Harijs beidzot paziņo, kāpēc atkāpies

Baiba Puriņa 20.jan
 
GEORGE ROGERS-POOL/SIPA/Scanpix/LETA
Pēc daudzām spekulācijām par un ap prinča Harija un Meganas lēmumu par atteikšanos no karaliskajiem pienākumiem, kura rezultātā viņiem atņemti arī karaliskie tituli, svētdien beidzot Harijs pauda iemeslus, kāpēc izlēmis spert šādu soli, vēsta BBC.

Svētdienas vakarā Harijs piedalījās publiskā pasākumā, kurā atzina, ka pieņēmis "likteņa izaicinājumu" un viņam "nav bijusi cita iespēja".

Harijs atklāja, ka viņi ar Meganu cerēja turpināt kalpot karalienei, taču bez valsts finansējuma. "Diemžēl, tas nebija iespējams," viņš piebilda.

Harijs teica, ka ir "atradis mīlestību un laimi, ko meklējis visu dzīvi" ar Meganu, bet princis uzsvēra, ka viņi "nepamet" ģimeni. "Lielbritānija ir manas mājas un vieta, ko mīlu un tas nekad nemainīsies," viņš apgalvoja.

Harijs norādīja, ka viņš izlēma pasargāt savu ģimeni no savas dzīves spiediena dēļ un, lai meklētu "mierīgāku dzīvi". Tāpat viņš apgalvoja, ka vienmēr cienīs savu vecmāmiņu: "Mēs cerējam, ka varēsim turpināt kalpot karalienei, Nāciju Sadraudzībai un militārajiem spēkiem, bet bez valsts finansējuma. Diemžēl, tas nebija iespējams."

Jau vēstīts, ka Lielbritānijas princis Harijs un viņa dzīvesbiedre Megana ar karalieni Elizabeti II panāktās vienošanās ietvaros atteiksies no karaliskajiem tituliem un valsts finansējuma.

Komentē 11

 
Anonīms
 

Princi, princi! Ar laiku Tu šos lēmumus smagi nožēlosi. Tu tagad būsi tikai Meganas vīrs un nekas vairāk. Tas tev kā vīrietim un bijušajam princim kopš dzimšanas , būs traģiski.

20.janvāris Atbildēt

Meganas vīrs? Nu gan... viņam taču paliks citi tituli - hercogs uyp. Kas ir Megana - prasta nēģeriete.

20.janvāris Atbildēt

Būt nelaimīgam princim ir nožēlojami. Satikt savu īsto pusīti, audzināt savus bērnus, dzīvot mīlestībā - lūk tā ir likteņa dāvana. Neviens nesaka, ka būs viegli, bet, cerams, vairs nebūs tāda netaisnība. Kauns monarhu ģimenei par cietsirdību. Bet tur jau mīl tikai protokolu, cilvēki nav svarīgi.

20.janvāris Atbildēt

Tikai viņam nevajad izlikties, ka grib būt finansiāli neatkarīgs. Tetuks maksās izdevumus un nodokļu maksātāji apsardzi. Viņi nemaz negribeja atteikties no visiem labumiem. Vajag palasīt ko viņi pieprasīja. Nevar noliegt, ka Megana ir veiksmīga karjeriste, kas izmanto cilvēkus, lai sasniegtu ko grib, un tad izmet viņus miskastē.

20.janvāris Atbildēt
Maria > aija.dreimane

Es jau palasīju. Neko viņi neprasa. Paši piedāvāja atmaksāt kotedžas atjaunošanas izdevumus. Apsardze ir vajadzīga, jo ir pilna pasaule ar tādiem pašiem naidīgiem cilvēkiem, kā šeit komentējošie. Ja nu vienīgi karaļnams grib, lai atkārtojas vēsture, tad var nesargāt. Un miskastē tādiem kā tu ir īstā vieta. Megana gan ir daudz labāka par mani un nevienu nav izmetusi.

20.janvāris Atbildēt
Drosma Gātere > aija.dreimane

Aija Dreimane, nemēro visus ar savu mērauklu. Tu gan droši ka izliecies, ja Tev tas ir izdevīgi katrā gadījumā.Tevi pašu miskastē par šādiem spriedelējumiem, labāk paklusē!

21.janvāris Atbildēt

Un Megana nemaz nezināja, ka ieprecās karaliskajā ģimenē? Un nemaz kā aktrise nezināja ko nozīmē paparaci? Traki, ka naivai jaunai meitenei tā jācieš no preses, ka nekur nevar glābties... Bet, nu Harijs jau liels puika. Pats tiks galā. Un vienmēr var atgriezties UK...

20.janvāris Atbildēt

Dace Robalde@Laikam Tev nav ne mazakas sajegas kas tur isteniba notiek. Vini savlaicigi izkapa lai nepiemekletu princese Dianas liktenis

20.janvāris Atbildēt

Neko diži lielu jau tas Haris nav zaudējis, jo Keita ar saviem trim bērniem pabīdīja viņu sestajā vietā uz troni, bet, ja vēl kādu dzemdēs, tad būs jau septītā... Turkāt, tas, ko mēs lasām presē, ir stāsti lētticīgajai publikai - pasakas par prinčiem, lai būtu ar ko nodarbināt muļķa prātiņus. Realitātes šovs īstā laikā, jo tuvojas Brexits un ar to saistītās nejēdzības.

20.janvāris Atbildēt

Nu malacis! Lai dzīvo savu dzīvi kādu vēlas, nevis kā marionetes izdabā visiem....

20.janvāris Atbildēt

Dace Robalde, nemēro visus ar savu mērauklu.Katrs normāls un atbildīgs vīrietis vēlas būt savas dzīves noteicējs, vēlas sasniegt dzīvei nospraustos mērķus, nevis dzīvot uz citu rēķina.Tev gan patiktu, ka Tev kāds iedotu gadā 6 milj un tērē uz velna paraušanu, vai ne? Bet kādiem citiem šie seši ir jāsastrādā, vai Tu domā, ka britiem tie nokrīt no gaisa?

21.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:42

Jaunākās diskusijas