Kivičs: Mēs ar Lieni neesam normāli

tautaruna.lv 9.apr
 
Ziedonis Pumpurs/F64 photo agency
Mūziķis Andris Kivičs un viņa mīļotā sieviete Liene Skulme vakar sociālajā vietnē facebook virtuāli tikās ar saviem atbalstītājiem un sekotājiem – notika kārtējā tiešraide.

Šoreiz tiešraides galvenais temats bija sarunas par un ap A. Kiviča jaunāko grāmatu „It kā tu kaut ko zinātu”. Kā stāsta tās autors, grāmatu var izlasīt pāris stundās, un tāds arī bijis mērķis. Viegla literatūra. Abi tiešraidē „ķidāja” katras grāmatas nodaļu - L. Skulme nolasīja nodaļas nosaukumu, bet A. Kivičs pakomentēja, ko konkrētajā sadaļā interesantu varēs izlasīt.


Komentārs par vienu no grāmatas nodaļām no A. Kiviča ir šāds: „Mēs ar Lieni neesam normāli. Kāpēc neesam normāli? Normāls ir tas, ko lielākā sabiedrības daļa atzīst par normu.

Lielāka daļa neatzīst par normu to, kā mēs dzīvojam, ka mēs atļaujamies runāt brīvi, darīt to, ko vēlamies (likuma ietvaros).” A. Kivičs uzskata, ka viņi nav normāli, jo, piemēram, abiem interesē, vai partneris sasniedzis orgasmu, abiem interesē, kā otrs jūtas.


Mūziķis atzīt, ka kādā dzīves posmā viņam ir bijis ļoti traks dzīves veids. Tas arī neietilptu sadaļā „normāls”. Un šim dzīves posmam veltīta viena no grāmatas nodaļām.


Jāpiebilst, ka grāmata šobrīd ir tirdzniecībā.

Komentē 7

 
Anonīms
 

krimināli subjekti, norkomāni, trakie ari nav normāli ši vārda tiešajā nozīmē. Tāpēc tiem paredzētas atsevišķas teritorijas vai iestādes, kur tie nebojā un netraucē "normālajiem."Visi kas pārkāpj sabiedrībā pieņemtās normas, nav normāli. Pastāv demokrātija vārda brīvība, katrs var izpausties kā grib, var būt atšķirīgs, neordinārs, savdabīgs, unikāls, vārda labā nozīmē, pie tam saglabājot pašcieņu, apkārtējo apbrīnu, cieņu..... Piem. ir daudz zināmas personības, kas dzīvo atšķirīgi un pie tam nes sabiedrībai kādu labumu. Bet jūs abi izpaužaties šā vārda sliktākajā nozīmē, jūs degradējat vidi aun apkārtējos, popularizējat stulbumu un izlaidību. jūs domājat ka apsaukāt citus, lamāties, skandalēt ir kautkas īpašs, nē tas ir noželojami. Bomži arī nav normāli viņi ir nožēlojami, tāpat kā jūs abi. Un pat vļ vairāk jo paši neredzat savu deggradāciju

9.aprīlis Atbildēt

tiras lupatas jav statusu nemaina ..ar galvu shie sen nedraudzeejas ..iesaku iespundet Tvaiku ielaa,, tad ari nebus jamaksa rekins par elektribu,,

9.aprīlis Atbildēt
Maris Ozolins > edgars.bumeistars

Muld nepārtraukti, 470EUR par 2 gadiem ir 19.58 mēnesī! Kuram vēl ir tik "milzīgs" rēķins par elektrību? Sen būtu nogriezta elektrība.

10.aprīlis Atbildēt
Solveiga Erdmane > 2150879871692693

Elektrību sen jau vairs nenogriež. Tikai piedzen. Esmu interesējusies.

11.aprīlis Atbildēt

To,ka neesat normāli,mēs esam pamanījuši....jūs esat arī vēl stulbi !!

9.aprīlis Atbildēt

vēl "ne normālie "neaizmirstiet rēķinus nomaksāt pirms šaujat pie mauriem, lai citiem nav jāvāc aiz jums te atstātie mēsli. jā un Interesanti, vēl kura Latvijas abiedrības dāma ēd renģes stāvot tualetē virs poda. Jā te daudziem būtu uz ko tiekties. Un stāv un vēl lielās ar to savu bezgalīgo stulbumu.

9.aprīlis Atbildēt

.....tu boksēties atsities kivi augli ?

9.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:40

Jaunākās diskusijas