"Lauku sētas" vadītāju nākas vest uz slimnīcu

tautaruna.lv 27.mar
 
Dmitrijs Suļžics/F64 Photo Agency
Daļa TV skatītāju joprojām bailēs saraujas, kad no ”Lauku sētas” tiek izbalsots dalībnieks un Jānis Rāzna pret akmeni sasit šķīvi ar šā dalībnieka vārdu, un lauskas lido uz visām pusēm. Vienā no šādām reizēm šova vadītāju steidzīgi nogādāja slimnīcā.

Portāls skaties.lv vēsta, ka vienā no izbalsošanām šķīvja lauskas ietriekušās paša Jāņa rokā, un šova vadītājs vests uz slimnīcu. ”Visi, kuri man kādreiz ir aizrādījuši, ka pārāk stipri situ šķīvjus, tagad var mierīgi uzelpot! Ja ieskatās, var redzēt, ka pēdējās sērijās man uz labās rokas, starp rādītājpirkstu un plaukstu, ir plāksteris. Lūk, zem plākstera ir apmēram 1,5 cm plata, bet ļoti dziļa brūce, kuru dabūju ar šķīvja lausku, brīdī, kad šķīvis tika sasists. Beigu beigās, dabūju braukt uz Saldu, uz slimnīcu, kur “ātrajos” man uzlika trīs šuves,” portālam atklāj Jānis Rāzna.

Tiesa, nelāgais incidents nav licis mainīt spēles noteikumus - šķīvji joprojām plīsīs, un Jānis nebaidīsies tos triekt pret akmeni!

Izskatās, ka šovā neiztikt bez mediķu palīdzības. Jau vēstījām, ka viena no sērijām izvērtās negaidīti dramatiska - viens no dalībniekiem, veicot pirmos lauku darbus, saļims, un pārējie sauca "ātro palīdzību".

Komentē 10

 
Anonīms
 

Stulbs cilveks es iegaaztu ar to skivi atpakal ,ja cilveks aiziet no lauku setas tapec nav jaadauza skivis ,ka citam vai citai var aciis traapiit es redzeju to psihopaatu ,cerams ka taa bus maciba -PRETIGI

27.marts Atbildēt

Vins ir noziedznieks vins paklauj cilvekus briesmaam taadam jaliek pamatigs sods , tas nekas ,ka vaditajs

27.marts Atbildēt

Būtu devis līdz tos šķivjus izbalsotajiem par piemiņu no Lauku Sētas, nevis stulbi dauzījis.

27.marts Atbildēt

Nu izvirtības nekad nepiekā laba nenoved,uz psiheni labāk vajadzējaa vest galvu saārstēt.

27.marts Atbildēt

Es viņam parādītu vidējo pirkstu un aizietu bez šķīvja dauzisanas

28.marts Atbildēt

Es ar uzskatu labāk būtu devuši līdz par piemiņu. Nevis bezjēdzīgi sadauza.

28.marts Atbildēt

Šķīvis ,..tas jādara obligāti,drošība šādos šovos nav jāievēro?...nu tiešām stulbi...

un vēl...biju šokā,kad ieraudzīju meitenes guļam kopā ar vīriešiem vai puišiem vienā istabā.../ ..nopietni ....! ....kas to iestudē un regulē...cik klases izieta skola,kāds vispār līmenis tam cilvēkam?!....trūkst vārdu....neizpratne par tādu rīcību no šova vadītājiem, pieaugušajiem...kā!!

28.marts Atbildēt

Muļķis jau baznīcā ar iemanīsies pa galvu dabūt,idiņš.

28.marts Atbildēt

parak daudz lecas .man jau vina vipendroni nepatika

28.marts Atbildēt

Neviens jums nespiež skatīties šo šovu.Savus stulbos un aizskarošos komentārus iebāžiet sev pakaļā.Ja kādam radīsies pretenzijas nolaiziet man pakaļu.Pirmslaicīgi pateicos uz priekšu.

3.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:53

Jaunākās diskusijas