13.janvāra grautiņu dalībniekam Ansim Ataolam Bērziņam atbalstu izsaka prokrievisks rakstnieks

Portāls nra.lv 13.mar
 
Kaspars Krafts, F64 Photo Agency
Krievijas rakstnieks Zahars Priļepins sociālajos tīklos paudis atbalstu Čehijā cietumsodu izcietošajam Ansim Ataolam Bērziņam.

Donbasā mītošais rakstnieks sociālajā tīklā Facebook dalās ar savām domām, kuras radušās uzzinot par Latvijas pilsoņa nedienām aiz restēm.

Priļepinu satrauc, ka Bērziņu cietumā Čehijā sit, jo domā, ka viņš ''krievs'' un dēvē par ''lietuviešu slāvu'', jo neatšķirot Lietuvu no Latvijas.

Krievu rakstnieks uzskata, ka attieksme pret 13.janvāra grautiņu dalībnieku esot tikpat ''netaisnīga'' kā pret prokrieviskajiem aktīvistiem, kurus Ukrainā liekot cietumā.

Kā noprotams, rakstnieku ne tik ļoti satrauc Bērziņa atrašanās cietumā, kā neiecietība pret viņu, jo uzskata, ka viņš ir ''slāvs'': "Šodien ar vārdu ''slāvs'' cenšas pazemot krievu cilvēku. Rīt jau var censties pārsist galvu un salauzt kājas. Ja trāpīsies ceļā.''

Pripeļins izsaka vilšanos, ka visi jūt līdz, piemēram, Nadeždai Savčenko, bet ne prokrieviskajiem kaujiniekiem cietumā Odesā.

''Vai krievu kultūras sabiedrība izrādīs solidaritāti Ansim?,'' jautā Pripeļins, norādot, ka tā esot naiva cerība.

Komentē 2

 
Anonīms
 

krievu, baltkrievu, franču, spāņu, zviedru, amerikāņu, angļu, armēņu igauņu, somu, flāmu, dāņu, norvēģu, ungāru, poļu, lietuviešu un katalāņu kultūras sabiedrībai jāizrāda solidaritāte Ansim!

15.marts Atbildēt

Ko Jūs te mokāties ar vienu huligānu,un nevajag viņa murgus popularizēt!

Ļeņins atradies,pie kā bija vainīgi logu stikli ko šis daunis šķaidīja?

16.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:18

Jaunākās diskusijas