Saimniekšova zvaigznes skarbie vārdi ēterā pārsteidz

tautaruna.lv 11.dec 2019
 
Ekrānšāviņš no video
TV šovā ”Vakariņas četratā” šonedēļ gatavo radošā personība Līga Rīga. Līga ir veģetāriete un vēlas ar savām vakariņām pierādīt, ka var gardi paēst arī bez gaļas. Tiesa, šis piegājiens neiet pie sirds ”Saimnieks meklē sievu” dalībniekam Oskaram, raksta "skaties.lv".

Saimnieks nebaidās kameru priekšā pateikt dažas frāzes, ko gaļēdāji jau sen vēlējušies pateikt kaislīgajiem dzīvnieku draugiem.

Oskars, uzzinot, ka Līga liks visiem ēst veģetāri, atgādina skatītājiem, ka iepriekšējā vakarā, kad vakariņas gatavoja Dāvis Valdnieks, viņš respektēja to, ka Līga neēd gaļu, piedāvājot veģetāru maltīti. Līga savukārt izvēlēs opciju gaļu ēdošajiem ciemiņiem nepiedāvā - visi šovakar ēdīs veģetāri.

”Vienmēr mēs pielāgojamies veģetāriešiem, bet veģetārieši nekad gaļēdājiem nepielāgojas. Kur ir taisnība uz pasaules? Nav! ” jautā Oskars. Viņš paziņo, ka par šo noņems vienu punktu vakariņām.

”Es nezinu, vai veģetārieši vispār māk gatavot,” aizkadrā vēlāk nosmiesies Oskars.

Avots

Komentē 17

 
Anonīms
 

Un kas tur pārsteidzošs??? Cilvēks vēl ļoti maigi izteicās par šo agresīvo cilvēku pasugu, kas sevi uzskata par pārākiem un ne ar vienu nerēķinās...

11.decembris 2019 Atbildēt

tāda ironija. tu sevi neuzskati svarīgāku par dzīvniekiem, ko tu ēd?

11.decembris 2019 Atbildēt

Interesanti, kura te īsti ir agresīvā pasuga - vai tikai ne tie, kas sava prieka pēc mēdz nogalinātmedībās vai safari, vai arī ieraduma pēc lieto uzturā to, ko nežēlīgā kautuves mašinērija ir sagādājusi - jebšu vai nav nežēlīgi raut nost dzīniekiem to ķermeņa daļas, tiem dzīviem esot - bez anestēzijas, vai arī samalt mazos cāļus tikai tāpēc, ka tie ir gailēni, kuri neder pat gaļai, lai tos audzētu lielākus?!

Vai nav nežēlīgi pārbarot zosis ar varu, lai saražotu kāroto Zosu aknu pastēti, nerēķinoties ar ciešanām, kuras dzīvnieki iztur visas savas īsās dzīes laikā?

Domāju - puse cilvēces un pat vairāk kļūtu par veģetāriešiem, ja redzētu visas tās šausmas, kuras mūsdienāš piedzīvo nāvei nolemtie kustoņi - holokausts turpinās, tik ne vairs pret jūdiem, bet pret neaizsargātiem dzīvniekiem, kuri nevar paši par sevi parūpēties...!

11.decembris 2019 Atbildēt

Paldies par tik precīzu atbildi, pilnībā Jums piekrītu!

12.decembris 2019 Atbildēt

Atšķirība ir tāda, ka lai tu pielāgotos veģetārietim, tev nav jādara nekas pret taviem uzskatiem, bet lai veģetārietis pielāgotos tev, viņam ir jāiet pret saviem uzskatiem un morālajiem principiem. Tik pat labi pie tevis nāk ciemos ķīnietis un saka, ka viņš ēd tikai suņa gaļu. Oskars jau, protams, nav liekulis un taisnības labad nokaus savu draugu, suni, lai pasniegtu ķīnietim. :)

11.decembris 2019 Atbildēt

Lai nevajadzētu iet pāri saviem principiem, veģetāriešiem pastāv tāda pavisam vienkārša opcija - nelien šovos, kur piedalās gaļēdāji - tik vienārši... Tad nevajadzēs vaimanāt par saviem principiem un uzbāzties ar tiem pārējiem šova dalībniekiem. Taisiet savu atsevišķu šovu, nolasiet savu kompāniju, nopļaujiet mauriņu, saberiet pļāvēja kurvja saturu pa bļodiņām un našķojieties uz nebēdu: pirmajā - ūdens ar zāli, otrajā - zāle bez ūdens, trešajā - ūdens bez zāles... Un pilnīgi noteikti nevienu gaļēdāju tas nesatrauks...

13.decembris 2019 Atbildēt

Kamēr bērnu namos sēdēs pamesti bērni es neticēšu veģetāriešu humānismam.

12.decembris 2019 Atbildēt

kāds sakars te ar pamestiem bērniem bērnu namos ar veģetāriešu humānismu ???

12.decembris 2019 Atbildēt
Jānis Bušs > p.teris.vi.elis

Viss jau ir saistīts savā starpā.Kapēc šāda kustība ir radusies ?Humānisma vārda.Mega populāra kustība dzivnieku aizstāvēšanai,bet neredzu ka būtu tik pat populāra bērnunama bērnu aizstāvji,veco ļaužu aizstāvji.Ja cilvēki tērētu tik pat daudz enerģijas uzņemooties rūpes par citu cilvēku.Tāds salidzinājums sanāk..neesmu gan karēvīgi noskaņots ne pret vienu.

12.decembris 2019 Atbildēt

Ne vienmēr dzīvnieku aizstāvība ir pirmais iemesls. Ir organismi, kam dzīvnieku gaļa vienkārši ir par smagu.

12.decembris 2019 Atbildēt
Jānis Bušs > irbe.katr.na.zolnerovi.a

Tiešām?! Reta slimiba?

13.decembris 2019 Atbildēt

Cilvēks izteica savu viedokli.Nekā agresīva tur nebija.Viņam ir tiesības rīkoties tā,kā viņš uzskata par pareizu,un nedomājot par to,ko domās citi.

Veģetāriešiem ir savi,personīgie uzskati,bet viņu pārliecība,man nedaudz atgādina "Varavīksni".Un arī šis ir mans personīgais viedoklis,ko ieteiktu uztvert bez sakāpinātām emocijām.Cilvēks no pirmssākumiem medīja,lai izdzīvotu.Tā ir evolūcija.Mēs dzīvojam arī miesā,ne tikai garā.Dažrei domāju,kā veģetārieši uzvestos,ja viņiem būtu reāli jāaizstāv sava Dzimtene ar ieroci rokās...

12.decembris 2019 Atbildēt

Solveiga, vienīgais, ko tu medī, ir akcijas veikalā. Beidz muļķības runāt.

12.decembris 2019 Atbildēt
Pujene sārtā > k.rlis.5df1418ea7c7a

Jā, cilvēce ir progresējusi, un mēs esam vienīgie no visas dzīvās radības, kas ir iemācījušies savu pārtiku izaudzēt paši, nevis paļauties uz veiksmi medībās. Tagad mēs varam atļauties medīt tikai akcijas, uz kurām pirkt savai gastronomiskajai gaumei atbilstošu pārtiku, neuzbāžoties un nemēģinot citiem uzspiest savus ēšanas paradumus.

13.decembris 2019 Atbildēt

Pareizi jau Oskariņš runā,bet no otras puses nu savos gados viņš pārāk labi neizskatās..Jau tagad tusnītis,kas būs ap 40!?

12.decembris 2019 Atbildēt

Katram savs viedoklis..Vins ,ka galas edajs izskatas jau vecaks par saviem gadiem..Patik sovi pazimeties muti pabruket...Tadel jau ir viens ,nav radis pielagoties.Liga pareizi darija,ka paradija ja var est ari savadak,bez galas.Esmu visedaja,bet loti biezi negribu vairs smagumu vedera. galam un citiem trekniem edieniem.

12.decembris 2019 Atbildēt

Jā,ar gadiem jau sāk tik just to smagumu no gaļas..Izskatās gan vecāks vismaz 10g par saviem gadiem.Saimniekšovā tāda smuka meitene viņam tāka taisījās par sievu,bet laikam kautkas īsti neštimmēja,jā tāds mutes brūķētājs jau bija gan.

12.decembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:48

Jaunākās diskusijas