Režisors Andis Mizišs par iepirkšanos IKEA: Mans pacietības mērs ir pilns!

tautaruna.lv 13.sep 2018
 
F64
Latviešu režisors Andis Mizišs dalījies nepatīkamā pieredzē, iepērkoties augustā beigās Rīgā atklātajā IKEA veikalā.
Jau trešo dienu staigāju pa IKEA, sūta no viena pie otra.

Sociālajā tīklā Facebook Mizišs raksta, ka ir IKEA fans, taču viņa pacietības mērs ir pilns.


"Lai arī esmu IKEA fans, arī mans pacietības mērs ir pilns. Nokomplektēju virtuvi ar piegādi un uzstādīšanu. Atveda nepareizas detaļas, salicēji amatieri, pusi mēbeļu sabojāja, nemāk kvalitatīvi piegriezt darba virsmu, pašu rasējumos neko nesaprot... Jau trešo dienu staigāju pa IKEA, sūta no viena pie otra..." raksta Mizišs.

Kamēr komentāros cilvēki iesaka gan pašam mēģināt salikt mēbeles, gan dalās ar meistaru kontaktiem, ar režisoru sazinās arī IKEA pārstāve.

"Jums raksta Ieva no IKEA Latvija. Patiesi jūtam līdzi par radušos situāciju ar mūsu virtuves iekārtu un uzņēmumu, kas to uzstādīja. Lai izprastu notikušo un to atrisinātu, lūdzam precīzāk aprakstīt notikušo un nosūtīt savus kontaktus (..)Lūdzam sniegt vairāk informācijas, lai varam atrisināt notikušo," raksta veikala pārstāve.

Jāatgādina, ka pirmais IKEA veikals Latvijā tika atklāts 30.augustā.

Andis Mizišs ir latviešu režisors.

Studiju laikā sācis strādāt par režisoru LTV raidījumā "Skabarga"; tāpat veidojis raidījumus "Baudīt dzīvi", "Datoru pavēlnieks", "Vides fakti", kā arī TV šovu "Ferma". Pēc akadēmijas absolvēšanas pievērsies dokumentālajam kino, par kura veidošanu saņēmis vairākas balvas un nominācijas.

Veidojis filmas "Jaguāra kakts", "Vienkārši pops", "Rīgas meži. Vēsture un mūsdienas", "Elza un Artūrs" un "Medības". Kā aktieris piedalījies filmās "Cilpā" un "Mazās kaislības".

Komentē 3

 
Anonīms
 

Dabīgi ka "meistarus" no ārzemēm neatveda, par lētu naudu salīga vietējos bezdarbniekus. Andim nevajadzēja tā steigties, pēc pāris mēnešiem meistari roku jau būtu piesituši, un mēbeles saliktos viens divi.

13.septembris 2018 Atbildēt

Nekomentēšu radušos situāciju. Esmu pats licis kopā IKEA pasūtītu virtuves iekārtu ar visām iekļautajām sadzīves tehnikām. Tik izsmeļošu pamācību ir grūti atrast kādam citam uzņēmumam. Ja ir turēts rokā skrūvgriezis , tad nav nekādu problēmu šādas mēbeles samontēt.

Vēl mazliet interesants fakts: Veikals LV atvērās 30. augustā. 11.09. klients jau sūdzas par pakalpojuma kvalitāti. Tātad pa šim 10-11 dienām tika izmērīta virtuve, saplānota, pasūtīta, izgatavota un jau piegādāta. IKEA ātri strādā!

13.septembris 2018 Atbildēt
Fra

Mizišs filmās pilnīgi atbilst tiem nemākulīgajiem virtuves skapīšu salicējiem.

13.septembris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 3:55

Jaunākās diskusijas