Klimovičs: Latvietēm jāprecas tikai ar islāma ticīgajiem

Portāls nra.lv 15.aug 2017
 
Kaspars Krafts/F64 Photo Agency
Kārtējo reizi ar visai skaļu viedokli klajā nācis režisors un publicists Roberts Klimovičs, kurš paziņojis, ka latvietēm un citu tautību pārstāvēm būtu jāprecas tikai un vienīgi ar islāma ticīgiem vīriešiem.

Sarunā ar kanāla STV raidījuma "Sieviete. Personīgi" veidotājiem R.Klimovičs atklāti paudis savu viedokli par precībām, kurā norāda: "Mans uzskats ir tāds, ka ir jāprecas tikai ar islāma ticīgiem vīriešiem latvietēm, un ne tikai latvietēm, bet visām sievietēm, bet muslimiem es neiesaku precēties ar latvietēm."

"Tas ir baigais risks apprecēties ar latvieti. Nu priekš kam, ja pilna pasaule ir ar sievietēm, kuras ciena vīriešus, kuras ciena tradīcijas, kuras zina, kā jāizturas ģimenē, kādai jābūt sievai...Redz pilna pasaule ar sievietēm, kuras neknābā savus vīrus, kurus viņas klausa, un pēc tam viņām nav jāskrien uz kapiņiem kopt viņus. Tādas sievietes ir ļoti daudz pasaulē," sarunā pauž R.Klimovičs.

Komentē 14

 
Anonīms
 

Liekas ka Klimoviča kungam nav realitātes sajutas vai viņš neko nezin par austrumu kultūru un tradīcijām. Novēlu piedzimt viņam austrumos par sievieti - lai izjūt realitāti :)

15.augusts 2017 Atbildēt

Vai Klimoviča kungs zina ko nozīmē būt īstam vīrietim, lai gaidītu no sievietēm tādu uzvedību.. Domāju, ka šis vīrietis gudrāks-nu kā var nesaprast, ka sieviešu īstā sūtība un sievišķība negribot zūd īsto vīriešu trūkuma dēļ... un ja runa ir par latvietēm, tad tām visos laikmetos ir bijusi liela loma ģimenē..nu neesam mēs austrumnieki

15.augusts 2017 Atbildēt

Klimoviča kungs Jūs esat pie veselā saprāta?

Kādus preperātus Jūs lūdzu lietojiet? Gribētos arī pamēģināt!

15.augusts 2017 Atbildēt

Teikšu tīri latviski, ej taču PADIRST.... Prātiņ nāc mājas....

15.augusts 2017 Atbildēt

Redz kāds paradoks itkā izglītots ,bet izglītība(augstskola) nav apdrošināšanās polise pret Dumjību ! Tā ir iedzimta ,pārmantojas. Kas ir islams un kādas tad tradīcijas kāda vieta tajā ir Sievietei...Iesaku palasīt un paskatītīs dok.fil. -angļu mēlē -skarbi .Ko var grībēt ka islams ir vienīgā no ticībām kura nespēj pielāgoties laika ritmam un pamatoti atrodas citā laika joslā -12 gs. Tapeic jau sastopam alu cilvēkus ,bet domājam ka tie ir -Homo Sapiens.

15.augusts 2017 Atbildēt

Domāju, ka šis nav viedoklis, ko tiražēt. Bet vispār ir skumji redzēt, kā cilvēks degradējas un , protams, savu uzskatu paušanai meklē tribīni... Vispār jau līdzīgi domājošo, tostarp, ar augstāko izglītību, neatkarīgi no ticības vai neticības vai konfesijas, varētu būt vairāk, kā gribētos domāt. Ir bijusi saskarsme - nekas patīkams. Sākumā, tas, protams, šokē... Ir daudz inteliģentu personību, kurus vērts intervēt un, kuru skatījumi tiešām var rosināt uz pārdomām - gan par laiku, kurā dzīvojam, gan sabiedrību un, protams, tiem pašiem dzimumu jautājumiem.

15.augusts 2017 Atbildēt

Atradies režisors un sazin kas tur vēl.Ķerts un tas ir skaidrs.Viņam ,kā nelatvietim un nejēgam latviešu kultūras izpratnē,vajag turēt savas žaunas.

15.augusts 2017 Atbildēt

P1mpis ar ausīm tas Klimovičs.

15.augusts 2017 Atbildēt

"TādU sievieŠU ir ļoti daudz pasaulē,". reiz Roberts vissakarīgāk no visiem, kuri bija ielīduši TV, izteicās. ne šoreiz..

16.augusts 2017 Atbildēt

vai tad nav jāprecas aiz mīlestības vai vismaz kopīgām interesēm, nevis aiz zootehnikas?

16.augusts 2017 Atbildēt

Vinš arvien dzīvo kādā sevis veidotā psihodrāmā, no turienes arī kājas aug"gudrībai" ...

16.augusts 2017 Atbildēt

Ja piekritusi jūsu spriedumam bet tikai ja jūs . Eiroviri varēsiet savas sievas uzturēt tāpat kā viņi nevis mūsu sievietes jau sen ir 3#1 tas ir sieva māte aukle un ++mīļākā vīram un apkopēja un darba zirgs

17.augusts 2017 Atbildēt

Realitātes sajūta viņam noteikti ir, jo šeit latvietes esam izlutinātas! Esam pašpietiekamas, egoistiskas. Gribam dzīvot sev, nevis sēdēt mājās un nodarboties ar ģimeni! Austrumu un dienvidnieku sievietēm ir citas prioritātes, proti, ģimene pirmā vietā! Par to nevar vainot sievietes šeit. Latvijā lielākoties esam audzinātas savādāk. Arī vīrieši tur ir savādāki, jo ģimene viņiem ir pirmā vietā! Kaut gan teikts, kad pretpoli pievelkoties..

20.augusts 2017 Atbildēt

Domāju, ka Kļimovičam ir jāpiš nahuj uz kādu islamticīgo valsti, citādi viņš drīz var radīt draudus pats savai dzīvībai! Ar tādiem izteicieniem var arī Allahu dabūt redzēt ātrāk nekā paredzēts.

21.augusts 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 5:46

Jaunākās diskusijas