Iedzīvotājs parāda, kā izmirst Latvijas iedzīvotāji

Portāls nra.lv 13.mar
 
F64
Kāds Facebook lietotājs, balstoties uz faktiem par iedzīvotāju samazināšanās tempiem, prognozē, ka pēc 30 gadiem Latvijas tauta izmirs.

Balstoties uz Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras informāciju, kastru dienu Latvija zaudē apuveni 50 cilvēkus.

Arturs Strauts Facebook raksta, ka, turpinoties šādai tendencei, tauta būs faktiski izmirusi.

"Latvijā ir divas realitātes. Viena runā par attīstību, izaugsmi un "veiksmes stāstu", savukārt otra realitāte uzrāda, ka Latvija ir viena no visstraujāk izmirstošajām valstīm pasaulē... Turpinoties šādai statistikai, pēc 30 gadiem latvieši kā tauta būs faktiski izmirusi. "

Komentē 8

 
Anonīms
 

...tas taču notiek plānveidīgi!

13.marts Atbildēt

IZMIERST VISI! Agri vai vēlu. Nav tautas, ko nāve saudzētu. Neizmirst tikai ebreji, jo uz tiem guļ Dieva apsolījums, ka tie neizmirs.

13.marts Atbildēt

Kur ir statistika par piedzimušajiem?Vai arī,kadam gribējās tik tautu pašokēt?

13.marts Atbildēt

N

13.marts Atbildēt

Nevis izmirst, bet aizbrauc no latvijas. Brauc jau jaunie, nevis vecie. Tapēc arī skaits sarūk. Daļa pat dabū/pieņemj ārzemju pilsonību. Veiksmes stāsts dara savu! 100 mūsu malači! Es ar biju aizbraucis. Atgriezos. Tagad tādā d..irsā pateicoties iekārtai... Būtu otra iespēja, aizbrauktu un neatgriestos. Mēģina vel kautkādus reemigrācijas plānus iesmērēt.

13.marts Atbildēt

Kas tur tik īpašs, es arī pieņēmu UK pilsonību. Vairumam strādājošo darba rūķu deportācija uz Latviju nozīmētu nāves spriedumu. Tur grib, lai cilvēki strādā par smiekīgu samaksu. Kad es dzīvoju Latvijā viņi gribēja, lai es par 300 latiem strādātu kādas 10-12h dienā. WTF

14.marts Atbildēt

Labrīt, pamodās es jau sen to noveroju un sapratu, tikai apziņa ka neko šai jomā darīt vairs nav iespējams. Sāksim ar pašu Latviju kā valsti, te nekas pilnīgi nekas vairs nepieder latviešiem, viss ir pārdots, par Jūrmalu mēs jau sen aizmirstas, visas tās mājas , ir skaidrs kam pieder. Tālāk, lielveikali neviens nav Latvija, vai Lietuvā ir kaut viens latviešu veikals pie LV lūdzu Maxima, Sanitex, un vēl daudz daudz lietuviešu uzņēmumi es pati jau pēc kārtas pie trešajiem lietuviešiem strādāju. Bēdīgi tikai viens ka latvieši to neredz ,katru gadu uzvelk pastalās un iet pa asfaltu dejot, bērni krīt ģiboni, bet viņi dejo, un protams krievi pie visa vainīgi, tiem vajag atriebties par katru cenu. Mums būtu jadraudzejas ar saviem līdz cilvēkiem krievu tautības viņi vienmēr ir bijuši mūsu mugurkauls. Jo latviets visu pārdeva atlika tikai pastalās un latviešu valodā, bet to padot nevar jo neviens nepērk. Jā tieši tā latvieši izmirst.

13.marts Atbildēt

Piekrītu tev, be ne par krieviem! Manā skatījumā krievi tādi paši kaimiņi kā lt un est. No mugurkaula gan tur ne smakas:) Par dejošanu + tev. Tagad ar tik ziņas palasi. Dziesmu svētki bla bla bla. Tajā pašā laikā ceļi brūk kopā. Lauku rajonos ceļus un tiltus taisās slēgt. AR OIK GAN VAROŅI GALĀ NEVAR TIKT! Es neko neesmu pārdevis. Par to ko daļa latviešu izderijuši, nevajag DIRST PAR VISIEM LATVIEŠIEM!

13.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:34

Jaunākās diskusijas