Intara Busuļa meita apmeklē krievu plūsmas bērnudārzu

tautaruna.lv 11.septembris 2019, 14:22
 
F64
Latviešu dziedātājs Intars Busulis intervijā raidījumam "Selfi", kas ievietots vietnē "Youtube" pastāstījis, ka bērniem māca krievu valodu.
"Mums ģimenē ir tā, ka visjaunākā meita apmeklē bērnudārzu krievu valodā. Lai zinātu krievu valodu. Ar jaunāko dēlu es sarunājos krievu valodā, lai viņš saprot," atzina Intars.

Viņš norāda, ka koncertos dzied dziesmas gan krievu, gan latviešu valodā, redzot, ka skatītāju zālē kopā sēž latviešu, vecmāmiņa, krievu vecmāmiņa un ukraiņu vecmāmiņa. Mūziķis uzsver, ka viņa darbs ir cilvēku izklaidēšana.

"Viņa nopirka biļeti, stāvēja sastrēgumos - man nav iemesla mācīt viņiem dzīvot. Koncertos visi kopā dzied dziesmu "Brīvdiena". Pat Krievijā skatītāji dzied dziesmu "Garavitācija" latviešu valodā. Atnāca, nodziedāja, sadraudzējās, labi pavadīja laiku. Tā mēs izpildījām savu uzdevumu. Tā arī turpināsim," pauda Busulis.

Intars uzsvēra, ka uzskata sevi par lielu Latvijas patriotu.

"Es sapratu, ka mīlu Latviju. Mīlu Rīgu, mīlu Daugavpili. Bet visvairāk es mīlu Talsus. Tāpēc, ka es esmu tur piedzimis, tur ir mani vecāki, manas sievas vecāki, tur piedzima mans suns, kaķis. Man pat pasi izsniedza Talsos. Viss nāk no turienes," piebilda Busulis.

Jāpiebilst, ka latviešu dziedātājs Busulis kaimiņzemē Krievijā iemantojis lielu popularitāti. Viņš nnereti uzstājas tur dažādos koncertos, kā arī piedalās TV šovos un mūzikas festivālos.

Jāatgādina, ka Busulis ir latviešu mūziķis, dziedātājs un trombonists. Šobrīd grupas Intars Busulis & Abonementa orķestris solists.

Plašāku atpazīstamību guvis muzicējot grupā "Caffe", kā arī bijis daudzu konkursu laureāts (tostarp 2005. gada "Jaunā viļņa"uzvarētājs, 2009. gada Eirodziesmas uzvarētājs un starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa dalībnieks), kā arī piedalījies Krievijas televīzijas dziedāšanas konkursā "Golos" ("Balss"), kas veidots pēc "The Voice" ("Balss") koncepta. Bijis raidījumu vadītājs "Radio SWH".

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 11

 
Anonīms
 

Nevaru saprast, kāpēc latvieši bāž savus degunus citu latviešu personīgajā dzīvē... Ja gribēšu, savu bērnu laidīšu ķīniešu bērnudārzā! Varbūt vajag ierosināt dot atskaites arī par to, ko darām zem segas?

11.septembris 2019, 14:59 Atbildēt

Tad vismaz nelieliem,kā jau izvēlējies šādu ceļu. Bērni paaugsies, skat kā nepāriet .

11.septembris 2019, 16:01 Atbildēt

Tieši tā,visvairāk pasaulē runā ķīniski 2,5miljardi.Smuks cipars,vai ne.Tikai neaizmirsti,ka Busuļēvičs ir sabiedrībā pazīstams un nav ko plātīties pa pasauli,ka viņš mīl krievus.Starp citu,latvijā nav ķīniešu bērnudārzu ja nu vēstniecībā.Ar krievu valodu pasaulē nenopelnīsi,ar ķīniešu gan.Lai tavam bērnam veicas ar ķīniešu valodu.

11.septembris 2019, 15:55 Atbildēt

Jā,tad jau droši vien jābrauc uz Ķīnu.Bet slavenais papočka pats varēja mācīt krievu valodu visiem saviem bērniem,jo labi to pārvalda.Ā,pareizi,viņš jau laikam minēja,ka ar vienu no bērniem sarunājas krieviski.Tas labi,tikai lāgā nevar saprast,kāpēc ar to tā jālepojas un demonstratīvi jāpaziņo pārējiem tautiešiem.Vai tad viņam kāds lika,Ināras vārdiem runājot,dot atskaites par bērnu izglītošanu?

11.septembris 2019, 18:02 Atbildēt
Anitq Jasikevica > dzintra.5afe6f04c82ee

Tāir ....bērniņiem labāk jamāca , kas ir tas " ČĪS " , ko liek uz maizītes ......

12.septembris 2019, 16:18 Atbildēt
Fra

nu nepatīk man tas busuļis

11.septembris 2019, 20:24 Atbildēt

Vai tad busolim sieva nav krievene?Būtu labāk lielījies,ka savus bērnus audzina latviskā garā un runā ar viņiem dzimtajā valodā,vai angļu,vai vācu,vai franču.Ar krievu valodu tālu netiksi,ja nu vienīgi līdz urāliem vai arhangeļskai.Bet ko no kangara var gribēt.

11.septembris 2019, 21:56 Atbildēt

STULBIE PASTALNIEKI AR SAVĀM PASTALU KOMENTĒM

12.septembris 2019, 10:15 Atbildēt

JĀ jā ...labāk jau tie anliski kvekstošie " pastalnieki " .....

12.septembris 2019, 16:05 Atbildēt

Man vienmēr ,ir paticis Busulis . Un kāpēc bērniem ,būtu jāmācās vācu ,angļu ,un franču valodas ...??? Un kāpēc ,ne krievu ...??? Par ko nē ???!!! Forši ! Tēvs ,zina ,ko dara ,,,!!!

12.septembris 2019, 22:31 Atbildēt

skaidrs,ka zina.Tēvam labs bizness krievzemā,varbūt arī kādam bērnam paveiksies.Forši!

13.septembris 2019, 19:30 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:10

Jaunākās diskusijas