Kaspars Zlidnis mainījis savu dzīvi

Viktorija Gabrjuna 7.nov 2019
 
F64
Mūziķis Kaspars Zlidnis Agneses Meieres materialā "Esam kā žagatas, kas tiecas pēc spīdumiem" saka, ka viņa, dzīve, viņš pats it kā sastāv no divām daļām - agrāk un tagad.
Pēc Kaspara domām, agrāk viņa dzīve bija bez izpratnes un dzīves jēgas, savukārt tagad viņš dzīvo ar apskaidrību par to, ka laimīgs var būt tikai tas, kuru nevada emocijas, bet iekšējais līdzsvars.

Runājot tieši par emocijām, Kaspars kā piemēru min attiecības ar sievu.

"Kādreiz biju emociju varā. Varējām, piemēram, braucot mašīnā, sastrīdēties (..) Tagad strīdi nav bijuši, jo es parasti izmantoju frāzi: tas ir tavs strīds, un es tajā nepiedalos. Tās ir tikai emocijas, kas nākamajā brīdī beigsies. Bet, ja es atbildēšu, mēs abi uzvelsim sniega bumbu, kas mūs abus nospiedīs," skaidroja Kaspars.

Zlidnis uzsver, ka cilvēkam jāspēj pavirzīties nost no savām emocijām.

"Kāds man varētu teikt - bezsirdis. Bet mans uzskats ir - es tagad dzīvoju citu dzīvi. Tagad. Un varu izvēlēties, vai skumt un tēlot nabadziņu vai priecāties par dzīvi. To visgrūtāk ir saprast emocionāli sasaistītiem cilvēkiem," piebilda Kaspars.

Komentē 3

 
Anonīms
 

pirmo reizi tadu murmuli redzu no kurienes tads uzradies zvaigzne

8.novembris 2019 Atbildēt

Pirmkārt: kas tas par "jokis" no kurienes tu pac uzradies, jo tev pat vārda īstā nav. Otrkārt : lai cilvēku kaut kā nosaukt vajag viņu pazīt, tas tev nedara godu. Tu esi viens no tiem džekiem kuri slēpjas plašajos interneta laukos un tikai dirš uz cilvēkiem jo sejas neredz. Var dirst par saviem teiktie vārdiem neatbild.

9.novembris 2019 Atbildēt

Pareizi, Kaspar vajag vadīties ar saprātu, emocijam ir cita pielietošanas vieta.

9.novembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:57

Jaunākās diskusijas