"Viņa ar viltību ienāca"; Magoni apsūdz mantu zādzībā

tautaruna.lv 7.maijs, 15:30
 
Ekrānuzņēmums
Bijšie "Avotiņu" saimnieki apsūdz šovu zvaigzni un dzejnieci Magoni Šutovieni mantu zādzībā, vēstīts kanāla 360TV raidījumā "Miers un kaimiņš".

Raidījuma vadītāji juriste Ieva Brante un TV šovu veterāns Uldis Grīnbergs devušies pie bijušajiem "Avotiņu" saimniekiem, lai noskaidrotu situāciju par mantām, kuras palikušas Šutovu nopirktajā mājā.

Ligitas bijušais vīrs Modris viņiem atklāj, ka pie Šutoviem palikuši viņa trimeri, lielais skapis, sekcija, pļaujmašīna, saldētava un traktors. Tur palikušas arī brusas un visa malka.

"Viņa ar viltību ienāca. Nebija viņa par to māju samaksājusi. Viņa teica, ka pēc nedēļas atbrauks. Viņa ātrāk atbrauca ar vienu savu gultu salauzto, ar savām lupatām. Viss. Viņiem nekā nebija," apgalvo Modris.

Modris apgalvo, ka Magone mājā ielaista, jo viņi ticējuši viņas goda vārdam, ka bijušie saimnieki varēs jebkurā laikā atgriezties pēc savām mantām. Taču, kā norāda Modris, Žanim iepatikušās viņu atstātās mantas un Šutovi vairs bijušos saimniekus mājā nav laiduši.

Savukārt Magone apgalvo, ka sākumā attiecības ar bijušajiem saimniekiem bijušas labas un saimniece esot mantas labprātīgi atstājusi mājās, turklāt vēl dalījusies ar padomiem, taču laika gaitā attiecības sabojājušās.

Kamēr Lidija apgalvo, ka vēlējusies tādus jaunos saimniekus, pie kuriem varētu viesoties, Šutovi nolēmuši nokārtot visas finansiālās siastības, lai kļūtu par pilntiesīgiem mājas saimniekiem un pārtrauktu saikni ar bijušajiem saimniekiem.

Magone stāsta, ka bijušas runas, ka bijušie "Avotiņu" saimnieki plānojuši Magoni apkrāpt, saņemot naudu un paturot māju. Taču Lidija uzskata, ka Šutovi ātrāk centušies nomaksāt visu summu, lai varētu paturēt mājā atstātās mantas.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 7

 
Anonīms
 

man jau liekas, ka Magone ir godīga tautiete. Tie otri gan pēc žuļikiem izskatās.

7.maijs, 16:05 Atbildēt

Malacis Magone,ka visu samaksāja un pārtrauca sakarus ar šiem cilvēkiem.Es tikai nesaprotu,kāpēc vajag visus tos hlamus,būtu atdevusi un miers.Ja esi pārdevis savu mantu,vienalga ko,tad aizmirsti,nav tava.Es arī neciestu,ka bijušie īpašnieki visu laiku bāztu savus degunus.Viens izskatās padzēries kādus gadus,bet otrs nekaunīgi viltīgs.Tas,ko Magone teica par ciemošanos,principā tādas pieklājības frāzes un nav jāsaprot,ka varēs vazāties un ciemoties,kad vien prātā ienāks.

7.maijs, 17:13 Atbildēt

Un kā ar prusakiem un blaktīm, tās arī palika ?

7.maijs, 17:14 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Bij tāda akcija sen... pērc satelītantenas komplektu un dabuj antenu šķīvi dāvanā.Nekad nav dzirdēts ,ka kāds pārdod māju ar traktoru un 3 trimmeriem komplektā.Ko nevar aizvest ,to var pārdod par puscenu. No rokām izraus jau otrā dienā.Pats kādreiz tirgoju no mājas izstabām pēc remonta vecās durvis kādas 7 gabalas. Ieliku sludinājumu ,ka atdodu par summu cik nav žēl .Zvanija kāds ik pēc 10 minutēm.Pircējs bij klāt pēc stundas kolīdz sludinājums bij iekšā.Nekas nebij uz miskasti jāved un polšš labs rokā.

7.maijs, 17:20 Atbildēt

Kāpec visi cenšas to Magoni visādi pazemot>? Ko viņa kadam dara, sieviete kura jau no mazotnes no mātes puses ir cietusi , vel pasaule viņu izsmej. Vina nevienam tak maizi neprasa, cinas kā var, bērnus audzina , pat socialiem neuzbāžas. Un mes neesam tiesigi viņu izsmiet , nonicināt. Un kas attiecas par to māju, tad ta ar bija, ka Magone saimniecei prasija; vai visu savacat, viņa atbildeja ja , un vel teica ... lai piedod , ka izstabas ir aizdrazotas. Un ta ar bija, ka maja bija drausmiga, durvis uz izstabam bija iznemtas no enģem , kautkada ķiegelu kaudze viena izstaba. Pa kazu ar vina teica, ka davina , un tas virišķis nemaz tuvu nebija, Pat atceros , ka ta saimniece teica, visus papirus vina sakartos, kur Magone skriešot ar berniem. To visu radija pa Tv, un nevajag vainot , ka Magone zagle. Vel beigas teiks, ka bija ar maiss ar zeltu paslepts, visu ko var izdomat, lai pazemotu. Paies vel pāris gadi vel nezko pieprasis, tas nav normali.

8.maijs, 8:25 Atbildēt

Blakus rakstu nevar komentēt, bet tur vispār 3,14zģec! Kašera ficuks esot iestrēdzis Miņina zābakā.

8.maijs, 9:18 Atbildēt

Ko nu?

11.maijs, 1:09 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:07

Jaunākās diskusijas