Kivičs maksās par stāstu par "pieredzi pie Rudzīša"

tautaruna.lv 6.jūl
 
Ekrānšāviņš no video
Pagājušajā nedēļā plašu rezonansi sociālajos tīklos ieguvusi mūziķa Andra Kiviča raidījuma "No Bullshit Expierence ar Andri Kiviču" jaunākā epizode, kurā intervēts psihoterapeits Viesturs Rudzītis. Jau pēc tam, kad raidījums atrādīts publikai abi sociālajos tīklos apmainījušies ar komentāriem. Arī nedēļas nogalē A.Kivičs pievērsies šai tēmai un pat izsludinājis 100 eiro atlīdzību tiem, kuri gatavi pastāstīt pozitīvu stāstu par to, kā viņiem palīdzējusi terapija pie Viestura Rudzīša.
Izsludinu 100€ atlīdzību! Rakstiet, ja gribat, anonīmi.Ja jau var feikos profilus heitam sataisīt, tad es domāju, ka par savu izdošanos un veiksmi pastāstīt vispār nebūs problēmu. Ar neveiksmēm cilvēki nemīl dalīties, tās man Viestura Rudzīša terapiju kontekstā sūta tāpat, tāpēc gribu vairot pozitīvo vienlaikus brīdinot par to, ka terapija būs bez rezultāta," pie sociālajā tīklā facebook ievietotās video uzrunas saviem sekotājiem informē mūziķis.

Andris arī uzsver, ka viņš jutīs, vai atsūtītais stāsts ir patiess. Tikmēr komentāros cilvēki neslēpj savu viedokli. Kāda komentātāja norāda, ka "psihoterapeitu iedzīsi vēl depresijā," bet kādai citai šķiet, ka "situāciju nevajadzētu tālāk eskalēt".

Kā tika vēstīts iepriekš, īsajā video ieskatā, kas tika publicēts pirms paša raidījuma, bija redzams, ka Rudzītis vēlas pamest raidījumu, uzverot, ka abu saruna pamatīgi ieilgusi.

Pēc tam, kad tika publicēts video, Rudzītis mikroblogošanas vietnē Twitter rakstīja, ka Kivičs vairs nav tāds kā agrāk.

Tagad, kad raidījums ticis publicēts, Rudzītis vairs neaizraujas ar apvainojumiem Kivičam.

"Jāatzīst, ka montāža ir godīga un profesionāla. Tādēļ viss ir pareizi," raksta Rudzītis.

Savukārt Kivičs iesaka atvainoties par apsaukāšanos.

"Tagad atliek tikai atvainoties par apsaukāšanos, un varat mierīgi turpināt zvejot apjukušos, nelaimīgos, saturu nesaprotošos, bet mierīgu tembru mīlošus cilvēkus. Tie, kas krāpj un tie, kas laulībā nav dēļ jūtām, bet drošības(kas apdraud?)ir jūsu komandā," rakstīja Kivičs.

Komentē 14

 
Anonīms
 

Marci alias kivic, maigā un apvainotā dvēsele, labāk pats atvainojies visiem, kurus komentāros esi apsaukājis, un tad prasi no kāda cita to pašu, no Rudzīša vismaz rupjības nedzirdēji.

6.jūlijs Atbildēt

Idiot Acidum,totalas debiloss,un ari tauta taka

6.jūlijs Atbildēt
Acidum > marcis

10-vārdu bagāžas marca komentārs, kurš jau arī tiek kopēts, palasi saukļus uz publiskās tualetes sienām, varbūt kaut ko jaunu iemācīsies, vai arī tev pietiek ar kāpņu telpu, bet varbūt arī to nevajag,var jau visu darīt biksēs uz skatuves, dziedoni?

6.jūlijs Atbildēt
Marcis > acidum

Tu vel viens debalas neta trollis,tu urod saki 1.komentet,Acidum sranijas dolbajobs

6.jūlijs Atbildēt
Anita Kalniete > marcis

Un tevi nu tik traki uztrauc ko kurš komentē? Un kas ir debalas? Un kas ir sranijas?

6.jūlijs Atbildēt

Esam "kivičastulbi", ja nemitīgi komentējam to, kas nav komentāra vērts ???

6.jūlijs Atbildēt

cilvēk, apstājies! vai saredzi, kā tas beigsies?

6.jūlijs Atbildēt

Kivičdzelme tik kauc un kauc, nu nevar apstāties. Nu jā, neviena vairs nedot, Lieni šis izturēt vairs nevar. Vienīgā izklaide neta trolli tēlot. Mazais jau klāt? Sēdeklīts jau mašīnā. Tak ej auklē, beidz viszini tēlot.

6.jūlijs Atbildēt

Anita Kalniete un ex Kalnina tu slima debila kuce,reala profesionala dirseja,tak ej poda un kartigi nodirsies,ar savam slimai fantazijas un murgies,un mazaj pluti savus kretinskos komentarus

6.jūlijs Atbildēt

Dzelme ex Kivič, neko jaunu nevari izdomāt? Pārāk stulbs?

6.jūlijs Atbildēt

Ej tu pakarties debila slima kuce,ar saviem murgiem,infantilas izimums

6.jūlijs Atbildēt
Anita Kalniete > marcis

Kas ir izimums? Parādi priekšzīmi, pakaries pats.

6.jūlijs Atbildēt
Marcis > anita.kalniete

Tevi tadu izimumu dzemdeja,debilas slima kuce,

6.jūlijs Atbildēt
Anita Kalniete > marcis

Tālāk? Es tev prasu kas ir izimums? Paskaidro.

6.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:04

Jaunākās diskusijas