FOTO: Cilvēki sajūsminās par "šovmeņa" Renāra Zeltiņa ģimenes kopbildēm

tautaruna.lv 18.jūn
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Ar skaistām un mīlestības pilnām fotogrāfijām ar saviem mīļajiem dalījies raidījumu un pasākumu vadītāj Renārs Zeltiņš, kas izsaucis sekotāju apbrīnu.

"Pāri sūnu klātiem muklāju paklājiem, cauri siltas gaismas apkamptām gardīnēm, levitē Mīlestības vējš. To satverot ar likteņa laso kļūst skaidrs - tam nav nekā līdzīga. Tas ir stiprs. Tas ir skaists. Tas ir mūžīgs. Vajag tikai elpot to ar patiesām plaušām un turēt ciet ar cildenām rokām, tad tas dzīves laivu nesīs pa vējam," poētiski pie vairākām ģimenes kopbildēm raksta Renārs.

View this post on Instagram

A post shared by Renārs Zeltiņš (@renarszeltins) on

Bildēs redzama pazīstamā pasākumu un raidījumu vadītāja sieva Ieva un meitiņa Emma, kura piedzima 2017. gada novembrī.

Zeltiņa sekotāji "apbēruši" skaisto ģimeni ar mīļiem sveicieniem un komplimentiem.

Komentē 2

 
Anonīms
 

LV iz seniem laikiem ar "emma" apzīmēja pavieglas uzvedības sievieti. Bet, ņemot vērā, ka Renārs Zeltiņš kā basketbolists ir visai prātā apdalīta persona, tad iedotais vārds meitenei ir visnotaļ saprotama lieta. Taču - cerams, ka meitēns tādējādi netiks apsmiets tad, kad paaugsies..

18.jūnijs Atbildēt

Žēl, ka dzīves rūgtums jāizgāž uz citiem cilvēkiem un kur nu vēl bērniem. Man rodas pamatīgs jautājums vai jums pašam nav kādas prāta attīstības problēmas? Un tieši no kā secināt, ka Renārs ir prātā apdalīta persona? Vai tiešām uzskatiet, ka sports notrulina cilvēka partu? Cik zinu, tas tieši dod papildus rūdīju, spēju analizēt situācijas, izstrādāt stratēģiju un spēt sasniegt mērķi. Bet komentēt portālos par cilvēkiem, ko nepazīstat, norāda, ka gara attīstība jums vēl ir kur tiekties. Novēlu, lai tas īstenojās jūsu paša un mūsu visu labad. Lai veicas!

20.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:13

Jaunākās diskusijas