"Saimniekšova" līgavainis atklāti par savu atkarību

tautaruna.lv 13.nov 2019
 
Mārtiņš Zilgalvis/F64
‘’Saimnieks meklē sievu’’ Balvu brašuļa Gunāra un viņa Annas attiecības apstājušās, Annai norādot, ka saimniekam ir vājība uz alkoholiskiem dzērieniem, ar ko Anna nevēlas sadzīvot, raksta "skaties.lv".
Gunārs, uzzinot, ko Anna pateikusi, kameru priekšā, steidz skaidrot - Anna pārspīlē!

‘’Lai jau viņai nepatīk! Jā, man patīk no rīta iedzert alu. Citi no rīta nevar pamosties, ja nav izpīpējuši divas cigaretes. Bet man savukārt patīk no rīta iedzert glāzi alus, apdomāties, noskaņoties dienai.
Pasakiet - kāda starpība? Labāk no rīta pīpēt vai arī, svaigā gaisā nostaigājot 3 kilometrus, izdzert divas alus bundžiņas?’’ jautājumu visiem skauģiem un kritiķiem uzdod Gunārs.

Iespējams, Anna esot apvainojusies un pasludinājusi viņu par dzērāju, jo sanācis mazliet par daudz apreibt, aizbraucot pie viņas ciemos un svinot dzīvi kopā ar Annas kultūras nama kolēģiem.

‘’Bet viņa pati bija vainīga, ka piedzēros- ko man tik stipru samagonku deva?
Es ikdienā stipros vispār nedzeru. Man ir tāda viltība - ja atbrauc ciemos viesi un grib stipros dzērienus, lieku galdā glāzītes, kurās iet tikai 25 grami.

Bet glāze alus no rīta - nu, kas tas ir? Piemēram, grieķis nemaz nevar aiziet uz darbu, ja no rīta nav iedzēris glāzi vīna,’’ tā Gunārs.

Vēl viņš pieļauj iespēju, ka Anna, izplatot šādas runas, viņam atriebjoties par grābstīšanos gar krūtīm ainā, kurā saimnieks dāmu vizināja uz mocīša.

Abu attiecības šobrīd esot kā pa kalniem. ‘’Viņa mani arī ir aizvainojusi, bet es kā vīrietis par to paklusēšu. Bet, ja jautāsiet par precībām, man jāatbild - kādas precības? Abi viens otru nepazīstam, esam vien divas reizes tikušies,’’ atvērts iepazīties tālāk, ja Anna norīs aizvainojumu, ir Gunārs.

Kā zināms, tad saimnieks Gunārs skatītāju uzmanību piesaistījies ne vien ar savu atraktīvu darbību TV šova sērijās, bet arī, piemēram, ideju par to, kā uzveikt vēzi un cīnīties ar lieko svaru.

Avots

Komentē 12

 
Anonīms
 

Un mūsu intelegentā Sipeniece to ne redzēja, ne nojauta.Bet grūda zem aklaša vientulas sievietes .Sipeneiece Tev sieviškā goda kā Melnis aiz naga ?nirdz nirdz par citām ,a Ja Ja Nu tomēr tas bumerengs eksistē ...

13.novembris 2019 Atbildēt

Ko Tu pīpē? Skaidrā tak ksut ko tik stulbu neuzrakstīt.

14.novembris 2019 Atbildēt

Nu daļēji Gunāram taisnība.Paradums izdzert pa alus bundžai tiešām nav nekāda katastrofa un alkoholisms.Pārdzēries tak viņš apkārt nestaigā..

13.novembris 2019 Atbildēt

Par cigaretēm tiešām drumāk būtu-cits vecis jau no agra rīta velk.ka nemetās!Vai tas ir labāk!?Droši vien Annai kāds vecis bijis ar alko saistīts,tās jau tad mēdz pārspīlēt..

13.novembris 2019 Atbildēt

Divas alus bunžas no rīta,tas ir litrs alus,ja bunžas ir pinte,tad vēl vairāk ! Tas jau ir alkaholisms ! Kurš vispār tādu alkānu tajā iepazīšanās padarīšanā paņēma !

13.novembris 2019 Atbildēt

2 bundžas uzreiz jau padaudz ir gan,bet ja vairāk nevajag tad nedomāju ka tas uzreiz alkoholisms!Citam vajag atkal glāzi vīna pie ēdiena-tad arī to var dēvēt par alkoholismu..!

13.novembris 2019 Atbildēt

Ja jau pie dāmas ciemos apdzērās, tad labi nav un 2 bundžas, tā kā par daudz, nekas tur nevar sanāk. Glīti tas nav, nu šmuce, sievietei, kas iesaistījās arī nepatīkami.

13.novembris 2019 Atbildēt

Nu kompānijās un viesos parasti apdzeras-nekā neparasta tur nav!

13.novembris 2019 Atbildēt

Uz viņa seju paskataies,rittīgs alkāns !

Viņa visa uzvedība,gaita,viss pārējais !

Tas taču ar neapbruņotu aci ir redzams ,jebkurš narkalogs pateiks !

14.novembris 2019 Atbildēt

Ervīn Rudzīti !

No paša rīta divas bundžas alus,tas ir alkaholisms,jebkuram narkalogam uzprasi !

Tas taču pēc viņa sejas ir redzams !

14.novembris 2019 Atbildēt

"Alokoholisms", Jāni, ne "alkoholisms" te jebkura pamatskolas latviešu valodas skolotāja izlabos. Tāpat arī "narkologs", nevis "narkalogs". Gudri mums tie narkoloģiju pārzinošie ....

14.novembris 2019 Atbildēt
Ironic Bee > olivers.vilks

Varbūt tomēr "Alkoholisms"? :D

14.novembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:52

Jaunākās diskusijas