.

Ak, jā, sapratu to, kamdēļ tu par to marci ņirgājies. Tas ir normāli.

24.jūlijs, 18:33 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Citi saka, ka Mārcis ir populārs, tikai pa pjanku sajaukuši, sieviete vai vīrietis, bet spiedzis kā sieviete un bļāvis:es tak esmu Mārcis, nevis Mārcīte. Ko lai dara, izlietu ūdeni nesasmelt. Nebēdā tavējiem drīz svētki, tur varēsi gozēties stringos un uzkrāsojies.

24.jūlijs, 18:36 Atbildēt
Jelena Sergejeva > 583738203030947

Tavi komenti reizēm ir jāizprot. Beidz dzert 7% alu. Tavām smadzenēm par labu tas nenāk.

24.jūlijs, 18:40 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Būtu jautri, ja Zutis Mārci izķertu.Varbūt lielummānija zvēriņam pazustu.

24.jūlijs, 18:44 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Tevi kaza nesabadīja, pēc tādiem gājieniem un kā tad ar ēzelīti?

24.jūlijs, 18:48 Atbildēt
Jelena Sergejeva > 583738203030947

Tev laikam patīk, kad idiotos Tevi apsaukā ar ko vien tam stulbenim ienāk prātā?

24.jūlijs, 18:56 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > jelena.sergejeva

man marcis netraucē. Jā, izvemj, pie tam arī uz mani, savas jēlības.

Nu un?

Lai tik darās, sevi tak viņš pazemo, ne mani.

24.jūlijs, 21:09 Atbildēt
Jelena Sergejeva > 583738203030947

Tas ir pagaidām. Es arī viņu neaiztiku, bet beigās sanāca, kā pats redzi. Man nospļauties par to lubraku, bet sevi apd... t neļaušu.

24.jūlijs, 21:46 Atbildēt
Juris > jelena.sergejeva

Jelena - velti gaidat . Es Marci esmu 100 x aicinājis satikties un parunāt kā vīrs ar vīru bet velti , jo tādu gļēvuli ka pidarMarcis Latvija un pasaule vēl nav redzējusi . Viņam arī no Jums ir bail . Ticu ka Jūs ar savu krievu temperamentu to radībiņu nodauzītu zili zaļu , kaut esat tikai sieviete . Bet novēlu Jums veiksmi , varbūt Jums izdosies satikt .

24.jūlijs, 22:22 Atbildēt
Juris > 583738203030947

Bet ko tad citu ar Marci var darīt kā ņirgāties !? Gribu šim eksemplāram kārtīgi sadot pa purnu lai beidz publiski neķītri lamāties un citus apvainot , sevišķi sievietes . Bet viņš slēpjas un kā lai viņu dabū rokā ?!

24.jūlijs, 22:27 Atbildēt
Juris > marcis

Lai Dievs dod kaut nu Kristaps Zutis tevi satiktu uz ielas un liktu tev atbildēt par šo vārdu !!!

24.jūlijs, 23:16 Atbildēt
Māriņa > jelena.sergejeva

Nav vērts ar viņu skaidroties, tāds pats stegocefāls kā mūsu zvēriņš, tikai ar astīti - nākamā evolūcijas pakāpe :)

24.jūlijs, 23:17 Atbildēt

Noteikti nenāks , neceriet !

24.jūlijs, 23:27 Atbildēt
Jelena Sergejeva > m.ri.a.60e61ddb0621e

Varbūt, vai laikam Tev taisnība, bet neļaušu kaut kādam smerdelim spļaut sev uz galvas.

25.jūlijs, 0:40 Atbildēt
Jelena Sergejeva > juris.5e2771d83ac7e

Bezjēdzīgi Juri. Vienīgais ko zvēriņš uzraksta, ir mauka, ateja, aborta atlieka utt. Viņš nekad nepiekritīs uz randiņu, ja nu vienīgi, kā Māriņa ieteica. Iefiltrēties pie tādiem pašiem. Brrrr.

25.jūlijs, 0:47 Atbildēt
Jelena Sergejeva > juris.5e2771d83ac7e

Gan jau mēs tiksimies ar lopiņu, tas var būt nejauši, bet tad lai Dievs viņam stāv klāt. Ir apnicis ar viņu gānīties netā.

25.jūlijs, 0:52 Atbildēt
Jelena Sergejeva > 583738203030947

Kļūda ir gan. Nebūtu man attiecības, labprāt ar Tevi iepazītos tuvāk, bet par veci vismaz jautri. Ja es idiņam Mārcim varētu redeli paretināt, tas nenozīmē, ka esmu vīrietis. Katrā gadījumā vismaz jautrība.

25.jūlijs, 1:01 Atbildēt

Principā, ja tas urla zutis vēlētos pārmācīt mani, viņš smagi norautos.

Esmu vecs vīrs, neesmu no švakajiem, protams, pret divreiz jaunāku profesionālu bokseri, man izredžu nebūtu nekādu. Bet, ja man viņš savā krievu urlu govoraa pieprasītu atvainoties, pateiktu- ej dirsti!

Tad viņš mani piekautu...

Sekotu tiesa, viņš saņemtu trīs gadus čokā (tas, kā minimālais), samaksātu man 10 000€ (arī minimālais) un tiktu izslēgts no sporta, viss- viņa boksera karjerai pienāktu gals. Pa smuko iekristu tas urla.

24.jūlijs, 21:31 Atbildēt

Kristap Zuti, mēsls tu, pateikt man savu adresi? Ja vēlies, pateikšu!

24.jūlijs, 21:35 Atbildēt
Jelena Sergejeva > 583738203030947

Alus dzērāj, es tavā vietā tik nopietni neizteiktos. Tas nav mīzelis Mārcis. Šim džekam ir vairāk uzvaras, nekā Tu komentus esi uzrakstījis. Tas tā, nekāda naida.

24.jūlijs, 22:08 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > jelena.sergejeva

Tādēļ arī teicu to, ko teicu. Viņam būtu cietums, man būtu nauda.

24.jūlijs, 22:14 Atbildēt

Atvainojiet cien. "vecais vīrs" B. Von Kowalenz ! Vai Jūs lūdzu nebūtu tik laipns un neapmierinātu manu ziņkārību - par ko Jūs neieredzat to bokseri Kristapu Zuti ? Ko viņš Jums ir nodarījis vai aizvainojis ? Kaut kā jocīgi - Marcis jūs var rupji aizvainot un lamāt , bet Jums tas netraucē . Man tas neliekas normāli . Tas bārdainais čalis videosižetā rupji apvainoja K. Zuti par ko dabūja pa purnu . Lūk tas man liekās ļoti normāli un pareizi . Bet tas nekauņa Zuša priekšā trīcēja kā apšu lapa un izskatījās apmīzies no bailēm . Internetā bija lielais varonis , bet pēc tam gļēvi lūdz piedošanu . Man tāda rīcība liekas ļoti pretīga un vīrieša necienīga. Jūs sakāt ka esat vecs vīrs un labrāt ļautu K. Zutim sevi piekaut lai tiesātos, iesēdinatu viņu cietumā un saņemtu vismaz 10.000 eiro morālo kompensāciju ? Bet vai Jums nav ienācis prātā , ka bokseris Zutis varētu turēt zem sava goda sist vecu cilvēku , kaut arī varbūt pelnīti , bet par Jūsu apvainojumiem iesūdzēt tiesā Jūs un piedzīt no Jums lielu naudas summu par morālo kaitējumu ? Jo redziet cienītais "vecais vīrs", normāli vīrieši, it sevišķi ja ir fiziski stipri , nekad nesitīs sievietes , vecus cilvēkus un bērnus . Un kā Jums šķiet , vai tomēr nebūtu gudrāka rīcība internetā publiski nevienu neaizvainot, nepazemot un nelamāt , jo tad nebūs jabaidās uz ielas dabūt pa purnu kā dabūja tas rudbārdainais nekauņa . Starp citu , es arī esmu vecs . Ne velti tizlais Marcis mani lamā par "veco perdeli" un padomlaiku palieku . Bet neskatoties uz to , es māku pieklājīgi uzvesties rakstot savus komentārus internetā . Tāpēc man nav jābaidās dabūt uz ielas pa purnu , ne arī ir vajadzība tiesāties . Ļaut sevi piekaut un pēc tam tiesāties nav vīrieša cienīgi. Es labāk izvelos drosmīgi kauties ja vajag nevis tiesāties . Un nevienam gļēvi nelūgtu piedošanu .

24.jūlijs, 23:12 Atbildēt
Māriņa > juris.5e2771d83ac7e

Nav vērts ar šiem pabalstu saņēmējiem skaidroties. Ir tāds teiciens - jo vairāk sūdu min, jo tas vairāk izplešas.

24.jūlijs, 23:20 Atbildēt
Juris > 583738203030947

Es to ļoti apšaubu. Varbūt būs otrādi ja Zutis iesūdzēs tiesa Jūs par publisku aizskaršanu un apvainošanu . Diez vai tāds spēkavīrs un trenēts bokseris ies sist vecu cilvēciņu ?

24.jūlijs, 23:20 Atbildēt
Juris > m.ri.a.60e61ddb0621e

Tur Jums Māriņas kundze 100 % taisnība . Bet es tikai centos pieklājīgi šim "vecajam vīram" kaut ko paskaidrot un atvērt acis uz dzīves īstenību .

24.jūlijs, 23:38 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > juris.5e2771d83ac7e

Eh cilvēki, cig gan jums ir primitīva, šaura domāšana...

25.jūlijs, 8:02 Atbildēt

Pareizi izdarīja Kristaps Zutis!Ja esi vīrietis,par vārdiem arī jāatbild!

24.jūlijs, 22:12 Atbildēt

Zelta vārdi , EdvinG !

24.jūlijs, 23:21 Atbildēt

Neko viņš nepārmācija,kā vien konstatēja faktu par savas personības nepietiekamo iemeslu,lai pret viņu tiktu vērsta bez iemeslu agresija bez naudas seguma.Kā teica viens bokseris,viņa iemaņas ir nepietiekošas,tā dēļ viņš pašaizsardzībai pielietos spērienu ar kāju pa pretinieka olām.Vispār,cilvēki jau sen pielieto palīgiekārtas priekš pretinieka uzveikšanas,tā ka kāds mūs grib padarīt par dzīvniekiem ar šiem ierakstiem.

24.jūlijs, 23:14 Atbildēt

Jāzep Kadar ! Spēriens ar kāju pa pretinieka olām nav vis palīgiekārta bet normāls cīņas paņēmiens citos boksa veidos . Piemēram Taizemes jeb taizemiešu boksā . Varbūt arī kigboksā ?

24.jūlijs, 23:25 Atbildēt
Jelena Sergejeva > juris.5e2771d83ac7e

Varu gan šoreiz oponēt. Tādi gājieni nav pieļaujami pat UFC. Pati ar to nodarbojos un tā nav gluži cīņa bez noteikumiem. Jā, ir ļoti daudz iespēju pretinieku nokautēt, bet pa kājstarpi neviens speciāli nesper. Savi noteikumi, kaut minimāli, bet tomēr ir.

26.jūlijs, 1:11 Atbildēt

Man gan nav iebildumu pret vardarbību ja tā ir taisnīga un pelnīta . Nopietni apsveru iespēju piedalīties šovā un iekāpt ringā . Es uzaicinu lielīgo Beerdrinkeru Von Kowelenz darīt tāpatās un arī kāpt ringā . Tas ir daudz interesantāk , cienījamāk un veselīgāk nekā izlamāt un apvainot citus internetā un draudēt ar tiesāšanos un cietumu citiem . Sports paliek sports kaut arī tikai šovā . Nu ko "vecais vīrs " ? Tā kā es arī esmu vecs , varbūt būsim pretinieki ringā ? Apsolu - ja mani uzvarēsiet , es Jūs tiesa nesūdzēšu un 10.000 eiro neprasīšu . Man ir vīrieša pašcieņa !

24.jūlijs, 23:56 Atbildēt

Kā izslēgsi dižošanos boksa ringā sasnigušajan no jauniešu redzes viedokļa,kuri savaa neaptēstības pēc grib izrādīt savu pārākumu ar nemākulīgām kustībām?Skolās jau nav sporta nodarbības caur cīņas mākslu,kur katrs pats sevi var pārbaudīt reāli sparingā caur tiesneša saprašanu.

25.jūlijs, 0:11 Atbildēt

Pašcieņa varbūt tev ir, bet ar saprātu tā paknapāk, ja neproti saprast manis teikto. Es nevienam neesmu draudējis, vien pateicu to, kas būtu tad, ja tas zutis mani gribētu "pārmācīt". Tik vien.

25.jūlijs, 8:46 Atbildēt
Jelena Sergejeva > j.zeps.kadars

Nodarbojos ar cīņas sportu jau gadus desmit, traumas dēļ netiku uz UFC Eiropas čempionātu 2014.Tas nav ielas kautiņš kur var darīt visu ko grib. Skaitās jau bez noteikumiem, bet savi likumi ir.

26.jūlijs, 22:34 Atbildēt

Kambala no savas pieredzes zina, ka viņam un vēl te dažiem ir jāiedod pa purnu, lai sāktu pārvērtēt dzīvi.

25.jūlijs, 15:30 Atbildēt

Kad pēdējreizi, Kristap Zuti,

Tu esi dabūjis pa muti?

25.jūlijs, 15:33 Atbildēt
Māriņa > izidors.m.rkak.ns

Es atvainojos, bet, vai tas bija dialogs pašam ar sevi??

27.jūlijs, 0:24 Atbildēt
Jelena Sergejeva > m.ri.a.60e61ddb0621e

Vispār šāda gānīšanās netā pie laba nenoved, varam pasmieties, bet būs kāds, kuram tas apniks un tad var visādi būt. Es pusgadu jau paciešu viena indivīda mēslus, bet ja tas notiktu uz ielas....???Baidos,ka es dabūtu sēdēt, par smagu miesas bojājumu nodarīšanu.

27.jūlijs, 11:52 Atbildēt
Māriņa > jelena.sergejeva

Pilnībā piekrītu. Es neesmu kauslis, taču arī labprāt uzšautu šim indivīdam ;) Nezinu tikai, kādam ir jābūt memļakam, lai iesniegtu apsūdzību par to, ka viņu ir piekāvusi sieviete :D Nav taisnības šai dzīvē, tik dūrei vien spēks...

27.jūlijs, 17:56 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:42

Jaunākās diskusijas