Einars Repše pārdod mantas, lai glābtu meitu

Viktorija Gabrjuna 11.aug
 
Kaspars Krafts/F64
Kādreizējais premjers un bijušais Latvijas Bankas prezidents Einars Repše pārdevis savu motociklu, lai glābtu meitas Madaras dzīvību. Taču pagaidām līdzekļu vēl nav gana, vēstīts Intas Mengišas materiālā "Pārdod motociklu, lai iegūtu līdzekļus meitas operācijai" izdevumā "Kas Jauns".

Madara jau septiņus gadus cīnās ar nopietnām veselības problēmām, uzticoties Nīderlandes mediķiem. Madarai ir iedzimts gremošanas orgānu sistēmas daļas jeb zarnu defekts. Viņa pārcietusi jau sešas operācijas. Priekšā septītā operācija, bet to nīderlandiešu mediķi vairs neuzņemas, apzinoties pārāk lielo risku.

Tagad Madaras glābiņš ir ir operācija, ko uzņēmušies Latvijas medicīnas profesionāļi.

Gaidāmās operācijas izmaksas ir aptuveni 7000 eiro. Madarai šādu līdzekļu nav. Veselības stāvokāl dēļ viņa nevar strādāt un pelnīt. Par laimi, viņu atbalsta mamma Inguna Grīnberga un tētis Einars Repše, kurš nesen pārdevis savu motociklu, lai palīdzētu sarūpēt vismaz pusi no meitas operācijai nepieciešamās summas.

Daļu līdzekļu Madara cer iegūt, pārdodot savas fotogrāfijas.

Komentē 51

 
Anonīms
 

Uz baznīcu būtu aizgājis, grēkus nožēlojis

11.augusts Atbildēt

NAV TAISNĪBA

12.augusts Atbildēt
Roberts > daina.bajore

Nesmeksti. Atkal izdomājis veidu, kā vākt ziedojumus. Vai tad miljonu jau noēdis? Un kur tad super krutā un dārgā motorjahta Ayupa???

12.augusts Atbildēt

Tā paiet pasaules godība, vēl vakar prasīja miljonu, šodien pārdod moci, bet rīt ?

11.augusts Atbildēt

Godīgs cilvēks būtu tautas saziedoto atdevis kaut vai bērnu slimnīcai, ja neizdevās glābt Latviju, kā reklamēja. Varētu vēl tagad labi pelnīt, ja ādas stringos pastāvētu Rumbulā, kamēr silts

12.augusts Atbildēt

Varat ierēkt par citu nelaimēm,bet ja esi tik gudrs,tad pastāsti vai būtu spejīgs izshemot,un radīt naudu ar segumu,padarot to vienu no spēcīgākajām valūtām pasaulē???

12.augusts Atbildēt
Roberts > janis.gailitis

Idiot, tu par repšikiem?;))

12.augusts Atbildēt
Roberts > janis.gailitis

Gailītis:D

12.augusts Atbildēt

Veseļojies un domā tikai labas domas!

11.augusts Atbildēt

Einār, pārdod noeri varbūt?

12.augusts Atbildēt

200:1 , alkatībai un stulbumam nebija robežu, es saprastu ja miljonus mainītu, tad sazagtos rubļu miljonus varētu mainīt arī 500:1, bet tā darba cilvēku vecumdienām gadiem smagā darbā sarūpētos iekrājumus, jeb "zārka naudu" pielīdzināt restorāna otrā ēdiena cenai. Par visu mums jāmaksā un pat ja liekas ka pašam izdevies izmukt, tad par to samaksā bērni un mazbērni.... .

11.augusts Atbildēt

JĀ no soda nekur neizbēgsi ,vienam ātrāk ,citam vēlāk bet visi atbildēs par saviem darbiem

11.augusts Atbildēt

Viss noteikti būs labi, jo citādi nemaz nevar būt! Turies, Madara un tici(esi pat esmu pārliecināta), ka šī operācija būs veiksmīga un tu izveseļosies! Mums Latvijā ir daudz gudru ārstu, kuri veiksmīgi veic sarežģītas operācijas.

11.augusts Atbildēt

,,Baltijas Bankas'' klientu lāsts stāv kā Domakla zobens pār Eināra Repšes galvu--jo cik cilvēku bij IZPUTINĀTI VIŅA VAINAS DĒĻ...Žēl gan, ka meitai jācieš par tēva grēkiem, bet Dieva ceļi ir neizdibināmi...Un Krievijas rubļu apmaiņa pret Jūdas grašiem--kas tā bija par afēru, kad kopā ar Birkavu vismaz pusi Latvijas tautas uztaisīja par muļķiem...Es gribu atpakaļ savu naudu---REPŠE...!!!! Kaut zem tilta tu dzīvosi, tev grasi neviens neiedos--Einār...

11.augusts Atbildēt

bingo!!!!!!!!!!!!!!

11.augusts Atbildēt

TAS NAV TAISNĪBA.

12.augusts Atbildēt

TAS NAV TAISNĪBA

12.augusts Atbildēt
Alfons Bembers > daina.bajore

TAS NAV TAISNĪBS

12.augusts Atbildēt

Neviens jau nav svētais. Protams par pagatni nezinu, bet to vēzi diemžēl nevar izārstēt, ja ielaists. Tikai velta naudas tērēsana, esmu dzirdejis, ka ārsti tikai paildzina agoniju, riktīgi noslauc radiniekus, kuri vēlāk var ieklūt parādu, enerģētiskā un/vai astrālā bedrē. Neviens arī nav mūžīgs bāzes scenārijs +/- 75 g. Max dabā ieprogrammētais vecums 120 g., bibelē arī tas minēts. Tāpat kā vecos laikos kādus 2 000 g. "ārsteja" sifilisu ar dzivsudrabu u.c. indēm.

11.augusts Atbildēt

Eemmmm... Pirmkàrt - kur tad viņš nozuumeeja miljonuko tauta saziedoja lai kundzinsh politikaa ietu?

Otrkārt -varbūt nevajadzēja piedalīties veselības sistēmas noveshanai lidz klinkim un tad meita lv tiktu ārstēta jau sen bez maksas (kā visas valstīs ar līdzīgu nodokļu slogu)

11.augusts Atbildēt

"Bez maksas" citās valstīs nozīmē OBLIGĀTO veselības apdrošināšanu.

11.augusts Atbildēt

Vai tiešām šos komentārus lasa arī pati Madara,vai tiešām jūs komentetāji tiešām zieniet kā toreiz bija,vai tiešām Repše bija viens vainīgs,tur noteikti bija vesela svīta ,kā arī pašlaiks notiek.Nezinu gan, es gan netrītu mēles ,šajā gadījumā,ja par to nebūtu 100 procenti pārliecināta.Tā bija nauda bet šeit cilvēka veselība vai pat dzīvība.Madarai no visas sirds novēlu izveseloties un būt laimīgai un darīt to ko sirds vēlas

11.augusts Atbildēt

Uz komentētāju sirdsapziņu es necerētu. Bet portāla adminiem gan būtu jāseko līdzi, kas te tiek rakstīts, ja vispār atļaut komentēt. Bet Madarai - veselību!

11.augusts Atbildēt

Roberts iesaka pareizi. Vardu apliecinat pec pasas pieredzes

11.augusts Atbildēt

Jopcik... Varbūt sagadīšanās, bet tieši šodien par Repši iedomājos. Parasti par viņu vispār nedomāju, bet šodien, re..!

11.augusts Atbildēt

Redzi, mīļā Ingrīda, tie, kam naudas, tie nevar izveseļoties šajā valstī. Jo medicīna maksā bargu naudu. Tāpat priekš cilvēkiem ar vidējiem ienākumiem nav domāts arī zobārsts šajā valstī, jo reti kurš var apmaksāt tās milzu summas, ko par veselību prasa maksāt. Lūk, cik amorāli ir veidota mūsu valsts sistēma jau kopš 90.ajiem, kad tikai daži bija zirgā, bet pārējie nabagi. Tagad nekas nav mainījies. Bet gan jau Repše neietilpst Latvijas nabagu kategorijā un savu bērnu izglābs.

11.augusts Atbildēt

Par zobu dakteriem un protēzistiem pilnīga Taisnība.Nevar cilvēks ar vidèjiem ienākumiem atļauties stomatologu un protēzistu Latvijà.Paskatieties tikai ,kādi zobi ir LR rajonu iedzīvotājiem pēc 40+....

12.augusts Atbildēt

repsis, kurš saņēma LB 12000 Ls mēnesī, kurš nelietīgi 1992.gada oktobrī 80% Latvijas bērnus atstāja bez maizes gabaliņa, nevar atrast 7000 eiro? Kurš četrus vagonus rubļus aizveda uz Krieviju, kur varēja sapirkties zeltu, dzīvokļus jau visu notrallinājis?

11.augusts Atbildēt

Vai nu tagad,kad cilvēkam nelaime,vajadzētu viņam uzskaitīt vecus grēkus?! Mēs taču paši nezinām,ka mums dzīvē paveiksies vai nē.

11.augusts Atbildēt

Tie vecie grēki velkas caur Kosmosu līdz,gribi vai ne...Pie tam pēc 200:1 un Baltijas bankas kraha daudzi palika pliki un nabagi,bez apkures ziemà un bez kādiem iekrājumiem nebaltām dienām.

12.augusts Atbildēt

Zinu cilvēku, kam pēc vairākām operācijām un pēc ilgiem gadiem ar stomu tomēr izdevās uzveikt kolorektālo vēzi, tā kā nepadodies, Madara! Pievienojos tiem, kas turēs īkšķus par Tevi!

11.augusts Atbildēt

Anālais sekss varbut tomer nav tik veseligs

12.augusts Atbildēt

Repşem nemaz nav kauna,ka nevar meitai 7000€ iedot?Var taçu pàrdot helikopteri utt.Nedomàju,ka şis tik skops!!!!

11.augusts Atbildēt

Eināra "kļūdas" rādās paliekošu un fundamentālu pašlabumu ilgtermiņam rādās nav devušas.Bet šobrīd runa ir par pilnīgi cita cilvēka dzīvību un veselību.Abas lietas likt kopā ir zemiski.Jāpalīdz,kas spēj un cik var.Kauns,ka valsts juridiskā personā no tā vienmēr distancējas.Ir nauda "nozagšanai" vērienīgu projektu ietvaros,nav reālai neatliekami nopietnai palīdzībai.Kaut vai ilgtermiņa bezprocentu aizdevuma formā,ar iespēju sākt atliktu atmaksu.

11.augusts Atbildēt

TURIES< MADARIŅ!!!!

11.augusts Atbildēt

vertapļotu pārdod! marsieti,karma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

11.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:44

Jaunākās diskusijas