Linda Mūrniece dalās ar emocionālu atklāsmi

tautaruna.lv 2.dec 2019
 
facebook.com
Bijusī ministre un viesnīcas "Hotel Roma" vadītāja Linda Mūrniece sociālajos tīklos dalījusies ar foto, kurā parāda savas mājas.

Taču svarīgāk par fotogrāfiju ir Lindas atklāsme.

"Mājas. Man ir tikai divi vismīļākie cilvēki. Lai piedod tie, kas sarakstā pēc tam. Izbaudu katru mirkli ar abiem. Jo zinu, ka viņiem ir savi mirkļi. Bez mammas. Esmu pieņēmusi un palaidusi, tieši tagad," pauž Mūrniece.

View this post on Instagram

A post shared by Linda (@linda_murniece) on

Jāpiebilst, ka Lindai Mūrniecei ir divi bērni - Helēna un Haralds.

Linda Mūrniece ir latviešu, uzņēmēja, žurnāliste, iekšlietu darbiniece un politiķe, bijusī aizsardzības ministre un iekšlietu ministre. Bijusi arī vairāku Saeimu deputāte, pārstāvēja partiju "Vienotība" (iepriekš "Jaunais laiks").

Komentē 2

 
Anonīms
 

Galīgi vairs nav ko rakstīt? Kas tā par atklāsmi un galvenais kā es bez tās varētu dzīvot.

3.decembris 2019 Atbildēt

Man viņas reizēm paliek žēl. Ir ļoti daudz kundzes, kurām virtuālā vidē ir tūkstošiem draugu, atbalstītāju utt., Bet reālajā dzīvē- neviena paša. Vientuļas un reizēm viņàm pat ir tada ka personības dubultošanās - virtuālajā vidē ļoti jaukas, inteliģentas, simpātiskās un ar labiem ētiskiem standartiem, bet reālajā egoistiskas sievietes, kurām interesē tikai attiecības ar paziņām un to kaa reālu nepazīstami cilvēki viņas vērtēs, jo ar tiem kas reāli ir tuvi attiecības un pakaļā.

Gar jau būt, ka es kļūdis

3.decembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:21

Jaunākās diskusijas