"Vakcīna nepaguva saražot antivielas"; latvietes pieredze ar Covid-19

tautaruna.lv 7.maijs, 11:30
 
f64.lv, Dmitrijs Suļžics
Kāda Latvijas iedzīvotāja dalījusies ar pieredzi - viņa saslimusi ar Covid-19 diezgan smagā formā.
Kā mikroblogošanas vietnē Twitter raksta iedzīvotāja, viņa inficējusies ar Covid-19, neskatoties uz to, ka ievērojusi epidemioloģiskās drošības prasības.

"Pagātnes piesardzība negarantē nākotnes aizsardzību. Man ir COVID

Riebīgs, nogurdinošs, sāpīgs COVID. 5 mēnešus ievērojām epidemioloģiskos ierobežojumus. Ziemassvētki nē, Lieldienas nē, bērnudārzs nē. Sabruku. 3.dienā pēc atgriešanās bērnudārzā COVID klāt," viņa raksta.
Tāpat viņa atklāj, ka vakcinējās pret Covid-19, taču " vakcīna vēl nepaguva saražot antivielas".

Kā iepriekš sacīja ģimenes ārste, Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide: "Jā, arī pirmā pote dod antivielas."

Veide arī atklāja, ka pēc "AstraZeneca" vakcīnas saņemšanas ar katru nedēļu šīs antivielas pieaug.

Ārste norādīja, ka pētījumos pierādīts, ka labāk otro vakcīnas devu esot saņemt vēlāk.

Komentē 5

 
Anonīms
 

otro vakcīnu labāk saņemt pēcpusdienā?

7.maijs, 14:14 Atbildēt

Neko nesapratu, virsraksts neatbilst rakstā paustam.

7.maijs, 17:18 Atbildēt

iepotējot vakcīnu tā saražo antivielas !Pirmā pote ari dod antivielas.. sacija ģimenes ārste . Man trūkst vārdu.

7.maijs, 17:56 Atbildēt

STULBA UN MALDINOŠA FEIKZIŅA !!! Vakcīna neražo antivielas--- vīrusi nav dzīvi bety tie ir tupas nedzīvas vielas -4 aminoskābju ķēdītes --ts genoms--ģenetismk,aizs mkods--tas nevioenu nep;adara slimu u n vīrusu dēļ nevioens nemirst ---- stuil.bene!! noteikumu ievē4rošana nevienub no nekā nepasargā-- cov2 gadīõjumā ''noteik,umu ievēr9ošanai '' ir vispār zero efekts--debilie cer irracionāli no kauitk,ā izvaiorīties -- debilie sev stāda irracionālu mērķ--- ilgais inkubācijas periods un tas ka vīrusa viela loti ilgi nezauidē sAVCAS ĪPašībās ārp[us dzīviem audiem m''noteiokumu ievērošanu ''padara absolūti bezjkēdzīgu --debilā debilā tumsonmīgā bāba!! ne vaklcīna ko dARA--NE VĪRUSI KO DARA --VISU IZDARA PaŠA SŪDĪGAIZS BIOROBOTS UN TĀ DZĪVĀS ŠŪNAS--- TĀP[ĒC TĀ VIETA L;AI KĀ DEBILIE ''NMOTEIKUMUS PILDĪTU VaI ''VAKCĪNU PIEL..ŪGTU IR VĒRTS SAVU SŪDĪGO BIOROBOTU UN TĀ SIOSTĒMAS ĀRSTĒT ----VIENĪGAIS RACIONĀLAISD KO IRT VĒRTYS DARĪT --UN morāli nobriest -- t i vajadzības gadījumā sevi in lege artis ārstēt--momentā pie pirmajām SARS savu gļukaino biorobotu nevis ''vīrusu vAI KOVIDU ARSTĒT -- MOMENTĀ ,APSTEIDZOŠI UN PROFILAKTISKI ---- LAI MĒGINĀTU SMAGU PNERIMONIJU NMEDABŪT -- LAI KLĪNISKI SASLIMTU VAJAG 2 NOSZACĪJUMUS --VAJAGH ''ZIRGA DEVU'' PILNVĒRTĪGAS VĪRUSA VIELASA ./ĢENETISKĀ KODA Kautkur kautkā dabūt -- vīruisxa vielai jānonāk plaušu epitēlija šūnās--tikai tās spēj nolasīt un izpildīt cov2 genetisko kodu --mAZĀKA PAR KRITISKO V ĪRUSA VIELAS DEVA IR ANALOGA VAKCINĀCIJAI -- DABISKA IMUNIZĀCIJA AR TS ''DZĪVO VAKCĪNU '' --- DEB IL.IE ''INFICĒŠanosa ''uzskata pasr ko sliktu --tā ir vislabakā lieta --tā ir dabiska izxvakcinedšanās ar vislaBĀKO VAKCĪNU - DEBILIE un tumsonīgie BAIDĀs no vīrusiem !!--unotrzs ob ligātais moments lai klīniuski saslimtu saskasrtoties ar vīrusu vielām--ir vajadzīgs pašam sūdīgs nolietots gļukains biorobots --vajadzīga neadekvāta pārtrennēta un nejēgā ''stipra inunitāte''-- sava paŠA SŪDĪGUMA DĒĻ IMUNSISTĒMAq dod kļudainu komandu ''iznīcināt plaušu epitēliju --sava sūdīgā pārtrennētyā imunsistēma uzrīda savus makrofāgus izxnīcināT PLAUIŠU AUDUS --NE VĪRUSI KO SLIKTU DARA-- PAŠA SŪDĪGAIS BIOROBOTS GĻUKO UN TĀ SIOSTĒMĀS ABSOLŪTAJAM MAZĀKUMAM SĀKAS DESTRUKTĪVAS KOLĪZIJASX--SAVA PAŠA SŪDĪGAIS BIOROBOTS UN TĀ SISTĒMAs uzsāk karui pats pret sevi--- debilā stulbā tumsonīgā bāba --feikziņu bāba -- tādas ir AR PĀTagu jkāper un skolā jāsaūta biolotgijas minimumu apgūt--- vaio uz baznīcu--svētdienas skolā arī māca par cilvēkA NEPILNĪGUMU UN T S GRĒCVĪGUMU --GRĒKA ALGA IR NĀVE ---

8.maijs, 4:08 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:54

Jaunākās diskusijas