Mūrniece parāda, kādas "mēstules" viņai sūta vīrieši

tautaruna.lv 13.dec 2019
 
Vladislavs Proškins/F64
Bijusī ministre un tagadējā viesnīcas "Hotel Roma" vadītāja Linda Mūrniece dalījusies ar ļoti atklātu ierakstu Facebook, parādot, kādas vēstules saņem no vīriešim, kuri vēlas iepazīties.
Linda neslēpj, ka viņu sadusmo saņemtās vēstules gan paša vēstījuma, gan gramatisko kļūdu dēļ.

"Kad dažas nedēļas pēc “sveicināti” domā, ko vēl gudru uzrakstīt...

Kādam tiešām šķiet, ka tieši es un tieši tagad sēžu un gaidu, kad man beidzot uzrakstīs vienu vārdu un es metīšos atbildēt?

Nerakstiet tās prastās muļķības sliktā latviešu valodā! Lūdzu! Nezinu nevienu sievieti, kuru tas varētu ieinteresēt.

Protams, varu nelasīt vēstules. Bet dažu brīdi šķiet, ka tomēr tās jāapkopo kādā atsevišķā rakstā. Jo tik ļoti aizskarošas tās ir.

Kas ir tie vīrieši, kuri domā, ka ir neatvairāmi ar savu tekstu “sveicināti” , “varētam kādu kafeju”, “vaj satiekamies?”, “tu esi smukiņa”, “ ko dari?”, “ gribu tevi” uzrunā sievieti? Kas ir tie vīrieši, kas domā, ka viena gandrīz 50 gadus veca bijusī ministre un visnotaļ veiksmīga sieviete steigsies atbildēt? Ko viņi vispār domā un vai domā?

Jā, varu ignorēt šos tekstus. Tomēr intensitāte, ar kādu pienāk tādas “mēstules” ir neaptverama. Tāpēc laikam skaidrs, kādēļ mums ir daudz skaistu, gudru un vienu sieviešu. Liela daļa vīriešu mēnešiem domā nākamo teikumu pēc “sveicināti” un neko citu arī nespēj izdomāt kā vienkāršu nepaplašinātu teikumu.

Ps. Nevispārinu. Zinu, ka ir normāli vīrieši. Viņi vienkārši neraksta stulbas vēstules. Viņi kaut kur ir. Visticamāk, pie savām foršajām sievietēm

Ps. Un tie - ar profila bildēm kopā ar sievu - jums kauna nav?!" raksta Mūrniece.

Tāpat viņa publicējusi ekrānšāviņus ar saņemtajām vēstulēm. Piemēram, vienā no tām teikts:

"piedodiet ka es tā rakstu PATIKAT JŪS MAN ĻOTI TRAKU MANI PADARAT".

Tikmēr komentāros cilvēki pauž dažādus viedokļus. Daļa raksta, ka pēc tādiem tekstiem tiešām zūd vēlme iepazīties, daļa uzskata, ka Mūrniecei tomēr nevajadzēja publicēt tik privātas vēstules.

Jau iepriekš Mūrniece bijusi ļoti atklāta par sevi un apkārtējiem savos ierakstos sociālajos tīklos. Nesen Linda dalījās ar emocionālu atklāsmi, kurā norādīja, ka viņai ir tikai divi vismīļākie cilvēki.

Linda Mūrniece ir latviešu, uzņēmēja, žurnāliste, iekšlietu darbiniece un politiķe, bijusī aizsardzības ministre un iekšlietu ministre. Bijusi arī vairāku Saeimu deputāte, pārstāvēja partiju "Vienotība" (iepriekš "Jaunais laiks"). Lindai Mūrniecei ir divi bērni - Helēna un Haralds.

Komentē 21

 
Anonīms
 

Viņai drusku galvā sakāpis. Tas ka viņa bijusi ministre pirms miljons gadiem un strādā viņu nepadara ne labāku vai sliktāku par pārējām kundzēm. Un tie piemēri par kafiju vai pastaigu ir pilnīgi normāli. Ko tad viņa gaida? Slepeno pielūdzēju kurš sūtīs bombongas un vai dulburi, kas video ar serenadem sutis? Vai rakstis patarus par sevi un atdzisies milestibaa pirms vispār saticis? Cmoon vecuma marasms laikam tantei

13.decembris 2019 Atbildēt

Signe, ja Jūs Lindu viņas 49 gados nosaucat par tanti ar vecuma marasmu, tad Jums pašai ar galvu nav kaut kas kārtībā. Vai arī Jūs cerat nenodzīvot tik ilgi...Pirms cenšaties kādam iedzelt, paraugieties cieši spogulī, vai esiet tikpat gudra un izglītota! Bet ja sieviete spēj atklāti pasmaidīt par savu privāto dzīvi, tad viņa stāv visiem ķengātājiem pāri! Cepuri nost, lai viņai veicās!

13.decembris 2019 Atbildēt
kails_perverss > lolita.irisa.oto

Kad nav īsti argumentu, tad ķeras pie personīgiem apvainojumiem. Tavu domu varēja mierīgi uzrakstīt argumentēti un bez apvainojumiem. :)

14.decembris 2019 Atbildēt

Signe gribetos oponet jusu pesimismam...esmu kundze pieklajigos gados un man ir draugs jau loti daudzus gadus vins Latvija es cita valsti...un mes apmainamies ar video ar jauku muziku ziediem...kada vaina….bet ja saproti ka ar cilveku nav par ko runat..un vinam interese tikai sex...nu tad ir common.....

15.decembris 2019 Atbildēt

Viss ir normāli.Ko gan lai tie vīrieši citu raksta sabiedrības kundzei un hotela menedžeri?Labi,ka tik daudziem patīk.Tikai nekādi nesaprotu,kā viņa savu bijušo Abu Meri palīdzēja iebīdīt politikā...?Libānietis LR Saeimā-tas man nav skaidrs pie latviešu nacionālās ideoloģijas,kad tautas paliek mazāk un mazāk...

13.decembris 2019 Atbildēt

Manis komentus izmeta ārā,kaut nekas tur vispār nebija...

13.decembris 2019 Atbildēt

Un kas par to,ka bijusi gan ministre,gan deputāte...galvenais jau kas iekšēji pati esi,a tur ir tukšums un saltums ,tad ārpusei un tituliem nav nekādas nozīmes... Iedomājusies ka ir slavena "princese"?!Ar ko tad,ka strādā un ir turīga...simtiem ir tādas sievietes,kuras sevi nereklamē pie katra sataba.Man kā vīrietim tādas sievietes nepatīk,kuras visus noķengā,tostarp arī pretējā dzimuma pārstāvjus.

13.decembris 2019 Atbildēt

tupa,kā zariņa govs!tolks ka biji ministre vai deputāte!būtu ķurķi vissmaz uz gadu,ta nebūtu ample!sviests!mammai varēji stāstīt!ne velti valdībā sēž lohi un nolaiž nodokļus pa freju!tā i viesnīcu nozags i nemanīs!

13.decembris 2019 Atbildēt

Abumere meklējās....

13.decembris 2019 Atbildēt

Viņa ieciklējusies uz sevi, kā iekārojamu, seksapīlu, pieprasītu sievieti, ko arī cenšas pašai sev pierādīt, bet darot to publiski, kļūst par apsmaidīšanas objektu. Gluži kā tīne pubertātē.

13.decembris 2019 Atbildēt

Drīzāk varbūt viņa daudz laika pavada iepazīšanās portālos-tapēc nāk mēstules ar iepazīšanās vēstijumiem.tas takā ar Stoholmas diētu-nekad neejiet Stoholmas diētas lapā.Mūs izspiego ,galvenokārt,kā pircēju.Lai veicas Linda.

14.decembris 2019 Atbildēt

Ak, vecā mīļā jaukā - skaudība......

14.decembris 2019 Atbildēt

Ko citu gan lai raksta vecai transpersonai pēc izskata

14.decembris 2019 Atbildēt

Sveika linda,

Neņem galva tas dumibas, es neesmu tads jo esmu moders un nani neuztrauc tava agraka dzive un udentitate

Man tiesi patik tada persona ka tu

Es varu but pāris ar tevi abi

Tikai atraksti vai atsuti bildi ja tev tur apaksa iskatas gribu redzet, jo ar draugiem saderejam gaidu

14.decembris 2019 Atbildēt

Es esmu precejies, bet man gribetos pavadit kopa ar tevi,

14.decembris 2019 Atbildēt

Es gribetu Tev atdoties ka sueviete

14.decembris 2019 Atbildēt

Deputaate,ministre un ministre un.....Melnaa Linda!

14.decembris 2019 Atbildēt

Es viņas vietā nekomentētos par savu privāto dzīvi katrs raksta kā prot.un skatos. uz viņas un domāju ko citu vai viņa ņirgājās ? Sevi spogulī ir redzējuši kā sieviete??

14.decembris 2019 Atbildēt

1. Eksperimenti rāda, ka uz sievietēm ļoti oriģināls, ne viena teikuma teksts darbojas gandrīz tik pat efektīvi kā vienkāršs "Čau, kā tev iet? ". Tad ir absurdi gaidīt memuārus no vīriešiem.

2. Un vispār, nav jau nemaz tik daudz to talantīgo rakstnieku, kuri var izplūst garos memuāros vai poēmās. Ir bik absurdi gaidīt, vai pat pieprasīt, ka katru reizi kāds cenšoties iepazīties rakstīs garus oriģinālus tekstus, un katreiz savādākus.

3. Ir teiciens "Suns kas rej, nekož", respektīvi, tādi verbālo vulkānu izvirdumu subjekti, var izrādīties makaronu karinātāji vairāk, nekā tādi kuri runā maz.

14.decembris 2019 Atbildēt

Diez cik Signei Sī ir gadu, ja atļaujās būt tik ,,augstās" domās par sevi . Ja sieviete pārkāpusi 50 gadu slieksnim , tad tā ir ,,tante ar vecuma marazmu" ?!!!!! Hmmm. Lai Viņa dalās ar savām sāpēm un sašutumu.

Vispār , pēdējā laikā cilvēku uzvedība ikdienas dzīvē sabiedrībā nav diez cik laba pieklājības un uzvedības normu jautājumā. Mūsu vecuma vīrieši , kaut kā uzskata - ja nepazīstamas sievietes klātbūtnē šņaukājas - tad viņš ir baigi krutais džeks. Nē. Nē. Iesnas mums katram var būt , un tas jau tākā būtu saprotams mainīgo laikā apstākļu dēļ.

Bet arī daudzi demonstrē savu slinkumu un nevērību tīši - tagad esot tādi laiki - viedokļu brīvība......

14.decembris 2019 Atbildēt

ES IESNIEGŠU SŪDZĪBU KA MARTINS LAVRINOVICS NO RĪGAS ZOG MANAS FACEBOOK PROFILA FOTOGRĀFIJAS IZDAIJĻO PIEVIENO NELĀGUS RAKSTUS UN TUR PAT FACEBOOK PUBLICĒ AR VISU MANU ZAGTO FOTO KO MAN DARĪT ŠĀDĀ SITOVĀCIJĀ?

21.decembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:43

Jaunākās diskusijas