Andris Kivičs skandalē ar Viesturu Rudzīti

tautaruna.lv 2.jūl
 
Inga Nestere/F64
Mūziķa Andra Kiviča ideja uzaicināt psihoterapeitu Viesturu Rudzīti uz raidījumu "No Bullshit Experience ar Andri Kiviču" izvērtusies par skandālu.
Īsajā video ieskatā redzams, ka Rudzītis vēlas pamest raidījumu, uzverot, ka abu saruna pamatīgi ieilgusi.

"Jūs ielaužaties manā laikā! Kas notiek? Mēs sarunājām - mēs runāsim ilgākais stundu. Cik mēs runājam tagad?" pauž Rudzītis.

Pēc tam, kad tika publicēts video, Rudzītis mikroblogošanas vietnē Twitter rakstīja, ka Kivičs vairs nav tāds kā agrāk.

"Diemžēl tas vairs nav tas jaukais Andris Kivičs, kuru savulaik iepazinu "Rampas ugunīs". Meli, neieklausīšanās, manipulācijas un izmisīgi narcistiska cīņa izpelnīties aplausus par savām kļūdām. Maigi sakot. Skatīsimies, ko ta puisis samontēs," rakstīja Rudzītis.

Atbildi parādā nepalika arī pats Andris.

"Neuztraucies, Viestur, tu ar savām mūžīgajām pretrunām un nespēju atbildēt uz elementāriem jautājumiem par reālo dzīvi pats izvedi sevi uz tīriem ūdeņiem. Redz, mani nevar paņemt ar hipnotiski mierīgu tembru un atstrādātām frāzēm, jo es dzirdu SATURU. Jāmontē, starp citu, nebija nekas," pauda Kivičs.

Komentē 11

 
Anonīms
 

Nu tāds preteklis tas primāts!!! Es pirmo reizi ko tādu redzu un dzirdu, ka "raidijuma" vadītājs pēc intervijas apdirš intervējamo. Viesturs Rudzītis šo neslavēja un neglaudija pa spalvai tā uzreiz sūdu ventilators ieslēdzās. Kivič! Ko vaino dzelteno presi, ja pats katru sūdu liec apskatei un kad kāds pasaka taisnību acīs tā uzreiz jācūkojas?

2.jūlijs Atbildēt

es iedrošinos šaubīties par to,ka dzeltenā prese būtu izrādījusi kaut mazāko interesi par šo Kiviču,ja vien viņš pats jau ilgus,ilgus gadus necenstos publiski demonstrēt katru savu soli,sievas,brūtes u.t.t.Ir muļķīgi vainot dzelteno presi.Latvijā ir simtiem īstu mākslinieku,mūziķu,aktieru,komponistu un citu jomu pārstāvju,par kuriem dzeltenā prese nekad nav rakstījusi un nerakstīs.Rudzīša kungs pieļāva kļūdu,ierodoties uz interviju pie šī vīreļa,jo vīrelis gaida,ka viesis nolaidīsies līdz viņa līmenim,kas Rudzīša kunga gadījumā nemaz nav iespējams.Lai Andris labāk intervē sev līdzīgos.Tādu taču arī netrūkst.

2.jūlijs Atbildēt

Anita,dzitra,Elvisa 17,un Tedis realie neta trolli,idioti ar savam slimajam fantazijam un saviem murgiem,un Andrim Kivicam jusu pus debilie komentari ir pie vienas vietas.

2.jūlijs Atbildēt
Elvisa17 > marcis.dzelme

Marci, pasaki savam drauģelim Kivičam, ka viņam laiks atblusoties, dīdās jau otro dienu, siekalas šķiezdams. Un vēl - Kivis gribētu,lai Rudzītis viņam atvainojas, bet, vai Kivičs ir atvainojies Dimiteram par viņa apvainošanu?

3.jūlijs Atbildēt

KAKA!

2.jūlijs Atbildēt

Kivič, vai jau esi izdomājis, ar kādu iemeslu neierasties uz tiesas sēdi jūlijā? Vai centīsies notēlot kārtējo sirdslēkmi kā toreiz, kad Liene klosterī un Gintermuižas SPA izklaidējās?

2.jūlijs Atbildēt

Kivičam pirms dzemdībām jau nu nevajadzētu gan uzrauties uz asumiem un lieki nervozēt.

2.jūlijs Atbildēt

Lopiņš paliek lopiņš,priekā!

2.jūlijs Atbildēt

Pamuļķis - apsēklotājs - Andris Kivičs taisa pašreklāmu. Neapsēklotās dāmas, piesakaties !

2.jūlijs Atbildēt

Noskatījos Andra un Viestura sarunu.Interesanti.Var just,ka Andri patiesi interesē šī tēma tīri personīgi un pēc tā,ko viņš dzirdējis no daudziem cilvēkiem,kuri ir ar viņu dalījušies savos kreņķos.Andris patiesi grib saprast Viestura teikto,bet tas nav iespējams.Andris to vienkārši nespēj saprast.Bet grib.Tas jau labi.

2.jūlijs Atbildēt

Ha, ha... un mēs visi labi zinām, kā sauc tos, kas grib, bet nespēj...

2.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:44

Jaunākās diskusijas