FOTO: Ainaru Virgu aizvaino skats Liepājas centrā

Lelde Veinberga 1.jūn
 
Ģirts Ozoliņš/F64 Photo Agency
Leģendārās rokgrupas "Līvi" dalībnieku Ainaru Virgu sadusmojis skats Liepājas centrā - vietā, kur atradās milzu metāla ģitāra novietota pārvietojamā tualete.

"Liepājas arhitekti izdomājuši ideālu risinājumu ko novietot ģitāras vietā! Paldies, visu Liepājnieku vārdā! Šitais ir vienreiz kaut kas ar ko VISI varam LEPOTIES!" neapmierināts leģendārais mūziķis.

Liela daļa cilvēku komentāros pauduši sašutumu par šādu skatu pilsētas centrā un jautā, vai pārvietojamā tualete ir uz palikšanu. Savukārt citi norāda, ka foto "izrauts no konteksta". "Tas saucās - no konteksta izrauts citāts. Pa labi notiek ielas remontdarbi, pamatīga bedre izrakta. Laikam jau tā Pizza strādniekus savā tualetē nelaiž," zina stāstīt Kristīne.

Tāpat Virgas ierakstu pamanījis Liepājas mērs Jānis Vilnītis, kurš noskaidrojis situāciju un sniedzis atbildi: "Paldies, ka vērsāt uz šo faktu uzmanību. Noskaidroju, ka Zivju ielā 5 "Liepājas enerģija" veica siltumtrašu rekonstrukcijas un teritorijas labiekārtošanas darbus. Veicot šos darbus - labierīcību nodrošināšana darbiniekiem ir obligāta prasība. Labierīcību kabīnes vietas izvēle varēja būt estētiskāka - tur gan man Jums jāpiekrīt. Labierīcības kabīne no minētās adreses šodien ir pārvietota."

Pirms pieciem gadiem liepājnieku sašutumu raisīja pilsētas simbola aizvākšana - liela izmēra ģitāra, kas atradās pretī bijušajai rokkafejnīcai. Kā izrādās mākslinieka Reiņa Kuncīša darinātā ģitāra nonāca Rīgā, pie Latvijas 1. rokkafejnīcas.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Strādniekiem taču kaut kur ir jāčurā un jākakā, nolika to biobūri tuvāk, jo laiks ir nauda-dzīvojam kapitālismā. Tajos padlaikos varēja kakāt kaut stundu.

1.jūnijs Atbildēt

Jā, ģitārā neviens normāls cilvēks savas vajadzības nekārto! Ja nu vienīgi kāds kaķis vai Ozijs Osborns.

1.jūnijs Atbildēt

Jebkurā gadījumā...tā ir idiotisma klaja izpausme..Jābrīnās, kur paliek amatpersonai elementāras cieņas un takta sajūta..

1.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:11

Jaunākās diskusijas