Olga Rajecka kritiski izsakās par šovu "X Faktors"

tautaruna.lv 13.dec 2019
 
F64
Dziedātāja Olga Rajecka izteikusi savas domas par populāro šovu "X Faktors", raksta "skaties.lv".

Dziedātāja priecājas, ka viņas dziesmas tiek izpildītas “X Faktorā” un ļauj topošajiem māklsiniekiem sevi pierādīt.

”Šovs ir lieliska platforma jaunajiem māksliniekiem, bet kamēr viņiem nebūs sava repertuāra, koncertu, nekam no tā visa nav jēgas. Šī jau ir trešā šova sezona, parādās daudzi jauni dziedātāji un tad pazūd,” tā Olga.

Olga domā, ka labāk, ja jaunietim nav pats spīdošākais vokāls, bet ir prasme rakstīt savas dziesmas.

Reizēm koncertos estrādes dīva satiek grupu ”Tautumeitas”, Didzi Melderi, Aivo Oski un Arturu Gruzdiņu, bet ar to viss beidzās.

”Pagājušajā gadā uzvarēja meitene no Baltkrievijas ar ļoti labu vokālu, bet kas notika pēc tam? Kur dziesmas? Kur koncerti? Nekas nenotiek,” analizē Olga.

Dziedātāja novēl visiem ”X Faktora” finālistiem pēc šova nepazust, bet sniegt koncertus, radīt savu repertuāru, lai visam ieguldītajam darbam ir segums.

Avots

Komentē 6

 
Anonīms
 

nepiekrtītu Olgai. Šovs absolūti nav vajadzīgs, un īsti dziedātāji, kā piemēram Aleksandra Špicberga, šādos šovbalagānos nepiedalās.Vajadzīgi ir konkursi skolu jaunatnei, tādi, kā savulaik bija, "Ko tu proti?".

13.decembris 2019 Atbildēt

Un X faktors kritiski izsakās par Rajecku.. :)

13.decembris 2019 Atbildēt

daļeji piekrist var. ja ir labs vokāls var iemācīties kāda dziesmu, sevišķi, ja mentori palīdz. Bet kopēt nav radīt. Latvijas estrādei trūkst jaunu radošu personību, kaut vai kā Aminata, Linda Leen... Estrāde jau sen stagnē. vecie dzīvo uz pagātnes lauriem, jaunie tos kopē. tie kas parādās supernovā pirms eirovīzijas visi ir ļoti zemā līmenī. Vai tad nevar X faktora koncepcija būt jaunie talanti, kas paši komponē, sacer, aranžē, ... kautkas vairāk par noslīpētu balsi un tikai. Kaut gan man patīk Klāvs un Diāna. Domāju Diāna varētu uzvarēt un mēs viņu vēl nākotnē dzirdēsim. Klāvs vēl ir pārāk jauns un ar limitētu radošuma potenciālu. bez mācīsanās nebūs progresa.

14.decembris 2019 Atbildēt

Malace Rajecka -sēž četri eksperti pēdiņās es izietu uz skatuves es justos neērti ja mani pēta viens sevi tur jau gandrīz vai Saimonu aizvieto tāds šovs pielīdzinās pirms Eirovīzijas pēdējie esam no gala rezultātā ekspertu vērtējums ir liela apaļa nulle

14.decembris 2019 Atbildēt

Ne Klavam ,ari Dianai nav nostadita balss.Viens nem ar seksualitati,bet otra ar zemu balss tembru.Abu sniegums nebaudams.

14.decembris 2019 Atbildēt

Vai Olga koncertos dzied pašas rakstītas dziesmas?

14.decembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:40

Jaunākās diskusijas