Megana Mārkla sarūgtinājusi Viljama sievu

Rita Lazda 6.jūl
 
AP/SCANPIX/LETA
Lai gan publiskos pasākumos šķiet, ka britu karaliskās ģimenes locekļu attiecības ir teju nevainojamas, tikai aiz sabiedrībai slēgtām durvīm redzams, ka realitāte ir nedaudz savādāka. Piemēram, kāda karaļnamam pietuvināta persona, kura vēlējusies palikt anonīma pastāstījusi par spriedzi, kas valdījusi prinča Viljama sievas Ketrīnas un prinča Harija sievas Meganas starpā.
Kā raksta medijs "Daily Star", tad Megana reiz sarūgtinājusi Ketrīnu ar to, kā izturējusies pret viņas kalpotājiem. Reiz Saseksas hercogiene Keitas kalpotājam lūgusi ko izdarīt, taču viņš atbildējis, ka to nevar darīt, jo viņam ir citi pienākumi. Tas sadusmojis Meganu, un viņa atļāvusies pacelt balsi pret šo personu. Tas, savukārt, pamatīgi sarūgtinājis Ketrīnu.

Jau vēstīts, ka šī gada sākumā Harijs un Megana paziņoja par atkāpšanos no karalisko pienākumu pildīšanas. Vēl pirms tam dokumentālā filmā Harijs neslēpa, ka ir atsvešinājies no brāļa Viljama. Tiesa, arī Ketrīnas un Meganas starpā pirms tam nav valdījusi nevainojama saskaņa. Piemēram, Harija un Meganas kāzu dienā dāmas paspējušas "saiet ragos" vien ziedu meiteņu tērpu dēļ.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Anonimie Karalnama slimas fantazijas

6.jūlijs Atbildēt

toties slimās vecmeitas ,melānija un alida,izjūt baudu īsu brītiņu,tāpēc-lai tik fantazē,arī slimajiem vajag prieciņu!!!

7.jūlijs Atbildēt

Pārāk daudz pļāpukules ap karaļnamu, un žurnaļugas katru teikumu izsper publiskai lasīšanai. Sviesc!

6.jūlijs Atbildēt

monarhija nav leģitīma--un kā tāda pasaules brīvības un demokrātiskuma apstākļos un augšupejā būtu jāzinīcina-diez ko Tramps kavējas nosūtīt savus bumbvedējus demokrātijas balstam uz Anglijas salu..

6.jūlijs Atbildēt

Nu skaidrs,ka Megana nav radīta dzīvei karaļnamā,viņa neprot tur uzvesties,vēlas,lai viss notiek pēc viņas prāta.Bet karaļnamam ir savi noteikumi,kuri tiek ievēroti jau gadu simtiem.

6.jūlijs Atbildēt

Neticu gan, ka Keita ņem galvā tādu Meganu. Drīzāk ir otrādāk.

6.jūlijs Atbildēt

Sievieši vienmēr ir kašķu un strīdu vaininieki, nekārtības vien rada.

6.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:44

Jaunākās diskusijas