Hosams Abu Meri parāda kadrus no atpūtas ar sievu

tautaruna.lv 6.jūl
 
Vladislavs Proškins/F64 Photo Agency
Ārsts un Libānas goda konsuls Latvijā Hosams Abu Meri sociālajā tīklā instagram publicējis kadrus no atpūtas kopā ar sievu Lindu.
Kā teikts publikācijā, tad viņš kopā ar sievu viesojies Vecpiebalgas novadā, kur pabijuši gan Skalbes muzejā, gan apciemojuši biškopjus. "Ar sievu pabijām Skalbes muzejā, pie bišu saimniekiem Aivara un Ilonas Radziņiem nobaudījām medus vīnu un citus bišu sastrādātos labumus. Protams, apskatījām Vecpiebalgas leģendārās ūdensrozes. Dienas izskaņu pavadījām pie Alauksta ezera - ar neiztrūkstoši atsvaidzinošu peldi. Liels paldies mūsu draugiem par viesmīlīgo un sirsnīgo uzņemšanu Ellai un Dainim Andersoniem un Hugo Duksim, un citiem labajiem cilvēkiem, kurus šodien satikām. Vecpiebalga ir vieta, kur vienmēr gribas atgriezties!" norāda H.Abu Meri.
View this post on Instagram

A post shared by Hosam Abu Meri (@hosamabumeri) on

Hosams Abu Meri ik pa laikam sociālajā tīklā instagram publicē ierakstus no savām ikdienas gaitām. Vasaras sākumā viņš nekautrējās pastāstīt, ka nokļuvis slimnīcā un pateicās sievai par atbalstu. Vairāk par to lasi šeit.

Komentē 11

 
Anonīms
 

Atnāk jauna vasariņa, bite ziedos dūc, Atkal jauna līgaviņa glaužas man pie krūts... Ramtairīdirā... Vecpiebalga tā pati, tikai cita Linda... Paliekam pie nemainīgām vērtībām?

6.jūlijs Atbildēt

parazīts

6.jūlijs Atbildēt

Bet viņam jau ar pirmo Lindu tur bija lauku īpašums,vai tad tagad arī ir?

6.jūlijs Atbildēt

Kārtējais vienotības un pariešu reklāmas triks uz pašavldības vēlēšanām. Šeit savu roku arī pieliek Latvijas TV savos rraidijumos.

6.jūlijs Atbildēt

Kas ir ko? Vai tad mums tautai tas ir ļoti aktuāli? Kāda daļa tautai gar resnvēderu labklājību! Da lai viņi vārās savā sulā! Medijiem vairs nav citu tēmatu!

6.jūlijs Atbildēt

Ak, dīvs!

6.jūlijs Atbildēt

Par ko tā "Tauta runā" raksta. Tad labāk ar bezkaunigu sivēnu parunāt.

6.jūlijs Atbildēt

Pasi ievelejam latvija duhu.Te sis pakapies pa augstu,pie sevis tur nebutu nekas...Linda driz jutis ko nozime apgraizitais,lai tik beidzas kaisle....Duhiem sievietes ir mazak vertas ka aitas.....

6.jūlijs Atbildēt

Kam vispār šis āfrikānis interesē???? Kas viņš būtu Latvijā,ka par viņu raksta???? Nulle!!!!!

7.jūlijs Atbildēt

tad jau drīz būs kadri ar mūrnieces atpūtu...

7.jūlijs Atbildēt

Hosis var nemaz necensties - viņš Rīgas domē netiks ievēlēts ! Tikai draņķīgs ārsts var tik izmisīgi būt politikā...

12.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:08

Jaunākās diskusijas