Liene Kiviča atklāj, cik daudz stāstīs par grūtniecību

tautaruna.lv 20.jan
 
Dmitrijs Suļžics/ F64 Photo Agency
Aizvadītās nedēļas nogalē Kiviču pāra fanus aplaimoja priecīga vēsts- laulātie gaida savu pirmdzimto. Kamēr vieni spriež, vai gaidāms puisītis, vai meitene, tikmēr pati Liene saviem sekotājiem pastāstīja, cik daudz stāstīs par grūtniecību.
Runājot par skaisto dzīves notikumu un to, cik daudz stāstīs citiem Liene norāda: "Atklāsim tik daudz, cik paši vēlēsimies un ko nevar noslēpt." Tāpat ierakstā, kas ievietots sociālā tīkla instagram stāsta viņa uzsver, ka ja nepieciešams, viņa var padalīties ar padomu.

Ekrānšāviņš no instagram

Jau vēstīts, ka neilgi pēc jaunā gada pāris svinēja kāzas, kurās kopā ar viņiem bija vien vedēji. Pēc laulībām Liene pieņēmusi vīra uzvārdu un nu dēvējama par Lieni Kiviču.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Malacis, Liene, prieks par jums abiem! Daudz laimes kopdzīvē, turieties, dziediet, audziniet savu(s) mazo(s)!

20.janvāris Atbildēt

Ar kàdu padomu var padalities cilvèks kas neaudzina savus bèrnus. Varbùt padalìties ar to kà to var izdarit un vai naktì miegs labi nàk. Murgi neradàs?

21.janvāris Atbildēt

Kurš būs bērna tēvs?

21.janvāris Atbildēt

Ar kādu padome var dzeguze padalīties? Savus bērnus pametusi vīram, un kuram šo bērnu atstāsi? Un stāstīsiet visu, jo nevarat jau paklusēt. Izbeidzat rakstīt par šiem pamuļķiem

21.janvāris Atbildēt

Skumji….visu laiku vienā štīmī, vienos priekos un tusiņos, vinčikos un šampanietī( kā medijos, pašu publicētos klipiņos tiek atspoguļots) tiek ieņemts bērns… Ļoti skumji…

21.janvāris Atbildēt

Esmu priecīgs par Lieni bet par kiviču es neesmu priecīgs

21.janvāris Atbildēt

Bez ziņas par kiviču - tā nav dzīve...

21.janvāris Atbildēt

Ceru,ka izkritīs,nevajag pasaulē vairot debīliķus.

27.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:08

Jaunākās diskusijas