Kāpēc Agnese Rakovska baidās no 5G?

tautaruna.lv 13.aug 2019
 
Ādolfs Mārtiņš Krauklis/F64
Dziedātāja Agnese Rakovska nostājusies pret superātrā 5G ieviešanu Latvijā, vēstīts žurnāla "Privātā Dzīve" Anastasijas Kuzminovas materiālā "Mūziķe krīt nežēlastībā 5G dēļ".

Sabiedrībā raisījušās bažas par 5G ietekmi uz veselību. Arī dziedātāja Agnese Rakovska uzskata, ka tas ir bīstams dēļ sava elektromagnētiskā starojumu.

"Kāpēc tehnoloģija, par kuru ir tik daudz jautājumu, vienkārši tiek ieviesta? Tas ir negodīgi, ka ir ieinteresēto grupas, kas izlemj, un pārējiem tas jāpieņem. Bet, ja tu uzdod jautājumus, tiec pataisīta par muļķi!" saka dziedātāja.

Dziedātāja atzīst, ka nav fiziķe, taču uzskata, ka par to būtu jādiskutē. Sociālajos tīklos gan cilvēki steigušies izsmiet dziedātāju par šādu apgalvojumu.

Jūlija beigās Latvija kļuva par vienu no pirmajām valstīm pasaulē, kur ieviesa 5G. Pārsvarā 5G interneta priekšrocības un labumi tiek slavēti - 5G izmanto lielu datu kopu pārradīšanai, ar kādām strādā uzņēmumi un pārvaldes iestādes. 5G uzlabošot pilsētas infrastruktūras, industrijas un transporta drošību.

Komentē 7

 
Anonīms
 

5g pretinieki ikdienā bāž savu galvu mikrenē, lai pārliecinātos par tās kaitīgumu.

13.augusts 2019 Atbildēt

Kāpēc Agnese Rakovska baidās no 5G? Pareizā atbilde ir šāda - meitēns ir aktīvā lezbiete un baidās, ka 5G starojuma dēļ izaugs mazie pupeļi.. Parasti aktīvās lezbietes ir līdzīgas vīriešiem.

13.augusts 2019 Atbildēt

Es arī baidos, pat ļoti!, jo domāju ar galvu! Baidos ne tik daudz par sevi, cik par savu bērnu.., mazbērnu veselību. Bet mūs jau neviens neklausīsies.... Diemžēl pēc gadiem sākt protestēt būs jau par vēlu! Tad visi slimos..., vēl vairāk būs neauglības problēmas..., vēzis svinēs uzvaru...., bet mēs varēsim priecāties par ĀTRU internetu!!!

Lūdzu, noskatieties šo!:

www.facebook.com/watch/?v=1234828403364349

13.augusts 2019 Atbildēt

nebaidās tikai tie, kas neapzinās kādas būs sekas...

14.augusts 2019 Atbildēt

Agnese, nelasiet tās rupjības ko komentāros raksta - acīmredzams to pauž cilvēki, kas ar veselo saprātu nedraudzējas un domāt vispār nav raduši.

14.augusts 2019 Atbildēt

Tieši tā...viņi jau ar veselo saprātu nevar draudzēties jo jau ir tur ieprogrammēts tas kam tur paredzēts nonākt...

21.augusts 2019 Atbildēt

Kamēr putni vēl nekrīt no debesīm, tikmēr nav ko uztraukties.

15.augusts 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:23

Jaunākās diskusijas