Kiviču pāris sevi salīdzina ar princi Hariju un Meganu

tautaruna.lv 10.jan
 
Ekrānšāviņš no instagram
Pēc britu prinča Harija un viņa sievas Meganas Mārklas paziņojuma, ka viņi atsakās no karalisko pienākumu pildīšanas savu viedokli par karalisko pāri pauda arī mūziķa Andra Kiviča sieva Liene Kiviča.

Liene neslēpj sajūsmu par karalisko pāri.

"Ļoti cienu šo burvīgo pāri, kas turas pie savām vērtībām," raksta Kiviča.

Tāpat viņa karalisko pāri nodēvējusi par domubiedriem.

Ekrānšāviņš no video

Jāatgādina, ka Lielbritānijas princis Harijs un viņa dzīvesbiedre Megana Mārkla trešdien nāca klajā ar pārsteidzošu paziņojumu, ka viņi nolēmuši samazināt savu lomu karaļnama pārstāvēšanā.

Pāris savā paziņojumā informēja, ka pavadīs kādu laiku Ziemeļamerikā un pārtrauks ilgi uzturētās attiecības ar presi.

Pārsteidzošā ziņa seko šī pāra vētraini pavadītam gadam. Princis Harijs un Megana ir atklāti atzinuši, ka viņiem ir grūti būt uzmanības centrā un ka viņi atsvešinājušies no Harija brāļa prinča Viljama. Pāris oktobrī nolēma sākt tiesvedību pret tabloīdu presi, iesūdzot tiesā laikrakstu "cietsirdīgas kampaņas" dēļ.

"Mēs esam nodomājuši aiziet no karaliskās ģimenes "nozīmīgo" locekļu lomas un strādāt, lai kļūtu finansiāli neatkarīgi, vienlaikus turpinot pilnīgi atbalstīt Viņas majestāti karalieni," teikts paziņojumā, kuru publiskoja Bekingemas pils.

"Mēs esam izvēlējušies šogad veikt pāreju, sākot veidot progresīvu jaunu lomu šīs institūcijas ietvaros," pāris piebilda.

"Mēs tagad plānojam sabalansēt savu laiku starp Apvienoto Karalisti un Ziemeļameriku."

Komentē 19

 
Anonīms
 

Kivičam ar Lieni ir piekritēji, viņi ir spilgti cilvēki un organizējas, kā māk. Nu Liene jau nu nav govs pieķēdēta ganībās un Kivičs labi iederēsies līderu sarakstā ar saviem uzskatiem un atklātību. Lai veicas!

10.janvāris Atbildēt

Kādu līderu,Mara ? Alkoholiķu kluba prezidenta ? Apdirst visus un visu vēl nenozīmē atklātību . Trīs bērnu māmiņa,kurus neredzēju kāzās,jo bija vajadzīga vieta operatoram un fotogrāfam,un kura tiešām bija bez ķēdes baltā kleitā un nevainības plīvurā,nu supper !

10.janvāris Atbildēt

Pāris,kura mīļākā izklaide ir dzeršana,ķermeņu publiska atkailināšana un bezgalīgas atklāsmes par seksu-ļoti karaliski!Līdz princim Harijam un viņa sievai šim pārītim ir tālāk,kā līdz mēnesim.Vulgārs un jau garlaicīgs pārītis,kuru ego ir viņu vienīgā rūpe.Par bērniem pat nerunā,kā viņi to uztver,kā jūtas,kāpēc nepiedalījās kāzās?Vai tad bērni nav viņu ģimenes daļa?

10.janvāris Atbildēt

Pareizi teikts vinjiem lidz karalja parim ka lidz menesim laikam sadzerusies rakstija.Bet ko gan var gaidit no nodzertam smadzenem?

12.janvāris Atbildēt

[vārtās pa zemi rēkdams] :DDDD

10.janvāris Atbildēt

Divi nekam nederīgi, absolūti deģenerāti, kuru vieta būtu izgāztuvē kopā ar sadzīves atkritumiem un smirdošiem sūdiem, salīdzina sevi ar karalsikās ģimenes pārstāvjiem, kuri lai nu kā, tomēr savās dzīvēs ir kaut ko sasnieguši.

10.janvāris Atbildēt

Nu jau galīgi jēgu pārdzēruši...Interesanti, cik un ko ir jāizdzer, lai tādi deģenerāti iedomātos sevi salīdzināt ar karalisko ģimeni?

10.janvāris Atbildēt

Muļķīt, mūsējie vismaz nesēd tautai uz kakla, tajā skaitā tev - protams, ja vien pati neesi parazīte, kas pēc atnešanās uz darbu vairs nav ar koku dabūjama (kur ta šis liksies , lai maksā! DDD)

11.janvāris Atbildēt

Kādi viņi var būt domubiedri Lienei? Vai viņi ir savstarpēji pazīstami? Liene, beidz izrādīt savu muļķību kārtējo reiz.

10.janvāris Atbildēt

Nu gan izsmējos

11.janvāris Atbildēt

Deģenerātiem vēl lielummānija piemetusies.

11.janvāris Atbildēt

Slimi cilvēki, bet nezināju, ka tik smagi.

11.janvāris Atbildēt

ir teiciens, sravnili Hyi s paļcem.

11.janvāris Atbildēt

Lai nu ko bet sitam jampampinju parim talu lidz karalja parim ,laikam smadzenes izkuukojusi ,.....

12.janvāris Atbildēt

Glupiem putniem,glupa dziesma :(

12.janvāris Atbildēt

:-D tas tik ir joks!

Domubiedri???

Cik var spriest, pēc lasītā publikācijās, ne Harijs, ne Megana nav alkoholiķi, ne personas ar zemu morāles līmeni, ne ar noslieci uz atkailināšanos un vardarbību, ....

12.janvāris Atbildēt

Harijam un Meganai ir pilnīgi citas vērtības, kuras jums nekad nesaprast!

12.janvāris Atbildēt

Izcili talanti, tautas kultūras nesēji, sava ceļa gājēji jaunradē un personīgajā dzīvē. Tauta ar nepacietību gaida jaunus šedevrus.

12.janvāris Atbildēt

Mēģiniet saprast - komentāri pavairo "kiviča sērgu".

21.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:15

Jaunākās diskusijas