Laimai Vaikulei nav vēlmes dziedāt

Viktorija Gabrjuna 22.maijs 2020, 9:30
 
Oksana Džadana/F64
Dziedātāja Laima Vaikule neslēpj, ka Covid-19 izraisītās pandēmijas dēļ viņai nepavisam nav noskaņojuma dziedāt, vēstīts Jura Vaidakova materiālā "Laima Vaikule: "Šis ir laiks, kad gribas klusēt!"" izdevumā "Kas Jauns".

Laima Vaikule šo vīrusa pandēmijas laiku pavada savās mājās Jūrmalā kopā ar dzīvesbiedru Andreju Latkovski. Abi sēžot mājās un darot to, ko iesaka valdība, jo, pēc Laimas teiktā, citas izejas nav.

Vaikule domā, ka dziedātāji būs pēdējie, kas atkal varēs veikt savu darbu, atkal kāpt uz skatuves, jo cilvēki vēl ilgi baidīsies doties uz masu pasākumiem, turklāt ekonomiski grūtā laikā cilvēki vairāk domā par izdzīvošanu nevis koncertiem.

"Turklāt man arī pašai dziedāt nemaz negribas, zinot, cik slikti klājas citiem! Tiešām, šis nav tas laiks, lai dziedātu. Vismaz man nav noskaņojuma dziedāt. Šis ir laiks, kad gribas klusēt," pauda Vaikule.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Pie krieviem nevari uzdziedāt kādu častušku,tur jau tevi ļoti mīl.

22.maijs 2020, 9:55 Atbildēt

Vaikule jau vispār nekad nav dziedājusi, viņa tā melodiski deklamē.

22.maijs 2020, 13:07 Atbildēt

Aprobežotībai nav lielāka prieka par talanta apriešanu.

22.maijs 2020, 16:04 Atbildēt

Patiesībā viņai jau sen nevajag dziedāt--tā tagad ir izgāšanās--balss ,kura viņas jaunibā darīja viņu pieprasītu un īpašu--tagad izklausās kā atejas durvju virināšanās holēras laikā--tā griež ausīs ,ir sausa un čerkstoša kā sarūsējusi motorzāģaķēde.

22.maijs 2020, 20:35 Atbildēt

Aivars Latkovskis kādreiz Jēkabpils SPK strādāja, Andreju gan nepazīstu.

22.maijs 2020, 21:38 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:05

Jaunākās diskusijas