Kas noticis? Sabiedrība neizpratnē par Raimonda Paula rīcību

tautaruna.lv 18.jūn 2019
 
F64
Sabiedrību pamatīgi pārsteidzis fakts, ka komponists Raimonds Pauls neieradās uz sava drauga, dzejnieka Jāņa Petera jubilejas svinībām, kas 8.jūnijā notika "Arēnā Rīga", vēstīts Intas Mengišas materiālā "Kāpēc draugs neatnāca uz jubilejas koncertu?" izdevumā "Kas Jauns".

Petera jubilejā bija daudzi mākslinieki, piemēram, Normunds Rutulis, Viktors Lapčenoks, Žoržs Siksna, Samanta Tīna, Vari Vētra, Dzeguzīte, Mārtiņš Brauns un daudzi, daudzi citi.

Lielākais un muslinošākais jautājums bija, kāpēc uz drauga un radošā kompanjona koncertu nav ieradies Raimonds Pauls.

Versijas bija dažādas - gan veselības problēmas, gan ētiski apsvērumi, proti, pasākumu organizēja producents Juris Millers un tieši šī iemesla dēļ Pauls neesot ieradies.

Pats Raimonds Pauls neslēpj, ka ir divi iemesli, kāpēc neieradās uz koncertu. Pirmais - viņš tovakar uzstājās Dailes teātrī. Otrais - viņš neatbalstīja šī pasākuma organizāciju un uzskata, ka Petera jubileju varēja svinēt citādi.

Pauls gan piebilst, ka noteikti apsveiks Jāni Peteru, kā arī baumas par viņa veselības problēmānm nav patiesas - viņš jūtas lieliski un jau bauda vasaras atpūtu savā mājā Baltezerā.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Ak,nu lieciet vienreiz Paulam mieru!Viņš nav nekāds Kivičs,ka katrs viņa solis vai darbība jāapspriež!Neieradās-tātad bija iemesls.

18.jūnijs 2019 Atbildēt

Jums taisnība-lai beidz zelētPaulu.Pietiek visādu ķēmu,ko apspriest!

18.jūnijs 2019 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > lauma.lasmane

Varbūt Pauls ir greizsirdīgs uz Peteru par Milleru?

18.jūnijs 2019 Atbildēt

Dumš kā zābaks.

19.jūnijs 2019 Atbildēt

Vecais dara kaa grib.Dara, kaa morale liek.

20.jūnijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:48

Jaunākās diskusijas